Zayıflama Yarışması / 1.TAKIM

OP
Y

Yelizimmm

Daimi Üye
Tepki
4.327
Günaydın kızlar evden sekizde çıktım gece hiç uyumadım neredeyse ellerim kapanmıyor odemden sabah tartı berbat özür dilerim herkesten dün çok daha güzeldi :(:(

Geçen cuma 68.3
Bugün 68
Fark 300
Yüzde 0.44

Saat bir gibi evde olacağım galiba evde okurum geçmişi tekrar özür dilerim herkesten
Eksi olmasi guzel cnm tabi daha iyi olabilirdi

Bugunden itibaren duzenli menu ve paylasim bekliyorum

Fittekkkmevsim

Bas 81.5 guncel 79 hedef69
Tepki
661
Bugün haberlerde çıktı dilek Mevlana kültür merkezinin önünde olmuş hiçde öyle elini kolunu sallayarak gidiyor döven felan olmadı şerefsizi dede ya kızın göğsüne elliyor sonrada çekip gidiyor çok kızdım çeken kişi neden tepki vermedi diye çoluğa çocuğa elleyr elleye gider bu evine diye azgın pislik :mad:
Anam sapik doldu ortalik ben anlamiyorum eskifende boylemiydi yoksa simdi sadece irtaligi fazla saciliyo yada net denen lanettenmi hele bide kelli felli adamlar yasli dedeler valla kizimi okula gonderirken korkuyorum
Ay ekimcim sorma sabah okula götürecem çocukları arabaya bi indim resmen toz yağmış tüm arabalar sapsarı daha dün yıkatmıştım bide :( hiç böyle bişey görmedim sabah haberlerde izledim afrikadan geliyormuş çamur gibi yağmur yağacakmış daha
hah bi bu eksikti dedim astım alerji nefes problemi olanlar çocuklar yaşlılar dışarı çıkmasın diye uyardılar haberlerde nereye çıkmayacaz inşallah çabuk geçer
Bu arada ben habinar yasemin :)
evet bende ayniyim iki gundur nefes alamiyorum grip gibi tikandim gogsumun sikismasi ayri bi an once gitsede su toz kurtulsak disariya nerden cikmiyon hergun disardasin mecbur cikilacak

Bgmce

Baş 94,4 kg Gncl:75.8 kg Hdf:65 kg
Tepki
1.412
Tarti hic oynamamis bosuna aldm tartimi yanima :sopa:

Bildirimim:

Gecen cuma: 65.9
Güncel: 65.8
Fark: -100gr

1 hafta dha bekliycem sanirim mezuniyet icin:agla::bsmagryr:
canim kendini sikma bu kadar bu hafta olmadiysa haftaya mezun ederiz sen eglenmene bak tabi yemekleri fazla kacirmadan. Birde en son ne zaman gormuslerdi seni tepki varmi zayiflamissin incelmissin filan diye

gülümse_kaderine

İnsan,hayvanla Üstinsan arasında gerili bir iptir
Tepki
1.400
Anam sapik doldu ortalik ben anlamiyorum eskifende boylemiydi yoksa simdi sadece irtaligi fazla saciliyo yada net denen lanettenmi hele bide kelli felli adamlar yasli dedeler valla kizimi okula gonderirken korkuyorum
evet bende ayniyim iki gundur nefes alamiyorum grip gibi tikandim gogsumun sikismasi ayri bi an once gitsede su toz kurtulsak disariya nerden cikmiyon hergun disardasin mecbur cikilacak
Aynen canım şimdi okuldan geldim toz fırtınası ağzım yüzüm doldu resmen kirlendim :(

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
canim kendini sikma bu kadar bu hafta olmadiysa haftaya mezun ederiz sen eglenmene bak tabi yemekleri fazla kacirmadan. Birde en son ne zaman gormuslerdi seni tepki varmi zayiflamissin incelmissin filan diye

Kaynanam 1 ay önce görmüsdü ozamandan beri 3 kilo falan verdign icin bi tepki yok ozaman verdiydi ama baya zayiflamissin yeter dediydi :)) ama esimun kiz kardesi gelck yarin o görmedi hic en son 85iken görmüsdü o sasirir baya bakalm duymus zayifladgmi :)

_ikra_

B:123.6 G:111.6 H:75 Boy:164
Tepki
1.522
Bugün haberlerde çıktı dilek Mevlana kültür merkezinin önünde olmuş hiçde öyle elini kolunu sallayarak gidiyor döven felan olmadı şerefsizi dede ya kızın göğsüne elliyor sonrada çekip gidiyor çok kızdım çeken kişi neden tepki vermedi diye çoluğa çocuğa elleyr elleye gider bu evine diye azgın pislik :mad:
Allah belalarını versin böyle adi şerefsizlerin, heryerdeler artık böyleleri. Çocuklarımızı yanımızdan ayıramaz olduk, artık akrabaya bile güven kalmadı. Allahım sen koru yavruları böylesi sapık zihniyetli şerefsizlerden!!!!

asfarovski

Daimi Üye
Tepki
738
Kızlar merhaba 1 de geldi eve iskur sgk çarşı yaptım oğlumla kolum kopmuş resmen sonra babasına verdim arabayı bizi eve bıraktı yeniden tartıldım ve yediğim halde sonuç dediğim gibi daha iyi yeniden bildirim yapayım

Geçen cuma 68.3
Bugün 67.5
Fark 800
Yüzde 1.17

Az isim var oğlan uyurken yapayım yine geleceğim

asfarovski

Daimi Üye
Tepki
738

Ponibon

☆Başlgç:80.3☆Güncel:79.3☆Aslaa Vazgeçme☆
Tepki
938
Kizlar adet olabilmisim sükür :) 4 gün gecikti bu ay. Insallah yarinki tartimi etkilemez. Bende komsudaydim az önce geldm kurabiye falan yaptk söz vermistm kacgün önceden gittim laf arasi dediki yaziyom durma rahatsiz ediyormuym sende tek basina kalma diye diyom falan dedi bende baya belli ettim iste cok görüsmek iyi degl tez ayrilik olur dedm sonra bi arada dedm insna yeri geliyo kardesiyle hergün görüsmek istemiyo, yanlizliga alistigmi sevdigmi söyledm insallah mesaji almisdir :) cok iyi ama cok bisiler isteme huyu var bu seferde masa örtüsü sordu beyaz sonrada biz bursaya gitcez ya oda pazar dogm gnü kutlucak evlerimiz dar tabi size bikac esya koysam pazartesi siz dönünce alsam olrmu falan dedi dedm esime soriym. Esimde olur dedi zaten bugn kapilarni caldm sabahn köründe esim dedi git bi helallik iste falan diye :) ben fazla samimi olmak istemiyorm ama yinede isi düsmüs hayir demek istemedm. Bugun yardm ettim diyede bana bi hediye verdi kücük bsi ama düsünmesi yeter.
Aslında iyi komşuyu severim ben kafa dengiyse bnm vardı bi tane taşındı ama çok üzüldüm.hatunu sevdiysen dengeyi kur senin huyuna alışır zamanla zaten.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar