Bugün duyduğun en komik şey nedir?

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
İnsan kahkaha attığı veya güldüğü şeyleri unutmasa, gelip buraya yazıyor aslında @nk83
Ben öyle yapıyorum :)

Ben unutmam da bir koşu gidip herkese anlatayım hallerim yoktur pek :teyzos:

Benimde 2,5 yaşındaki yeğenim önce anneme babaanne diye seslendi sonra diyeceğinden vazgeçip düşündü düşündü gülmeye başlayıp bana muzurca halababa halaanne annehala babahala demeye başladı. Baba ve anne birleşinde babaanne oluyorsa haladan da bir şey olur dedi herhalde şaşkın :gülsemmi:

Aleyna Tilki'nin dipsiz kuyum klibinin bilgiler kısmında Söz: Emrah Karaduman, Mevlana, Anonim yazması.
Umarım Mevlanaya telif vermiştir bizim Aleyna:haha:

Bak bu komikti işte :kopkop:

igdedali

❤️FERİŞTAHLAR❤️ ❤TELLİOĞLU LÜTFÜ ❤
Tepki
19.308
Ben unutmam da bir koşu gidip herkese anlatayım hallerim yoktur pek :teyzos:

Benimde 2,5 yaşındaki yeğenim önce anneme babaanne diye seslendi sonra diyeceğinden vazgeçip düşündü düşündü gülmeye başlayıp bana muzurca halababa halaanne annehala babahala demeye başladı. Baba ve anne birleşinde babaanne oluyorsa haladan da bir şey olur dedi herhalde şaşkın :gülsemmi:

Bak bu komikti işte :kopkop:
Keşke şaka yapmış olsalardı:heyecan::heyecan::heyecan:

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
Allah ömrünü uzatsın @Ev Kedisi ne güzel unutmuştum sayende yine hatırladım:haha: bende sabaha karşı uykudan kahkaha atarak uyandım deli gibi rüyamda hiç tanımadığım iki adam karşılıklı konuşuyorlar biri az bekle geliyorum diyor nereye gidecekse diğeride daha kaç kere vercen diyor ben atlıyorum kenardan ne işime giriyorsa :) 7/24 kaç kere istersen diyorum basıyorum kahkahayı tabi adamlarda benle beraber :kriz:bayağı bir süre aklıma geldikçe güldüm rabbim hayra çıkarsın

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar