Zayıflama Yarışmasi / 3.TAKIM

Yolcu.__

Daimi Üye
Tepki
460
Günde 1-2 tane içiyorum . Ama abla demeseydin beyaaa, ben daha 33 yaşındayım;)

Ahahah:)
Aklımda yaşın 46 kalmış:)
Kusura bakma, bende 33:)
Günde 2küçük fincan Türk kahvesini şekerli içmek çok bişey değil ya, en fazla 4kesme şeker, o da 2dilim ekmek, tüm gün 6silim ekmek hakkın var desek 2dilimi düşersek 4dilim hakkın var ekmekte.

_ikra_

B:123.6 G:111.6 H:75 Boy:164
Tepki
1.522
Ahahah:)
Aklımda yaşın 46 kalmış:)
Kusura bakma, bende 33:)
Günde 2küçük fincan Türk kahvesini şekerli içmek çok bişey değil ya, en fazla 4kesme şeker, o da 2dilim ekmek, tüm gün 6silim ekmek hakkın var desek 2dilimi düşersek 4dilim hakkın var ekmekte.
Ben en iyisi şekeri bırakayım bu kadar yormayım kendimi;)

Kimse gelmeyince benimde canım sıkıldı gelesim gelmedi ya.
Zaten yatılı misafirim var bir süre.
Evet canım aynı ben de öyleyim, ama en azından dünden beri epey düzene girdim. Beslenme şeklimi düzene koydum en azından:). Kolay gelsin sana da, misafirin ne kadar kalacak?

Gunaydin kizlar napiyosunuz
Tünaydın gülüm, valla ben anca işleri bitirdim şimdi tv izliyoruz miniğimle. Dünden yemek de var diye yemek telaşım da yok. Polenler yüzünden yürüyüşe de çıkamıyorum tıkıldım içerde:(

NaRTaneSi

~İlk'122.5|Bş'109.6|Gn'107.3|Hd'85~
Tepki
2.112

Evet canım aynı ben de öyleyim, ama en azından dünden beri epey düzene girdim. Beslenme şeklimi düzene koydum en azından:). Kolay gelsin sana da, misafirin ne kadar kalacak?

Tünaydın gülüm, valla ben anca işleri bitirdim şimdi tv izliyoruz miniğimle. Dünden yemek de var diye yemek telaşım da yok. Polenler yüzünden yürüyüşe de çıkamıyorum tıkıldım içerde:(
Olsun canim alerji cok beter bisey saglikconemli beslenmene dikkat et bu arada almada sabit kalmaya gayret et belkide evin icinde terlersin eksi gene gelir

Yolcu.__

Daimi Üye
Tepki
460

En az 1hafta kalır canım.

_ikra_

Tepki
1.522
Kizlarrr napiyonuz bbakemm:hoop:
Merhaba canım, iyiyim ben ;). Aynı koşuşturmaca , evdi çocuklardı:)

Bizimde cumartesi gunu olacak simdiden hazirlik yapiyoruz kolay gelsin canim suan rahatsizim da biraz uzaniyorum bende

Sagol canim regli basladi da sancilaniyorum bide aglamaktan yoruldum surekli bi aglama hissi var :hihi::agla:
Ay regl sancısı da çok gıcık ya insanın enerjisi kalmıyor. Biraz uzanıp dinlen belki faydası olur azıcık. Ağlama niye kız, eziyet etmeyin kendinize. Güzel şeyler düşünüp mutlu olun.

_ikra_

Tepki
1.522
Ben iki gündür alerji ilaçlarımı kullanmayı bıraktım birden bi ir kilo artış oldu. Daha önceden de bırakınca hemen kilo alırdım. Kortizonlu diye ödemmi yaptı acaba? Yine de dikkat ediyorum, tuz tüketmemeye çalışıyorum ödemse atsın vücut. 113 kiloyum şimdi tam 1 kilom fazla:(

Yolcu.__

Daimi Üye
Tepki
460
Ben iki gündür alerji ilaçlarımı kullanmayı bıraktım birden bi ir kilo artış oldu. Daha önceden de bırakınca hemen kilo alırdım. Kortizonlu diye ödemmi yaptı acaba? Yine de dikkat ediyorum, tuz tüketmemeye çalışıyorum ödemse atsın vücut. 113 kiloyum şimdi tam 1 kilom fazla:(

Bir an da bırakınca vücusun dengesi bozulmuştur belkide ondandır, sıkma canını geçerdir inş:)

_ikra_

Tepki
1.522
Bir an da bırakınca vücusun dengesi bozulmuştur belkide ondandır, sıkma canını geçerdir inş:)
Geçer geçer azimle kiloda oynama olmasını bekliyorum . Hala dikkat ediyorum bırakmadım yani;), sadece spor yapamıyorum pek. Şöyle şiddetli bi yağmur yağsa da polenler temizlense, rahat rahat yürüyebilsem:).
Sen neler yapıyorsun?

Yolcu.__

Daimi Üye
Tepki
460
Geçer geçer azimle kiloda oynama olmasını bekliyorum . Hala dikkat ediyorum bırakmadım yani;), sadece spor yapamıyorum pek. Şöyle şiddetli bi yağmur yağsa da polenler temizlense, rahat rahat yürüyebilsem:).
Sen neler yapıyorsun?

Hayırlısı ile inş yağar canım.
Ben pek bişey yapmıyorum şuan, yapıyorum diyebileceğim bir spor yapıyordum onu da misafir olunca yapamıyorum şuan.
Kimse gelmiyor ya, İrem su geliyor bi, kimse gelmezse de biz gelelim mutlaka birbirimize destek olalım ne dersin?
Evet dersen düzenli gelmeye çalışırım:)
Yoksa kimse gelmeyince, bir düzenli yazan olmayınca canım sıkılıyor gelmek istemiyorum hiç.
Ben perşembeleri tartılıyım demiştim ya, bugün tartıldım 95.5kg, geçen haftayla fark -0.8 galiba. Bu hafta çok hareketli geçti ona bağlıyorum bunu.

_ikra_

Tepki
1.522
Hayırlısı ile inş yağar canım.
Ben pek bişey yapmıyorum şuan, yapıyorum diyebileceğim bir spor yapıyordum onu da misafir olunca yapamıyorum şuan.
Kimse gelmiyor ya, İrem su geliyor bi, kimse gelmezse de biz gelelim mutlaka birbirimize destek olalım ne dersin?
Evet dersen düzenli gelmeye çalışırım:)
Yoksa kimse gelmeyince, bir düzenli yazan olmayınca canım sıkılıyor gelmek istemiyorum hiç.
Ben perşembeleri tartılıyım demiştim ya, bugün tartıldım 95.5kg, geçen haftayla fark -0.8 galiba. Bu hafta çok hareketli geçti ona bağlıyorum bunu.
Ben gün içerisinde sık sık geliyorum canım ama kimse olmuyor. Malesef herkes yüzüstü bıraktı :(. Ben buradayım sen de gel mutlaka;)
Çok iyi nerdeyse 1 kilo gitmiş aferin sana tosunum:D( eşim bana hep böyle der de umarım alınmazsın)
Git gide hamsi olucaz inşallah, tosunluğu yıllarca yaşadım zaten :koptum:

Yolcu.__

Daimi Üye
Tepki
460
Ben gün içerisinde sık sık geliyorum canım ama kimse olmuyor. Malesef herkes yüzüstü bıraktı :(. Ben buradayım sen de gel mutlaka;)
Çok iyi nerdeyse 1 kilo gitmiş aferin sana tosunum:D( eşim bana hep böyle der de umarım alınmazsın)
Git gide hamsi olucaz inşallah, tosunluğu yıllarca yaşadım zaten :koptum:

İnş gelirim canım :)
Hayırlısı ile veririz inş kiloları:)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar