Ufak Tefek Cinayetler (Star Tv)

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515

19. Bölüm Fragmanı

Sarmaşık'ta yalancılar bir bir dökülüyor

Arzu, Merve'nin yalanını, Oya da Burcu’nun oyunu çözüyor. Şimdi ikisi için de kara günler başlıyor. 5 kadın zincirleme birbirini zehirlemeye başlıyorlar. Çember git gide daralıyor. Artık biri birinden kurtulmak zorunda! Merve, Arzu ve Oya ittifakını tek hamleyle dağıtıyor. Arzu da Oya'ya düşman oluyor. Sonunda sarmaşık Oya'yı kuşatıyor.Ve Kemal Başkomiser korkunç bir sırrı öğreniyor! Görülen o ki; bu araştırdıkları, işlenen ilk cinayet değil! Kadınların savaşı aslında daha şimdiden "can alma" seviyesine geliyor.

Yayın Günü: 6 Mart Salı
Yayın Saati: 20.00

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
@nk83 sen bu kadar sessiz değildin sesin soluğun cıkmıyor pek hayırdır
Yorgunum biraz ondandır :) Bir de hazır bilgisayar başındayken şu hikayelerin bölümlerini yazayım istiyorum. Neyse ki Geçmişin Gölgesinde'nin bölümü bitmek üzere gecikince Fındık Kurdu dürtüyor sağolsun o olmasa iyice sereceğim yılda bir gelecek bölüm haha

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515

Saat : 20:00 - 00:15 (255 dakika)
Tür : Dizi
Oyuncular : Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler
Yönetmen : Ali Bilgin, Deniz Yorulmazer

Silahlar çekildi, 4 kadın birbirine saldırıyor. Artık işler ciddi, olan sonunda Oya'ya olacak. En delikanlıyı yiyecek bu Sarmaşık! İyiler ve haydutların çetin savaşı başladı artık. Üstelik bir de düğün var. Ne oluyorsa o düğünde oluyor. Gözleri artık kan bürüdü. Bu düğünün olmamasını isteyen kim? Olmasını isteyen kim? Ufak Tefek Cinayetler’in gerçek cinayetler haline gelmeye başladığı yeni bölümde herkes suçlu olabilir!

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.453
bu akşam izliymdim ya benim kız kadın dizisini izliyor malesev

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.453
yeni izliyecegim anneye gidildi gelindide
:gezme:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
Hani bir bölümde okulda yangın çıkmıştı ya işte o bölümden itibaren dizinin bölümlerinde ciddi bir sıkıntı oluştu. Sanki senarist o kadar karıştırdı ki toparlamakta zorlanıyor ve çerezlik durumu kurtarana kadar idare edici boş içerikli bölümler yazıyor gibi zaten süreyi de uzun gereksiz bakışmalarla ve manasız uzayan diyaloglarla dolduruyorlar. Ne olacak bilmem toparlar belki iyi gidiyordu diye biliyorum

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
Arzu ve Burcu'nun kavga sahnesi der susarım! Hatta twitterda şunu yazmıştım izlerken "Sanki oyuncular bütün sezon sahne arkasında birbirlerine bilenmişlerde bu sahneyi fırsat bilip Allah ne verdiyse karşı tarafa dalmışlar gibiydi :krizz:Bölüm boyunca beğendiğim gerçekçi bulduğum tek sahneydi. Hatta şu sahnede camdan uçan Burcu olsaymış çok şık final olurmuş :harika:"

Bence bunlar onca hırlaşmadan sonra finalde bir araya gelip birini ortaklaşa öldürecekler haha Edip olması dileğiyle diyeyim ilk andan beri gıcık kapıyorum o adama :saskin:

Başka bir şey diyeymişim olacakmış şom ağızlı nk :krizz: Katil tahminim de Merve olsun bakalım :D Böylece yeni sezonda susmaları şartıyla kimseye bir şey yapamaz Serhan'dan da anlaşmalı boşanmak zorunda kalır. Tanıtımda Oya'nın yüzük detayını göze çarpmışlar evlenecekler herhalde :D

"Yeni Sezon Tanıtımı" harika olmuş :harika:

Yalnız fragmandaki detaya gel :D Bir tek Mehmet'in oturduğu yerde tabak yok Burcu'nun oturduğu yerde de bıçak var. Mehmet yeni sezonda gidici herhalde :D

weasrfdt.jpg

Son düzenleme:

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
@nk83 inanılmaz ya, resmen nokta atışı yapmışsın.
Bu final bölümünün tekrarını sürekli veriyorlar. Ben de o kadar beğendim ki, iki kere izledim bölümü. Kavga sahnesi de çok vahşiydi
Yeni sezon tahminim pek yok ama bu Oya'yı ya delirtecekler ya psikopat olacak

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar