Keyifsizim, olumsuzum, nedensizim

OP
Simge_01

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
ahh ne güzel şeyler yazıyorsun canım benim hüzünlendim acı cekmek ne zor..
Allah o güzel yüregine ferahlık versin bitanem :mavis::öp:

Keşke tüm beklentilerimizi güzellikleri yaşasak da ben de buraya hüzünlendirici şeyler yazmasam sevgili bitter_im çok isterdim inanın hem de çok :uzgnm::evet:

OP
Simge_01

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
ckfn2.jpg

Seni sen yapan; kazandığın savaşlar değil,kaybettiğin savaşlardır. Ben unuttukça sen hatırlattın.Sen hatırlattıkça bende azaldın.

Şunu bilmelisin ki; Ruhuna değilde. Başka güzelliklerine bakarlar,. Bellide olmaz ya. Ben gibi bir enayi çıkıverir,. Bugünlerde, sahtelik çok. Sadece yanılsamalar,. Sadece kırıklık,. Sadece ruh kırıntıları,. Bir avuç sen,. Bir avuç ben,. Bilmedin beni hiç,. Güvenmedin.Hissetmedin .Bana inanmadın,güvenmedin ya; Hiçbirşeyin önemi kalmadı benim için.Vazgeçmeyeceksin inandıklarından. İşte o yüzden sevgilim, Hiç titremesin elin,yüreğin.. Sil gitsin.

OP
Simge_01

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
sad-women.jpg

Sen nefretimin her bir zerresini hak ediyorsun. Her zaman suçun bende olduğunu söylüyorsun ama asıl suç sende! Değişen sende! Gönüllü olmayan bir ilişkinin sonu her zaman hüsrandır.Ne bahaneler biter ne suçlamalar.İşkence yapar gibi gözüme gözüme öyle soktun ki ben de olmayan şeyleri,severken seni nefreti tatmaya başladım sende.

Sen… Aniden çıkıp gelen… İzinsizce yaşamıma girip, ümitler vaat eden, sorumsuzca umarsızca yüreğime sevgi tohumları serpen, sonra yeşermesine izin vermeden, acımasızca, onursuzca, hoyratça çiğneyip yok eden…

Bir zamanlar avuçlarımda ısıtmak istediğim zalim yüreğini artık serbest bırakıyorum. İnan bana artık bende seni istemiyorum…

O SENDEN GİTMEYE KARAR VERDİYSE EĞER. SAKIN ZORLAMA, DURDURAMAZSIN…

OP
Simge_01

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
35411497_568143503579832_1015813671638532096_n.jpg

Gecelere SUSKUNUM.Ama sen bunları hiç bilmedin.Yüreğim zindan, Gece zifiri karanlık.Bu gece yine uykusuz yine karanlıklardayım.Ve ben gene yarım kalıyorum.Yarım kalan yeminlerimiz gibi yarım kalıyor kalbim.Yarım kalan şarkılarımız gibi yarım kalıyor sesim.Yarım kalan canım gibi yarım kalıyor yaşam...

Aldanmışlığımla sustum!

OP
Simge_01

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
Yoruldum,biraz sukunet lütfen. Sunulan bir parmak bal ama zehir olarak yutmak durumunda kalıyosun.Oysa o bir parmak bal bir ömürdü kiii

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar