2. Zayıflama Grubu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

neslelf165

Cilveli Kahve
Tepki
4.403
Günaydın canlar

Bugün itibariyle geliyorum aktif olup menülerimi de verceğim hafta sonu karbonun dibine vurdum yalan yok

Cumartesi sabah 79.3 gelmiştim bu sabah 78.9 geldim

Bu iki günü çok iyi değerlendirmem gerekiyor akşamı da erken kapatacagim ekmek yok bol su sabah da ılık limonlu su içerim içtim de sabah cnlar

Hafta sonu çok yoruldum gelen giden yemek temizlik çocuk gezdir derkem bittim

@hippocan

OP
hiçkimse

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
Günaydın canlar

Bugün itibariyle geliyorum aktif olup menülerimi de verceğim hafta sonu karbonun dibine vurdum yalan yok

Cumartesi sabah 79.3 gelmiştim bu sabah 78.9 geldim

Bu iki günü çok iyi değerlendirmem gerekiyor akşamı da erken kapatacagim ekmek yok bol su sabah da ılık limonlu su içerim içtim de sabah cnlar

Hafta sonu çok yoruldum gelen giden yemek temizlik çocuk gezdir derkem bittim

@hippocan
Hoşgeldin canım :huri:

Bi daha bizi bırakıp gitme olur mu :aglama:

Hadi bakalım bugünden itibaren sporunu ve menülerini görelim..

Çarşambaya eksi ile giriyoruz tamam mı :bengeldim:

İpeekk

Ehli keyf :)
Tepki
13.482
Peki ne yapmak istiyorsun?? 2 gün sarsabilir .. bugün sağlıklı bi akşam ye erkenden.. yarına yap detoks olur mu?
O zaman bugun frinda patlican oturtma yapayim olur mu? Patlicanlari fırında kizartip üstüne kiymali sos yapıyorum, yaninada salata ayran yaparim erken yerim inşallah . Yarında çorba olur mu yara yemek agir olursa dunsen azcik sebzeli tavuk sote var

OP
hiçkimse

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
O zaman bugun frinda patlican oturtma yapayim olur mu? Patlicanlari fırında kizartip üstüne kiymali sos yapıyorum, yaninada salata ayran yaparim erken yerim inşallah . Yarında çorba olur mu yara yemek agir olursa dunsen azcik sebzeli tavuk sote var
Yaa bilemedim ki.. dünki yemeği ni yesen?? Patlıcaları da iki gün kocana yedirirsin yarına detoks yaparsın..

OP
hiçkimse

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
Cumartesi 59.0
Pazartesi 58.8

Sinir oluyorum gercekten menulerim kotu degil niye gitmiyo yaaa..umarim bi kismi regl odemidir.detoks yapcam bugun @hippocan
Bende bi türlü regl olamadım .. 4 gün geçti test yaptım sabah bişi yok ama olamıyorum.. kansızlıktan mı acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar