Ne açık ne de kapalı giyinmenin zorlukları.. Tavsiyelerinize muhtacım

ortada

Yeni Üye
Tepki
1
Arkadaşlar merhaba :cicek: Benim sizlere konuşmak istediğim bir durum var, yardımcı olursanız çok sevinirim. Ben 22 yaşımdayım giyim tarzı olarak ne açık ne de kapalı giyinmeyi tercih ediyorum. Biraz daha açıklamak gerekirse fakir kollu üstler, midi boy etekler giyiyorum. Pantolon giyersem üst giysimin kalçalarımı örtmesine dikkat ediyorum. Sorunum şu; normal bir mağazaya girdiğimde çok açık kıyafetler oluyor, bir tesettür mağazasında ise çok kapalı kıyafetler. Normal bir mağazadan bir şeyler alacak olsam üzerinde oynamak zorunda kalıyorum, ya yakasını kapatmam ya içine bir şey giymem gerekiyor, tesettür mağazasından alsam da çok kapalı, benim üzerimde çok tuhaf duruyor. Mesela başım açık fakat dizime kadar tunik giymiş oluyorum. Haliyle insanlar neden kapanmıyorsun diye soruyorlar. Ben çok açık giyinmeyi tercih etmiyorum fakat bir kapalı gibi de görünmek istemiyorum. :hhhhhh:

1- Sizin de benim gibi giyinen tanıdıklarınız var mı, ya da siz de benim gibi misiniz?

2- Eğer varsa sizin ya da tanıdıklarınızın, bana tavsiye edebileceğiniz bir mağaza var mı? Çook teşekkürleer :kaalp:

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Benim bir arkadaş vardı giydiği bluzun pantolonun illa bir penceresi dekoltesi yırtmacı olacak yoksa giymezdi. En sinir olduğum huyu buydu çünkü dikkat çekiyordu.
Ama ben bunu bir kere bile yüzüne karşı eleştirmedim çok samimi olduğumuz halde.
Gerçi eleştirebilirim de, sonuçta arkadaşım, ama moral bozmaya gerek yok

Seni eleştirenler belki tam tersi düşüncede insanlar bilemiyorum orasını anlayamadım.
Ama ben olsam ya hiç tınlamam yada ağızlarının payını veririm yada en olmadı arkadaş çevremi değiştiririm çok ayar ederlerse... :)

Neyse bunlar konuyla fazla ilgili olmadı farkındayım:)
Sen zaten zamanla favori mağazanı bulursun. Biraz daha araştırmak lazım :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar