Zayıflama Yarışması / 1.TAKIM

Ayyulduz

Daimi Üye
Tepki
2.024
cok iyi demissin canim bence mesaji almistir. yardimlasmak da cilki cikmadigi surece iyidir. Vicik vicik olmadan da samimi olabilirsiniz insallah dengeyi yakalar guzel bir komsuluk iliskisi kurarsiniz. Benimde burda kimsem yok bulundugum katta 4 tane daire var biri bos diger ikisindekiler yolda gorsem tanimam o derece kopuk. O yuzden bazen bende diyorum keske kapisini calabilcek bir komsum olsa diye.
benim ilişkilerim hep öyle olmuştur sınırı olan yeri geldiğinde iki üç arka arka görüşülür yeri gelir 1 ay fırsat olup görüşülmez ama bir aradayken keyif aldığım tripsiz pozitif insanları seviyorum..

Yan komşumla şuan öyleyiz yanında daha bı kıymetli oluyor senin özeline saygı duyan ve başkalarından kiskanmayan bir kişi ,bende öyleyim çünkü, helede bu kadınlar arası kıskançlık Trip atmalara uyuz oluyorum

Ayyulduz

Daimi Üye
Tepki
2.024
Kizlar adet olabilmisim sükür :) 4 gün gecikti bu ay. Insallah yarinki tartimi etkilemez. Bende komsudaydim az önce geldm kurabiye falan yaptk söz vermistm kacgün önceden gittim laf arasi dediki yaziyom durma rahatsiz ediyormuym sende tek basina kalma diye diyom falan dedi bende baya belli ettim iste cok görüsmek iyi degl tez ayrilik olur dedm sonra bi arada dedm insna yeri geliyo kardesiyle hergün görüsmek istemiyo, yanlizliga alistigmi sevdigmi söyledm insallah mesaji almisdir :) cok iyi ama cok bisiler isteme huyu var bu seferde masa örtüsü sordu beyaz sonrada biz bursaya gitcez ya oda pazar dogm gnü kutlucak evlerimiz dar tabi size bikac esya koysam pazartesi siz dönünce alsam olrmu falan dedi dedm esime soriym. Esimde olur dedi zaten bugn kapilarni caldm sabahn köründe esim dedi git bi helallik iste falan diye :) ben fazla samimi olmak istemiyorm ama yinede isi düsmüs hayir demek istemedm. Bugun yardm ettim diyede bana bi hediye verdi kücük bsi ama düsünmesi yeter.
Adida Yasemin de düşüp bayılıyor:)
Sen yazdikca benim komşu geliyor aklıma :)
Konuşma aralarında kendini ifade edersen kırmadan anlar inşallah ki benimki anlamamışti
Sıkıntısı varmış bende o hafta kapısını calmamisim kari bana trip atiyor aklı sıra başka komşularla beni kiskandirmaya çalışıyor sağolsun Esma geldi oda olmasa kimim var gibi aldım karşıma 1 saat konuştum iyisin hoşsun ama bana bı boy büyüksün benim çevremle ilişkilerim böyle böyle diye anlattım..kırıldı ama kendi kasindi o günden sonra pek tatliyiz olmasi gerektiği kadar gorusuyoruz

askrhpozitif

Daimi Üye
Tepki
1.465
aminnn cnm.
Alerjiler baslar artik
bende de var

Ritim bozuklugu icin biseyler yapiyolarmi cnm

hep bu al - verler bizi bezdirdi zaten tatlim
Surda biraz sabredip 10 kiloyu versek ve almasak cok guzel olacak

eee okadarcik olacak mervem fazla bisey kalmadi sonucta

Sen nasilsin kamilem nasil gidiyor

Herkesin motivasyon dusuklugu bikkinlik ayni zamana denk gelince iyi olmadi
Ama eminim biz bununda üstesinden geliriz
Sadece elbirligiyle birazdaha çaba gosterelim
aynen ablam 100 den asagı dustuk valla

Ayyulduz

Daimi Üye
Tepki
2.024
dün 2 odayı temizledim(annem gelmeden halledeyim dip köşe dedim) bu gün hurçları kıyafetleri döktüm 2 hurç verilecek çıktı sırf benimkiler bazılarını hiç giymedim yada 1 kere giymişimdir etekleri deniyorum fermuarı kapalıyken belimden popomdan sıyrılıp iniyor hepsini vericem çünkü bir daha ihtiyacım olmayacak allahın izniyle:)))) şimdi yatak odası alt üst durum da geri toplaması gözüm de büyüyor iyice tembel olmuşum yavf:)
Okadar kıyafet çıktığına göre alışverişi seviyorsun demekki:)
Peki etekler bol gelecek kadar zayifladinmi abla sen kaç kilo verdinki

Ayyulduz

Daimi Üye
Tepki
2.024
allah seniiii:)) kız bu korku sana 2 yıl yeter ben cesurumdur ilk evlendiğim sene oturduğum evin dış kapısı rüzgardan kendi kendine açılmış 2. kattayım aklıma kapının dandik olacağı gelmiyor 19 yaşındayım ,eşim de evde yok ben direk mutfaktan en büyük bıçakların 2 sini alıp evi dolanmıştım ama iyi korkmuştum o cesur halimle bile ,senin halini düşünemiyorum bile, komşunda hiç paranoyak falan diye düşünmez çok çok yazık kıza nasıl da korkmuş titremişti derler hiç kafana takma
Sanki hırsız çıksa karşına picakliycanda:)

Ayyulduz

Daimi Üye
Tepki
2.024
Hanımlar bugün olanları anlatıyim hastaneye gittim ya öğlen eşimle gitmiştik park edicek yer yoktu ben arabada bekliyordum gelince beyim anlattı.

Adı şerefsizin biri okulun önünde kağıt toplayan 11,12 yaşında bir kızı taciz etmiş servis şoförü görüyor bunu arkadaşlarını toplayıp ağzını burnunu dağıtıyorlar polislerde almış hastaneye getirmiş. 60 yaşlarında vardır diyor eşim adami Allah belasını versin torunu yaşta kıza offf:(

EKİM2009

yaş 38 boy 166 bş 85.7 gncl 82.5 hedef 72
Tepki
416
Gecen haftaya göre daha iyi cnm ama tam gecmedi bel kaslarım cok agriyor

Sende temizlik yapiyomusun kolay gelsin
Ohhh annede gelcekmis ne guzel :)
inşallah çok uzamadan geçer yüzme biliyorsan ağrıların geçtikten sonra her fırsatta havuza git özellikle sırt üstü yüzme bel kaslarını güçlendirip ağrıları da fıtık v.s. de engelliyormuş , bu bel ağrısı yaşam kalitesini düşürüyor insanın hem hareket edemiyorsun hem morali çöküntüsü yapıyor yarın cuma selasın da çabuk şifanı versin rabbim diye dua edicem
benim temizlikte 1-2 gün yapıp 2 gün yatarak oluyor anca , annem gelsin bi hep yatıcam dizine kaşı beni diycem onun hayaliyle yaşıyorum artık:)))

EKİM2009

Tepki
416
Sanki hırsız çıksa karşına picakliycanda:)
kız kan görünce başım dönüyor ama iş savunma korumaya geldi mi tam piskopat manyak olabilirim benden 5 yaş büyük ablam (2. abla) hem sarışın hem yeşil gözlü hem de bildiğin fidan gibiydi çok güzeldi bekarken kim onu koruyordu peşine düşüp sataşana kelebek bıçağı çıkarıp sallıyordu sanıyorsun tabikiii bennnn manyağııııı:krizz:

EKİM2009

Tepki
416
Okadar kıyafet çıktığına göre alışverişi seviyorsun demekki:)
Peki etekler bol gelecek kadar zayifladinmi abla sen kaç kilo verdinki
gülüm ben pek etek giymem çok nadiren giydiğim için öylece dolapta hurçta duruyorlardı 111 kilodan 85 e indim 26 kilo vermişim ama zaten o etekler 111 kiloyken olmuyordu büyük ihtimal 94-97 arasıyken olan eteklerdi şimdi bildiğin çuval olmuşlar heheheheh
alışverişi de hiç sevmiyorum önceden severdim şimdi mecbur kalmadıkça almamaya çalışıyorum yer yok dolap yetmiyor sinirlerim zıplıyor o zaman da

EKİM2009

Tepki
416
Bu tipler her yerde varmış bende şaşkınim :)
benim burdaki sürekli birilerinden bişeyler ister bana da al beni yemeğe götür beni gezmeye götür bana şunu pişir bana sarma yap bitmiyor istekleri ben de tavrımı açık belli ettim senelerce aman kimse kırılmasın diye kırılıp parçalandım, kullanıldım bundan sonra kimseye eyvallahım olmaz içi gidiyor ama eve çağırmıyorum da onun eve de gitmiyorum bir kere gitsem paçayı kurtaramam diğerleri gibi :)

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
Menüm:

11:30 1kuru kayisi, Ilik su

12:30 1yumurta, 1hindifüme salam, 1/2kk peynir

16:00 1mandalin, 1kurabiye( komsu israr etti beraber yapinca dayanamadm bende)

17:30 1yumurta

19:30 1kase sulu köfte patatessiz( 5köfte), Salata

2 fincan yesilcay
1,5lt ödem suyu
2,5lt Su
3 mil leslie = 135p @İremSu

_ikra_

B:123.6 G:111.6 H:75 Boy:164
Tepki
1.522
Afiyet olsun canim napayim ben iftari bekliyorum insallah hafif atlayirim aksamida misafir var gorumcem geldi sabah aksama da yemek cay fasli :ckskc:
Allah kabul etsin canım, menün de güzelmiş, araya misafir de kaynamış;)
Kolay gelsin:)

Kizlar adet olabilmisim sükür :) 4 gün gecikti bu ay. Insallah yarinki tartimi etkilemez. Bende komsudaydim az önce geldm kurabiye falan yaptk söz vermistm kacgün önceden gittim laf arasi dediki yaziyom durma rahatsiz ediyormuym sende tek basina kalma diye diyom falan dedi bende baya belli ettim iste cok görüsmek iyi degl tez ayrilik olur dedm sonra bi arada dedm insna yeri geliyo kardesiyle hergün görüsmek istemiyo, yanlizliga alistigmi sevdigmi söyledm insallah mesaji almisdir :) cok iyi ama cok bisiler isteme huyu var bu seferde masa örtüsü sordu beyaz sonrada biz bursaya gitcez ya oda pazar dogm gnü kutlucak evlerimiz dar tabi size bikac esya koysam pazartesi siz dönünce alsam olrmu falan dedi dedm esime soriym. Esimde olur dedi zaten bugn kapilarni caldm sabahn köründe esim dedi git bi helallik iste falan diye :) ben fazla samimi olmak istemiyorm ama yinede isi düsmüs hayir demek istemedm. Bugun yardm ettim diyede bana bi hediye verdi kücük bsi ama düsünmesi yeter.
Sık boğaz etmese iyi bi komşuluğunuz olabilir bence ama biraz tez canlı galiba komşucuk:). Daha taşınalı bir hafta oldu, bi 1-2 ay geçseydi birbirinizi biraz tanısaydınız da öyle samimi olsaydınız keşke. Sen yine de tedbirli yaklaş gülüm, çok vıcık vıcık bi ilişkiniz olmasın;).

Hanımlar bugün olanları anlatıyim hastaneye gittim ya öğlen eşimle gitmiştik park edicek yer yoktu ben arabada bekliyordum gelince beyim anlattı.

Adı şerefsizin biri okulun önünde kağıt toplayan 11,12 yaşında bir kızı taciz etmiş servis şoförü görüyor bunu arkadaşlarını toplayıp ağzını burnunu dağıtıyorlar polislerde almış hastaneye getirmiş. 60 yaşlarında vardır diyor eşim adami Allah belasını versin torunu yaşta kıza offf:(
Allah belasını versin böyle sapıklar heryerde var malesef. Kız erkek demiyorlar vicdansız sapıklar!!!! Dünyanın çivisi çıktı , hergün neler neler duyuyoruz. Artık paranoyak oldum, çocukları yanlız dışarı bırakmaya korkuyorum.

gülüm ben pek etek giymem çok nadiren giydiğim için öylece dolapta hurçta duruyorlardı 111 kilodan 85 e indim 26 kilo vermişim ama zaten o etekler 111 kiloyken olmuyordu büyük ihtimal 94-97 arasıyken olan eteklerdi şimdi bildiğin çuval olmuşlar heheheheh
alışverişi de hiç sevmiyorum önceden severdim şimdi mecbur kalmadıkça almamaya çalışıyorum yer yok dolap yetmiyor sinirlerim zıplıyor o zaman da
Benim dolap da öyle valla, 75 kiloya inene kadar alışveriş yapmasam idare edecek elbise var.Dolap etek dolu ama sadece 2 tanesi oluyor üstüme:(.

Valla elimden geleni yapmaya calisiyorum cok zorluyorum kendimi bu hafta spor yaptim ama ben mi spor yaptim yoksa spor mu beni yapti anlamadimhaha coskuyla yapmiyorum esim bi gelseydi cok ozledim yaa :kalp:
:huri:
Allah kavuştursun kız İrem. Taze gelindin sen tabi bu kadar ayrılık zor gelir.

_ikra_

B:123.6 G:111.6 H:75 Boy:164
Tepki
1.522
Menüm
10:30 tiroid ilacı,500 ml su
11:00 3 tane yumurta,1 greyfurt
15:00 1 yeşil elma
17:00 2 servis kaşığı taze fasulye yemeği,1 kaşık pilav,1 kase yoğurt
19:00 2 bardak çay
Su 3 lt
Spor 20 dk normal tempo yürüyüş 20 puan ( parka gidip gelirken yürüdüm anca)

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
allah seniiii:)) kız bu korku sana 2 yıl yeter ben cesurumdur ilk evlendiğim sene oturduğum evin dış kapısı rüzgardan kendi kendine açılmış 2. kattayım aklıma kapının dandik olacağı gelmiyor 19 yaşındayım ,eşim de evde yok ben direk mutfaktan en büyük bıçakların 2 sini alıp evi dolanmıştım ama iyi korkmuştum o cesur halimle bile ,senin halini düşünemiyorum bile, komşunda hiç paranoyak falan diye düşünmez çok çok yazık kıza nasıl da korkmuş titremişti derler hiç kafana takma

Ayy abla sorma ben bide pencere acik gbi gelince kalbim güm güm atti bi titreme geldi korktm ama sende cesurmussun gercktn kapiyi ben aralik görsem arkama bakmadan kacarm heralde :)

Kızlar yarın tartı günü bugün neler yapıyorsunuz?
Ben sabah yumurta greyfurt yedim. Şimdi hiç aç değilim, akşam da taze fasulye yoğurt yerim sanırım.

Sabah alintilamism senin menüde güzelnis hafif insallah güzel eksi gelir yarin :) bende hafif gecirdm kurabiyede olmasa dha iyi olcakti ama

Adida Yasemin de düşüp bayılıyor:)
Sen yazdikca benim komşu geliyor aklıma :)
Konuşma aralarında kendini ifade edersen kırmadan anlar inşallah ki benimki anlamamışti
Sıkıntısı varmış bende o hafta kapısını calmamisim kari bana trip atiyor aklı sıra başka komşularla beni kiskandirmaya çalışıyor sağolsun Esma geldi oda olmasa kimim var gibi aldım karşıma 1 saat konuştum iyisin hoşsun ama bana bı boy büyüksün benim çevremle ilişkilerim böyle böyle diye anlattım..kırıldı ama kendi kasindi o günden sonra pek tatliyiz olmasi gerektiği kadar gorusuyoruz

Yok kiz adi yasemin degl :) hahha ayy valla bilmiyorm cnm ben mesajmi verdm almassa hala israr sey yaparsa direk yazmayi dusunuyorm hergün görüsmeyelm yipratmayalim birbirimizi diye :)

Allah kabul etsin canım, menün de güzelmiş, araya misafir de kaynamış;)
Kolay gelsin:)

Sık boğaz etmese iyi bi komşuluğunuz olabilir bence ama biraz tez canlı galiba komşucuk:). Daha taşınalı bir hafta oldu, bi 1-2 ay geçseydi birbirinizi biraz tanısaydınız da öyle samimi olsaydınız keşke. Sen yine de tedbirli yaklaş gülüm, çok vıcık vıcık bi ilişkiniz olmasın;).

Allah belasını versin böyle sapıklar heryerde var malesef. Kız erkek demiyorlar vicdansız sapıklar!!!! Dünyanın çivisi çıktı , hergün neler neler duyuyoruz. Artık paranoyak oldum, çocukları yanlız dışarı bırakmaya korkuyorum.

Benim dolap da öyle valla, 75 kiloya inene kadar alışveriş yapmasam idare edecek elbise var.Dolap etek dolu ama sadece 2 tanesi oluyor üstüme:(.

Allah kavuştursun kız İrem. Taze gelindin sen tabi bu kadar ayrılık zor gelir.

Aynen haklisin cnm biraz sıkılgan bir tip ev esyalarinin yerni hergün degisdiriyorms kendine yapck bisiler ariyor sanrm bende tam tersi monoton bi insanimdir planli programli yasarm :)
Aman insallah öle olmayiz bakalm hayirlisi ben arayi bulcam insallah

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar