Günün Film Önerisi

Çakıl80

Hıyarsan illaki bir gün senden cacık yapar!
Tepki
23.275
Sandra Bullock'u çok severim o ayrı ama bu filmde çok güzeldi gerçekten :yes:
Sandra bullock un henüz bu filmi de kötü dediğim bir filmi olmadı. Tarzı seçimleri gerçekten başarılı sadece onun ismini bile görmek filmi seyretmem için yeterlidir.

Çakıl80

Tepki
23.275
Burda böyle bir topic çok keyifli burdaki filmleri defalarca seyretmisimdir. Eşim bazen dalga geçer ilk seyrettiginde anlamıyor musun diye ben ilinde seyredip 2. Sinde detaylara ve sahnelere odaklanıyorum. Bazen sahnede geçen bir replik günlerce beni etkileyebiliyor.

Çakıl80

Tepki
23.275
Tavsiyeler arasında görmedim ama benim tavsiyem ilk Şövalye kesinlikle seyretmelisiniz.
images.jpg

Son sahnesi çok güzeldi bu arada ben sean conery i de çok severim. Şiddetle tavsiye

Elalis

ANAJET
Tepki
50.197
s-3e3fb9de728fc02dfcda4f967d0c74a6f61f3817.webp

Table No 21 (Masa 21), 2013

Maddi durumu çok iyi olmayan Vivaan ve Siya çifti kendi imkanlarıyla gidemeyecekleri pahalı bir tatil kazanırlar. Tatil, doğal güzellikleriyle tanınan Fiji adasında, harika bir tatil köyündedir. Her şey yolunda güzel bir geçirirken bir davet sonucunda katıldıkları yemekte bir teklif alırlar. Farklı bir oyun oynayacaklardır ve kazanırlarsa hayallerinde göremeyecekleri kadar fazla paraya sahip olacaklardır.
IMDb: 7.1

filmi taze izledim sıcak sıcak :) güzel bir film.aile filmi denebilir.çok fazla açık sahnesi yok.her hint filmini beğenmem ama bana göre imdb puanını hakediyor.sonunu da yazayım mı :cilgin::cilgin::cilgin:

Moderatörün son düzenlenenleri:

Elalis

ANAJET
Tepki
50.197
s-6758f037a681e3bdb0b4753993464ef15f96b676.webp

Unbreakable (Ölümsüz), 2000

TÜR:
Bilim Kurgu, Dram, Gizem
KATEGORİ:
2000 Filmleri, HD Film izle, İMDB 7.0 +, Türkçe Dublaj Filmler
YAPIM:
ABD
IMDB PUANI:
7.3
FİLM SÜRESİ:
1 saat 46 dakika
YÖNETMEN:
M. Night Shyamalan
OYUNCULAR:
Bruce Willis, Robin Wright, Samuel L. Jackson
ren kazasından kurtulabilen tek kişi David Dunn olur. İşin daha da ilginç yanı Dunn'ın tek bir çizik bile almadan bu kazayı atlatmış olmasıdır. Bu mucizevi durum tüm insanların ilgisini çeker, en başta da bir çizgi roman müptelası ve koleksiyoncusu olan Elijah Price'ın... Price David Dunn'la tanışmak ister ve bu amacına ulaştığında ona bu kazayla ve bu gibi kazalardan nasıl kurtulduğuyla ilgili gizemli bir teoriden bahseder. Dunn'a başlarda gerçek dışı gelen bu teori zamanla kendini keşfetmeye giden yolun ilk adımı olacaktır.
IMDb: 7.2

ben yandım,siz yanmayın diye yazıyorum.vakit kaybı.zaman zaman ruhum daralsada yorum yazmak için bitirdim.pişman mıyım EVET :) spiderman dan hallice...

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
s-3e3fb9de728fc02dfcda4f967d0c74a6f61f3817.webp

Table No 21 (Masa 21), 2013

Maddi durumu çok iyi olmayan Vivaan ve Siya çifti kendi imkanlarıyla gidemeyecekleri pahalı bir tatil kazanırlar. Tatil, doğal güzellikleriyle tanınan Fiji adasında, harika bir tatil köyündedir. Her şey yolunda güzel bir geçirirken bir davet sonucunda katıldıkları yemekte bir teklif alırlar. Farklı bir oyun oynayacaklardır ve kazanırlarsa hayallerinde göremeyecekleri kadar fazla paraya sahip olacaklardır.
IMDb: 7.1

filmi taze izledim sıcak sıcak :) güzel bir film.aile filmi denebilir.çok fazla açık sahnesi yok.her hint filmini beğenmem ama bana göre imdb puanını hakediyor.sonunu da yazayım mı :cilgin::cilgin::cilgin:
Ayy ben bu filmi izledim..sonu acaip ters köşeydi :zipla:

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
20180918_201403.png

Filmde, 4 liseli arkadaşın içinde bulunduğu fantastik bir macerayı anlatmaktadır. Okul müdürü tarafından ceza alan 4 arkadaş okulun bodrumunu temizlemeye inerler. Burayı toplarken Jumanji adında eski bir video oyunu fark ederler. Oyunu açtıkları sırada oyun tarafından yutularak büyük bir macera başlar. Bu dünyada oyunda seçmiş oldukları karakterlere dönüşen arkadaşlar kendilerini inanılmaz bir serüvenin içinde bulacaklar..

Yapım : 2017 - ABD
IMDB : 7.2

Bu filmin ilkini daha küçük bir çocukken seyretmiştim. 20 yıl sonra serinin ikinci filmi çekildi .. ben çok beğendim.. tavsiye ederim :)

D3S1R3

Ehl-i Keyf / Fate loves the fearless ^^
Tepki
5.843
latest

İki insan birbirleri ile gerçek anlamda birleştiklerinde aralarındaki bağ bazen öylesine naif ve basit olur ki cennetteyken bile yüreği harekete geçirebilir. Her seferinde doğru yerlerde ama yanlış zamanlarda bir araya gelen kalpleri cennet, gözyaşları ile yıkar. Bu kırık kalpleri onarmak için ise cennet, zamanı aşar. Kate, doktorluk mesleğinde bir başka iş teklifi nedeni ile oturduğu yerden taşınmak zorunda kalır. Göl kenarındaki evinden ayrılmak ise işin en zor kısmıdır. Kendisinden sonraki kiracıya, kendi adına gelecek mektupları göndermesi için bir not bırakır. Yeni kiracı Alex, evi dehşet bir halde bulur. Bakımsız, pis ve yıllar içinde yıpranmış bir hali vardır. Tuhaf bir zaman kayması imkansız bir aşkın başlangıcıdır.

D3S1R3

Tepki
5.843
nVov4W

Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) çok yetenekli bir hırsızdır. Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Cobb’un bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye malolmuştur. Cobb’a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız başlangıçı tamamlayabilirse... Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır. Ama ne dikkatle yapılan planlamalar, ne de uzmanlıkları, onları, her hareketlerini önceden tahmin ettiği anlaşılan tehlikeli düşmanlarına karşı hazırlıklı kılabilir. Bu, gelişini sadece Cobb’un görebildiği bir düşmandır.

Elalis

ANAJET
Tepki
50.197
fullhd-denizin-ortasinda-in-the-heart-of-the-sea-film-izle.jpg

DENİZİN ORTASINDA

imdb 7.0

Zamanın birinde insanlık geceleri aydınlatabilmek için okyanuslarda yaşayan balinaların yağlarını kullanabilmeyi öğrenmiştir. Bununla bereber kaptanlar gemileriyle yeni seferlere gitmekte gemilerini yakalayıp öldürdükleri balinaların yağlarıyla doldurmaktadırlar. Son işinden sonra kaptan olma sözü verilen bir adam. Gemilerin sahibinin oğlu'nun kaptanlığında okyanusa açılır. Yaptığı anlaşma gereği eğer gemiyi balina yağı doldurum geri getirirse sonrasında kaptan olup işçi sınıfından çıkıp zengin tarafta yaşam sürecektir. Hamile olan karısından şans öpücüğü alarak yola çıkacaklardır. Aylarca su üstünde kalırlar çok fazla banina göremezler. Elleri boş dönmek istemezler ve rivayete göre banina kaynayan bir yer vardır oraya gitmek isterler. Buna çok pişman olacaklardır bir katil balina bunların peşini bırakmaz gemilerini batırır. Susuz yemeksiz deniz üzerinde kalırlar.

güzel bir macera filmi,sıkılmadan izledim.sürükleyici ve aksiyonu hiç azalmayan cinsten.hatta bi ara gözlerim doldu.çaresizliği hissettim.aile ile gönül rahatlığıyla izlenebilir.

Tahzen

Daimi Üye
Tepki
30.836
latest

İki insan birbirleri ile gerçek anlamda birleştiklerinde aralarındaki bağ bazen öylesine naif ve basit olur ki cennetteyken bile yüreği harekete geçirebilir. Her seferinde doğru yerlerde ama yanlış zamanlarda bir araya gelen kalpleri cennet, gözyaşları ile yıkar. Bu kırık kalpleri onarmak için ise cennet, zamanı aşar. Kate, doktorluk mesleğinde bir başka iş teklifi nedeni ile oturduğu yerden taşınmak zorunda kalır. Göl kenarındaki evinden ayrılmak ise işin en zor kısmıdır. Kendisinden sonraki kiracıya, kendi adına gelecek mektupları göndermesi için bir not bırakır. Yeni kiracı Alex, evi dehşet bir halde bulur. Bakımsız, pis ve yıllar içinde yıpranmış bir hali vardır. Tuhaf bir zaman kayması imkansız bir aşkın başlangıcıdır.
Çok güzel bir film, eşimle sinemada izlemiştik :)

D3S1R3

Tepki
5.843
XXMHX7

Holly Kennedy (Hilary Swank) güzel, zeki bir kadındır ve hayatının aşkıyla evlidir; tutkulu, esprili ve tez canlı İrlandalı Gerry (Gerard Butler). Gerry amansız bir hastalık yüzünden öldüğünde, Holly’nin de hayatı kararır. Ona yardım edebilecek tek kişi, artık yanında değildir. Kimse Holly’yi Gerry kadar iyi tanımamaktadır. Neyse ki Gerry her şeyi önceden planlamıştır. Gerry ölmeden once, Holly’ye sadece çektiği acıda değil, kendini yeniden keşfetmesinde de rehberlik edecek bir dizi mektup yazmıştır. İlk mesaj Holly’nin 30. yaş gününde, bir pasta ve Holly’nin şaşırıp kalmasına neden olan bir bant kaydı şeklinde gelir. Kayıtta Gerry eşine dışarı çıkıp “kendisinin kutlamasını” istemektedir. Bunu izleyen haftalar ve aylarda, Gerry’nin yazdığı başka mektuplar, şaşırtıcı yöntemlerle gelir. Holly’yi yeni maceralara yollayan mektupların her biri aynı imzayla bitmektedir: Not: Seni Seviyorum/P.S. I Love You Holly’nin annesi (Kathy Bates) ve en iyi arkadaşları Denise (Lisa Kudrow) ve Sharon (Gina Gershon), Gerry’nin mektuplarının Holly’yi geçmişe mahkum ettiğini düşünüp endişelenmeye başlarlar ama aslında, her mektup onu yeni bir geleceğe adım adım yaklaştırmaktadır. Gerry’nin sözlerini rehber edinen Holly evliliğe, dostluğa ve güçlü bir aşkın, ölümün nihailiğini yeni bir hayatın başlangıcına nasıl dönüştürebildiğine dair bu öyküde dokunaklı, heyecanlı ve zaman zaman komik bir yeniden keşfetme yolculuğuna çıkar.

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
Si
nVov4W

Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) çok yetenekli bir hırsızdır. Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Cobb’un bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye malolmuştur. Cobb’a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız başlangıçı tamamlayabilirse... Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır. Ama ne dikkatle yapılan planlamalar, ne de uzmanlıkları, onları, her hareketlerini önceden tahmin ettiği anlaşılan tehlikeli düşmanlarına karşı hazırlıklı kılabilir. Bu, gelişini sadece Cobb’un görebildiği bir düşmandır.

Sinemada izlemiştim :)

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
582365.jpg

94_.png

20:00
Bir Hikayem Var

Saat : 20:00 - 22:15 (135 dakika)
Tür : Sinema (Komedi)
Oyuncular : Kadir Doğulu, Bülent Çolak, Nuri Alço, Haldun Boysan, Coşkun Göğen, Müge Boz
Yönetmen : Talip Karamahmutoğlu

Mert'in bir hayali vardır. Kendi filmini çekmek! İşte bunu gerçekleştirebilmek için en yakın arkadaşları Okay ve Aras ile yola koyulurlar. Filmi çekebilmek için aldıkları borç paralar ve söylemek zorunda kaldıkları yalanlar, bir süre sonra başlarına bela olur.
Bunun ilk 20 dkkasını zor izledim .

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
503188.jpg

İyi Olan Kazansın (This Means War)

Saat : 19:15 - 21:00 (105 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon, Komedi,Romantik)
Oyuncular : Reese Witherspoon, Chris Pine, Tom Hardy, Til Schweiger
Yönetmen : McG

Başarılı birer CIA ajanı olan Tuck ve Frank, aynı zamanda iki yakın dosttur. Tuck, boşanmış ve çocuklu bir adamken, Frank hiç evlenmemiş, gerçek bir zamparadır. Artık yeni bir ilişkisi olması gerektiğini düşünen Tuck, bir çöpçatan sitesinde Lauren ile tanışır. Ancak Lauren, aynı sitede Frank ile de flört etmeye başlar. Hem Tuck hem de Frank’den etkilenen Lauren, iki ilişkiyi birden idare etmeye çalışır. Fakat her şey ortaya çıkınca iki ajan, Lauren’ın bir seçim yapması gerektiğine karar verir. Tabi Lauren’ın doğru seçimi yapması için her ikisi de tüm yeteneklerini sergileyeceklerdir.
Ayy bunu da izledim bayıldım :huri:

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
595860.jpg

94_.png

23:15
Teklif (The Proposal)

Saat : 23:15 - 01:00 (105 dakika)
Tür : Sinema (Romantik, Komedi)
Oyuncular : Sandra Bullock, Ryan Reynolds, Mary Steenburgen, Craig T. Nelson
Yönetmen : Anne Fletcher

Sınır dışı edilerek ülkesi Kanada'ya geri gönderilme tehlikesiyle karşı karşıya olan başarılı kitap editörü Margaret'ın aklına pratik bir çözüm gelir. Genç kadın, yıllardır çile çektirdiği zavallı asistanı Andrew ile nişanlı olduğunu hükümet yetkililerine bildirir. Margaret ve Andrew, damat adayının ailesiyle tanışmak için Alaska'nın yolunu tutar. Peşlerindeki göçmenlik bürosu yetkililerini başlarından savmak için mutlaka bir yol bulmaları gerekmektedir. Düzenledikleri göstermelik nikah sırasında Margaret ile Andrew, bu plana sonuna kadar bağlı kalacaklarına istemeden de olsa yemin eder.

Başladı :kayris:ama seslendirme pek fena :hihi:
Ayy bu ne yaa :) bunu da izledim kii...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar