Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

masumm

güncel kilo:72.6
Tepki
12.949

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
Sabah 9 başladığım işim şimdi bitti.. üstüne bide yemek yaptım :mügü:

Eşim pratik bişiler yap dedi de sırf diyet hatrına fırında türlü yaptım.. açlıktan ölüyorum.. pişsin de yiyim artık :)

Floweroflife

Daimi Üye
Tepki
24.613
Güzel ve haz duyduğum şeyleri yemek istiyorum. normal yediklerimden haz almıyorum açlığımı bastırmak ya da ağır olmasın hafif olsun diye yiyorum.
Yaani bazen canımın istediğini yemek istiyorm bazen açlığımı bastrmak istiyorum.
Canım çok istediğin şeyleri ye ama miktarı önemli , mesela ikincik küçücük pastacık yerine yarım dilim yiyebilirsin..
Mesela kahvaltılarını değiştir, her hafta sağlıklı ama değişik kahvaltılar ye..
Açlığını bastırmak için de sağlıklı şeylere gitsin elin.. diyet Faslın 59’da bitecek , ama bir yeme stili bulmalısın kendine, uzun yıllar sürdürüp kilo almayacağın..

Çakıl80

Hıyarsan illaki bir gün senden cacık yapar!
Tepki
23.275
Ay işşallah iyi bir sonuç olur çakıl
:gülegüle:
Insallah yarın tahlil var bakalım hormonlar ne oldu haftaya tüplere bakacaklar hasar var mi stres çok bugünlerde olumsuz birşeyler söylemelerinden korkuyorum hayırlısı diyip sakinleşmeye calisiyorum

Nonomane

Ehl-i Keyif--- 61.4
Tepki
7.848
Canım çok istediğin şeyleri ye ama miktarı önemli , mesela ikincik küçücük pastacık yerine yarım dilim yiyebilirsin..
Mesela kahvaltılarını değiştir, her hafta sağlıklı ama değişik kahvaltılar ye..
Açlığını bastırmak için de sağlıklı şeylere gitsin elin.. diyet Faslın 59’da bitecek , ama bir yeme stili bulmalısın kendine, uzun yıllar sürdürüp kilo almayacağın..
Ben sanırım 2ileri 2 geri devam ederim. Sağlıklı beslenmeyi biliyorm ama sağlıklı beslenmeyi sevmiyorum. Ölene kadar diyet modunda olcam sanrm:naslyni:

Floweroflife

Daimi Üye
Tepki
24.613
Ben sanırım 2ileri 2 geri devam ederim. Sağlıklı beslenmeyi biliyorm ama sağlıklı beslenmeyi sevmiyorum. Ölene kadar diyet modunda olcam sanrm:naslyni:
Ama kajum kendine çok büyük bir kötülük yapıyorsun..
Sağlıklı beslenme sadece kilo için değil ki.. ileride karşımıza gelecek hastalıkların çoğu yediklerimizle alakalı..
Hint ve Çin tıbbı mesela binlerce yıldır hastalıkları yediğimiz yiyeceklerle tedavi ediyor. Vuüdun dengesi sağlıksız yiyeceklerle bozuluyor..Arada tabi ki yiyeceğiz ama sevmesek de gelecek için sağlıklı yememiz gerek..

Elalis

ANAJET
Tepki
50.197
Ne konuştunuz bensiz yine bel.alti şeyler gördüm :skandal:
Baş rollerini mali elalis ve miu paylaşıyordu sanki :huri:
images

ZumruD

CiLveLi aFet... 73 ...
Tepki
2.970
Cok yorulmusummm yav okulda cocuk pesinde tey tey menumu verem bugun dis cektrdim agrimayada basladi spora vakit bulrsam yaparim ama hic gucum yok
08.30 2yumtali omlet kivrck peynir salatalk
17.00 karnabahar yogurt 1sb kusburnu
Su 2lt
@Elalis cocuk okula alistrma surecindeyim benim icin piskoljk olarakda beden olarakda cok yorucu geciyo :cirla:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar