Zayıflama Yarışması / 1.TAKIM

Hiç

Daimi deli hedef: aynalar
Tepki
3.081
dün 2 odayı temizledim(annem gelmeden halledeyim dip köşe dedim) bu gün hurçları kıyafetleri döktüm 2 hurç verilecek çıktı sırf benimkiler bazılarını hiç giymedim yada 1 kere giymişimdir etekleri deniyorum fermuarı kapalıyken belimden popomdan sıyrılıp iniyor hepsini vericem çünkü bir daha ihtiyacım olmayacak allahın izniyle:)))) şimdi yatak odası alt üst durum da geri toplaması gözüm de büyüyor iyice tembel olmuşum yavf:)
annen mi geliyor abla gözün aydın

Kizlar adet olabilmisim sükür :) 4 gün gecikti bu ay. Insallah yarinki tartimi etkilemez. Bende komsudaydim az önce geldm kurabiye falan yaptk söz vermistm kacgün önceden gittim laf arasi dediki yaziyom durma rahatsiz ediyormuym sende tek basina kalma diye diyom falan dedi bende baya belli ettim iste cok görüsmek iyi degl tez ayrilik olur dedm sonra bi arada dedm insna yeri geliyo kardesiyle hergün görüsmek istemiyo, yanlizliga alistigmi sevdigmi söyledm insallah mesaji almisdir :) cok iyi ama cok bisiler isteme huyu var bu seferde masa örtüsü sordu beyaz sonrada biz bursaya gitcez ya oda pazar dogm gnü kutlucak evlerimiz dar tabi size bikac esya koysam pazartesi siz dönünce alsam olrmu falan dedi dedm esime soriym. Esimde olur dedi zaten bugn kapilarni caldm sabahn köründe esim dedi git bi helallik iste falan diye :) ben fazla samimi olmak istemiyorm ama yinede isi düsmüs hayir demek istemedm. Bugun yardm ettim diyede bana bi hediye verdi kücük bsi ama düsünmesi yeter.
Hahaha sabahta tirsip gitmişsin artık siz maya maaile samimi oldunuz :D
Hanımlar bugün olanları anlatıyim hastaneye gittim ya öğlen eşimle gitmiştik park edicek yer yoktu ben arabada bekliyordum gelince beyim anlattı.

Adı şerefsizin biri okulun önünde kağıt toplayan 11,12 yaşında bir kızı taciz etmiş servis şoförü görüyor bunu arkadaşlarını toplayıp ağzını burnunu dağıtıyorlar polislerde almış hastaneye getirmiş. 60 yaşlarında vardır diyor eşim adami Allah belasını versin torunu yaşta kıza offf:(
Allah sadece ömür dünyada değil bu dünyada da misli misli çıkarsın diyorum

_ikra_

B:123.6 G:111.6 H:75 Boy:164
Tepki
1.522
Ayy abla sorma ben bide pencere acik gbi gelince kalbim güm güm atti bi titreme geldi korktm ama sende cesurmussun gercktn kapiyi ben aralik görsem arkama bakmadan kacarm heralde :)

Sabah alintilamism senin menüde güzelnis hafif insallah güzel eksi gelir yarin :) bende hafif gecirdm kurabiyede olmasa dha iyi olcakti ama

Yok kiz adi yasemin degl :) hahha ayy valla bilmiyorm cnm ben mesajmi verdm almassa hala israr sey yaparsa direk yazmayi dusunuyorm hergün görüsmeyelm yipratmayalim birbirimizi diye :)

Aynen haklisin cnm biraz sıkılgan bir tip ev esyalarinin yerni hergün degisdiriyorms kendine yapck bisiler ariyor sanrm bende tam tersi monoton bi insanimdir planli programli yasarm :)
Aman insallah öle olmayiz bakalm hayirlisi ben arayi bulcam insallah
Valla eksi çok değil ama yine de iyi. Hiç yoktan iyidir.113 leri gördüm en azından;).2 ayım doldu, toplamda 10 kilo gitti, bu yüksek kilolarda daha çok gitmesi gerekirdi ama benim bünyem biraz zıt geç verebiliyorum. Yeter ki ibre aşağı doğru insin de ....

NaRTaneSi

~İlk'122.5|Bş'109.6|Gn'107.3|Hd'85~
Tepki
2.112
Allah kabul etsin canım, menün de güzelmiş, araya misafir de kaynamış;)
Kolay gelsin:)

Allah kavuştursun kız İrem. Taze gelindin sen tabi bu kadar ayrılık zor gelir.
Amin canim insallah.aynen misafir olmasaydi ibadetle gecirecektim ikidir niyetimde misafirle ugrasiyorum:(arayi uzattik bu sefer cok ozledim valla ya bide regli yaklasiyo sevgiye ilgiye ihtiyacim var :agla:

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
Valla eksi çok değil ama yine de iyi. Hiç yoktan iyidir.113 leri gördüm en azından;).2 ayım doldu, toplamda 10 kilo gitti, bu yüksek kilolarda daha çok gitmesi gerekirdi ama benim bünyem biraz zıt geç verebiliyorum. Yeter ki ibre aşağı doğru insin de ....

Aynen cnm haklisin yavas olsun ama güc olmasin :) dahada yükselebilirdi öyle düsün bazen ben diyoem kafama dank edip zayiflamasam belki smdi dahada alip 100lerdeydm yani. Hem 10 kilo süper farkediliyodur masallah

_ikra_

B:123.6 G:111.6 H:75 Boy:164
Tepki
1.522
Aynen cnm haklisin yavas olsun ama güc olmasin :) dahada yükselebilirdi öyle düsün bazen ben diyoem kafama dank edip zayiflamasam belki smdi dahada alip 100lerdeydm yani. Hem 10 kilo süper farkediliyodur masallah
Ben de kendimi öyle avutuyorum ;), kızımı doğurduktan sonra 110 kiloydum, emzirmeyi bıraktıktan sonra birden kilo almaya başladım. Çok hareketsizdim ve dengesiz yiyordum, patlarcasına. Şimdi ilk hedef 110 altına inip ikramdan miras kalan kiloları atmak. İkinci hedef 99 u görmek.üçüncü hedef 8. Aya kadar 90 kilo olmak. İzne gidince 30 kilo vermiş olarak gitmek istiyorum. Sonrası da 75 inşallah....

NaRTaneSi

~İlk'122.5|Bş'109.6|Gn'107.3|Hd'85~
Tepki
2.112
Bugunku menum
Sahur 3.15
6 zeytin
2 dilim tb ekmek
2 kasuk yogurt
1 tabak ispanak kavurma

Iftar 19.00
1 kase mercimek corbasi
4 5 parca firinda baharatli tavuk
1 tabak salata

21.00
1 ltre limonlu su
2br cay
2 tane cizi

2 lt su anca olmustur
Spor
20 dk normal tempo yuruyus 20
35 dk aletli 105
Toplam 125p

EKİM2009

yaş 38 boy 166 bş 85.7 gncl 82.5 hedef 72
Tepki
416
annen mi geliyor abla gözün aydın

Hahaha sabahta tirsip gitmişsin artık siz maya maaile samimi oldunuz :D
Allah sadece ömür dünyada değil bu dünyada da misli misli çıkarsın diyorum
sağ ol gülüm allah nasip ederse benim cadı kazanı kız kardeşim de annemi daha fazla tutmazsa önümüzdeki hafta sonu annem geliyor:huri:

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
Günaydinlarr ben mecburen 1 saat önce tartildm gecen haftadan pek fark yoktu tartinin ama yanima aldm bursaya varinca bidha tartilcam. Bisi yememeye calisiyorm bakalm dayanabilcekmiyim.

Hiç

Daimi deli hedef: aynalar
Tepki
3.081
günaydıııınnnn kızlar her ne kadar toz fırtınasından hava sisli gibi görünse de günaydııınn:hhhhhh:
hayırlı cumalar :)

Hayırlı cumalar abla
ilacımı suyumu içtim wc yi bekliyorum tartı için, yarım saat daha beklerim olmadı gider yatarım geri öğlene doğru uyanınca tartılırım
Ohhh lukse bak
Günaydinlarr ben mecburen 1 saat önce tartildm gecen haftadan pek fark yoktu tartinin ama yanima aldm bursaya varinca bidha tartilcam. Bisi yememeye calisiyorm bakalm dayanabilcekmiyim.
canım yoldasin ye bu kadar uzun süre açlık sonra patlama getirir

asfarovski

Daimi Üye
Tepki
738
Günaydın kızlar evden sekizde çıktım gece hiç uyumadım neredeyse ellerim kapanmıyor odemden sabah tartı berbat özür dilerim herkesten dün çok daha güzeldi :(:(

Geçen cuma 68.3
Bugün 68
Fark 300
Yüzde 0.44

Saat bir gibi evde olacağım galiba evde okurum geçmişi tekrar özür dilerim herkesten

gülümse_kaderine

İnsan,hayvanla Üstinsan arasında gerili bir iptir
Tepki
1.400
Hanımlar bugün olanları anlatıyim hastaneye gittim ya öğlen eşimle gitmiştik park edicek yer yoktu ben arabada bekliyordum gelince beyim anlattı.

Adı şerefsizin biri okulun önünde kağıt toplayan 11,12 yaşında bir kızı taciz etmiş servis şoförü görüyor bunu arkadaşlarını toplayıp ağzını burnunu dağıtıyorlar polislerde almış hastaneye getirmiş. 60 yaşlarında vardır diyor eşim adami Allah belasını versin torunu yaşta kıza offf:(
Bugün haberlerde çıktı dilek Mevlana kültür merkezinin önünde olmuş hiçde öyle elini kolunu sallayarak gidiyor döven felan olmadı şerefsizi dede ya kızın göğsüne elliyor sonrada çekip gidiyor çok kızdım çeken kişi neden tepki vermedi diye çoluğa çocuğa elleyr elleye gider bu evine diye azgın pislik :mad:

gülümse_kaderine

İnsan,hayvanla Üstinsan arasında gerili bir iptir
Tepki
1.400
günaydıııınnnn kızlar her ne kadar toz fırtınasından hava sisli gibi görünse de günaydııınn:hhhhhh:
hayırlı cumalar :)

Ay ekimcim sorma sabah okula götürecem çocukları arabaya bi indim resmen toz yağmış tüm arabalar sapsarı daha dün yıkatmıştım bide :( hiç böyle bişey görmedim sabah haberlerde izledim afrikadan geliyormuş çamur gibi yağmur yağacakmış daha
hah bi bu eksikti dedim astım alerji nefes problemi olanlar çocuklar yaşlılar dışarı çıkmasın diye uyardılar haberlerde nereye çıkmayacaz inşallah çabuk geçer
Bu arada ben habinar yasemin :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar