Alınganlık mı yapıyorum

Sol yanım

Artık herkes gibisin
Tepki
1.035
Selamlar
Erkek kardeşim 1 1.5 ay önce evlendi
Ben o dönem belimden rahatsızdım ama yinede gittim düğününe
Beni dış çekime götürmediler bekar kuzenlerim kız kardeşim vs gitti üzüldüm ama belli etmedim düğünde biraz mesafeli durdular yabancı gibi kaldım

Kardeşim ve eşi en son bize geldiler adet üzere gece 10 buçuk da gelip 11 de gittiler

Ailem diger gelinimiz ve kardeşimşe eşi sürekli beraberler piknige gidiyorlar geziye gidiyorlar ama beni davet bile etme geregi hissetmiyorlar

Dün ilk kez evine gidilmiş yeni gelinin babaannem dedem amcam eşi dayılarım büyük gelinimiz kardeşim aannrmle
Ama beni davet etmediler sende gel demediler annemler

Hep bir dışlanmışlık hissi yaşatıyorlar malesef çok kırgınım
Tamam eşimi sevmeyin ,çağırmayın ama benim suçum ne ?

Eşim de resimleri görmüş faceden instagram dan bana sen evlatlık mısın dedi ! 7 yıldır sadece bir hasta olduğunda düğünde iş oldugunda çocuk bakılacagında sen çagrılıyorsun
Düğüne gittin mutfaktan çıkamadın resim bile çekinemedin
Evde gelin - kız dururken sofrayı sen kuruyorsun her gittiğimiz de bulaşık sende çay sende ama kıymet vermek sıfır
7 yılda kaç kere geldiler evimize söyle dedi
Bir elin parmagını geçmez dedi
Bundan sonra gitmeyeceksin dedi gidersen biter dedi

Haklı kızamıyorum çok ezildim çok ezdiler eşim e bin tane laf söylediler agzını açıp cevap vermedi

Eşim bende gençtim cahildim hata etmiş olabilirim ama bunları haketmedim diyor

Ben üzülüyorm diye kendi ailesine akrabasına götürmüyor mecbur kalmadıkça

Daha çok şeyler var ama yazamadım
Annemde babam da severiz seni diyorlar 7 yılda arada bir maddi olarak yardım da ettiler ama nasıl anlatayım mesela bana market alışverişi bimden gelinlerin alışverişi kule den makro dan migros dan yapıldı

Bana perde 50 tl lik gelinimize çeyizine değil hediye olarak 1000 tl lik alındı vs

Son düzenleme:
OP
Sol yanım

Sol yanım

Artık herkes gibisin
Tepki
1.035
@Sol yanım senin bebegin dogdugu zaman bebek odasi veya besik aldilar mi kendi ailen?
@Ev Kedisi hayır ama 4 çeyrek 1 bohça ve yatak örtüsü diktirdiler bide çanta ana kucağı kanguru örümcek aldılar neden sordun canım bebeğim doğduğu yıla kadar bu kadar kötü değildik erkek kardeşim aldatıldı ve boşandı onun kızına ailem bakıyor o dönem çok karmaşıktı eşim o dönem benim ailem bir şey getirmediler ya sizinkiler sırf elalem ne der diye bide beni ezmek için yaptılar diyor ( o dönem den önce iki yegenimin de tüm odası vs herşey babamlar yaptırdı gelinlere hediye ve çicek alındı )

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
hayır ama 4 çeyrek 2 bohça ve yatak örtüsü diktirdiler bide çanta ana kucağı kanguru örümcek aldılar neden sordun canım bebeğim doğduğu yıla kadar bu kadar kötü değildik erkek kardeşim aldatıldı ve boşandı onun kızına ailem bakıyor o dönem çok karmaşıktı eşim o dönem benim ailem bir şey getirmediler ya sizinkiler sırf elalem ne der diye bide beni ezmek için yaptılar diyor ( o dönem den önce iki yegenimin de tüm odası vs herşey babamlar yaptırdı gelinlere hediye ve çicek alındı )
Hmmm gene bayağı bi hediye almışlar

Bu benim eltilerim arasında konu oldu da, senin ailen almıyor falan gibi. Ondan merak ettim.

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Sen kendi ailene hiç birkaç kelam etmiyormusun
Şöyle biraz alınganlık biraz trip falan :)

OP
Sol yanım

Sol yanım

Artık herkes gibisin
Tepki
1.035
Sen kendi ailene hiç birkaç kelam etmiyormusun
Şöyle biraz alınganlık biraz trip falan :)
kaç kez konuştum açıkça soramadım ama ben yanlış anlıyormuşum eşim adam değilmiş karaktersizmiş oglumu çok şımartmışım ben safmışım kendimi ezdiriyormuşum eşime bir çöp aldıramamışım eşim beni kullanıyormuş

boşanayım o zaman diyorum
hopp dönüş yapıyorlar
bir çocukla ne yapacakmışım vs vs.

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
kaç kez konuştum açıkça soramadım ama ben yanlış anlıyormuşum eşim adam değilmiş karaktersizmiş oglumu çok şımartmışım ben safmışım kendimi ezdiriyormuşum eşime bir çöp aldıramamışım eşim beni kullanıyormuş

boşanayım o zaman diyorum
hopp dönüş yapıyorlar
bir çocukla ne yapacakmışım vs vs.
Çok fena ya, eşinin ne kötülüğünü gördüler ki
Her şey para mı yani

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar