Zayıflama Yarışması / 1.TAKIM

OP
Y

Yelizimmm

Daimi Üye
Tepki
4.327
Dualarimizin kabul olduğu bir kandil yaşamayı nasip etsin Rabbim bu gece;)

Oğluşumun bahar alerjisi ve ritim bozukluğu var hastaneye gittik sabah öğleden sonra tekrar gidicez holter takilicak kontrol amaçlı
Sizlerde ne var ne yok bakalim;)
aminnn cnm.
Alerjiler baslar artik
bende de var

Ritim bozuklugu icin biseyler yapiyolarmi cnm

Mefkuşum seni benden beni senden daha iyi kim anliyabilirki ..helede hedef kiloya gelip tekrar kilo almak yildirdi bizi
Ne diyelim Rabbim büyük bir gün bizde yemeği merkezden çıkarırız elbette
hep bu al - verler bizi bezdirdi zaten tatlim
Surda biraz sabredip 10 kiloyu versek ve almasak cok guzel olacak

ilo almadım ama agırlastım canım ya agırlık merkezı degısınce penguen gıbı yuruyorum :D
eee okadarcik olacak mervem fazla bisey kalmadi sonucta

Sen nasilsin kamilem nasil gidiyor

İyi olur abla aslında katılım çok olsa kendi takımımızı ayırmazdık sağlık olsun
Herkesin motivasyon dusuklugu bikkinlik ayni zamana denk gelince iyi olmadi
Ama eminim biz bununda üstesinden geliriz
Sadece elbirligiyle birazdaha çaba gosterelim

_ikra_

B:123.6 G:111.6 H:75 Boy:164
Tepki
1.522
Ay kizlar az önce yasadigm olayi anlatcam cok sacmaydi :(
Esim gececi calisiyor bugun bende o gececi calistiginda tv karsisinda oturma odasinda uyurum gene öyle yattim uyumusm sabah namazina uyandm bi bakiyorm yatak odasinin ısigi acik. Ay beni bi korku sardi hemen esimi aradm iste böyle böyöe oda korktu tabi ama benimde hic huyum degildir isigi acik birakip yatmak. Neyse esim hemen cik evden dedi bende cikarken koridordan yatak odasina baktm yatagn dolabindan sanki cam aralikmis önünde perde varmis hissi gördüm ay esime diyorm cam acik sanki falan. Karsi komsunun ziline bastm son care onlarda bi afalladi zaten ama ben titriyorm korktm cok sonra sagolsn esi girdi bakti yatak odasina cam kapaki kilit var zaten isik acik heralde yatarkwn ben acik biraktm :( ay cok rezil rüsva oldum ya. Onu gec kendimide esimide cok korkuttum:bsmagryr: Kadininin esi ne düsünmüsdüt acaba paranoyak sancaklar beni valla :eek:
Rezil olacak bişey yok kız, insanlık hali . Ev yeni, ortam değişik zamanla alışırsın. Komşun da yanlış düşünmez merak etme.

Kizlar sohbetin ilerlemesi icin
Paylasimlar ortak bi yerde yapilsin dedik baharla
Siz ne dersiniz
Evet abla ne güzel olur ya, böyle iki grubu da takib etmek çok zor oluyordu. Eskiden sohbet daha akıcı oluyordu, şimdi gruplarda sayı az diye çok ilerleme olmuyor.

kilo almadım ama agırlastım canım ya agırlık merkezı degısınce penguen gıbı yuruyorum :D
cok sukur canım ıyıyım
En güzel zamanlar, tadını çıkar. Minik penguenim benim:mavis:

EKİM2009

yaş 38 boy 166 bş 85.7 gncl 82.5 hedef 72
Tepki
416
Ay kizlar az önce yasadigm olayi anlatcam cok sacmaydi :(
Esim gececi calisiyor bugun bende o gececi calistiginda tv karsisinda oturma odasinda uyurum gene öyle yattim uyumusm sabah namazina uyandm bi bakiyorm yatak odasinin ısigi acik. Ay beni bi korku sardi hemen esimi aradm iste böyle böyöe oda korktu tabi ama benimde hic huyum degildir isigi acik birakip yatmak. Neyse esim hemen cik evden dedi bende cikarken koridordan yatak odasina baktm yatagn dolabindan sanki cam aralikmis önünde perde varmis hissi gördüm ay esime diyorm cam acik sanki falan. Karsi komsunun ziline bastm son care onlarda bi afalladi zaten ama ben titriyorm korktm cok sonra sagolsn esi girdi bakti yatak odasina cam kapaki kilit var zaten isik acik heralde yatarkwn ben acik biraktm :( ay cok rezil rüsva oldum ya. Onu gec kendimide esimide cok korkuttum:bsmagryr: Kadininin esi ne düsünmüsdüt acaba paranoyak sancaklar beni valla :eek:
allah seniiii:)) kız bu korku sana 2 yıl yeter ben cesurumdur ilk evlendiğim sene oturduğum evin dış kapısı rüzgardan kendi kendine açılmış 2. kattayım aklıma kapının dandik olacağı gelmiyor 19 yaşındayım ,eşim de evde yok ben direk mutfaktan en büyük bıçakların 2 sini alıp evi dolanmıştım ama iyi korkmuştum o cesur halimle bile ,senin halini düşünemiyorum bile, komşunda hiç paranoyak falan diye düşünmez çok çok yazık kıza nasıl da korkmuş titremişti derler hiç kafana takma

EKİM2009

Tepki
416
Her yerde varlar canım benimde vardı eşim varken evden gitmemesi hele beni deli ediyordu. Düşüncesizlikte sınır tanımıyordu kurtuldum şükür
şimdi ağlarına başkalarını atmış gece gündüz yüzgöz vıcık arkadaşlıkları var eşler evdeyken geceleri kahve çay muhabbetleri felan kvsi bunu evinden kovdu bu yüzsüzlükleri yüzünden valla yolda görünce Allah biliyo selam vermekten korkar oldum nasıl korkuttuysa gözümü haha haha
Düşecek yer arıyo annemin tabiriyle haha
kız sen yoksa benim komşulardan biri misin, aynı bahsettiğin bizim burada var da ondan sordum haha

EKİM2009

Tepki
416
dün 2 odayı temizledim(annem gelmeden halledeyim dip köşe dedim) bu gün hurçları kıyafetleri döktüm 2 hurç verilecek çıktı sırf benimkiler bazılarını hiç giymedim yada 1 kere giymişimdir etekleri deniyorum fermuarı kapalıyken belimden popomdan sıyrılıp iniyor hepsini vericem çünkü bir daha ihtiyacım olmayacak allahın izniyle:)))) şimdi yatak odası alt üst durum da geri toplaması gözüm de büyüyor iyice tembel olmuşum yavf:)

NaRTaneSi

~İlk'122.5|Bş'109.6|Gn'107.3|Hd'85~
Tepki
2.112
Kızlar yarın tartı günü bugün neler yapıyorsunuz?
Ben sabah yumurta greyfurt yedim. Şimdi hiç aç değilim, akşam da taze fasulye yoğurt yerim sanırım.
Afiyet olsun canim napayim ben iftari bekliyorum insallah hafif atlayirim aksamida misafir var gorumcem geldi sabah aksama da yemek cay fasli :ckskc:

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
Kizlar adet olabilmisim sükür :) 4 gün gecikti bu ay. Insallah yarinki tartimi etkilemez. Bende komsudaydim az önce geldm kurabiye falan yaptk söz vermistm kacgün önceden gittim laf arasi dediki yaziyom durma rahatsiz ediyormuym sende tek basina kalma diye diyom falan dedi bende baya belli ettim iste cok görüsmek iyi degl tez ayrilik olur dedm sonra bi arada dedm insna yeri geliyo kardesiyle hergün görüsmek istemiyo, yanlizliga alistigmi sevdigmi söyledm insallah mesaji almisdir :) cok iyi ama cok bisiler isteme huyu var bu seferde masa örtüsü sordu beyaz sonrada biz bursaya gitcez ya oda pazar dogm gnü kutlucak evlerimiz dar tabi size bikac esya koysam pazartesi siz dönünce alsam olrmu falan dedi dedm esime soriym. Esimde olur dedi zaten bugn kapilarni caldm sabahn köründe esim dedi git bi helallik iste falan diye :) ben fazla samimi olmak istemiyorm ama yinede isi düsmüs hayir demek istemedm. Bugun yardm ettim diyede bana bi hediye verdi kücük bsi ama düsünmesi yeter.

Bgmce

Baş 94,4 kg Gncl:75.8 kg Hdf:65 kg
Tepki
1.412
Kizlar adet olabilmisim sükür :) 4 gün gecikti bu ay. Insallah yarinki tartimi etkilemez. Bende komsudaydim az önce geldm kurabiye falan yaptk söz vermistm kacgün önceden gittim laf arasi dediki yaziyom durma rahatsiz ediyormuym sende tek basina kalma diye diyom falan dedi bende baya belli ettim iste cok görüsmek iyi degl tez ayrilik olur dedm sonra bi arada dedm insna yeri geliyo kardesiyle hergün görüsmek istemiyo, yanlizliga alistigmi sevdigmi söyledm insallah mesaji almisdir :) cok iyi ama cok bisiler isteme huyu var bu seferde masa örtüsü sordu beyaz sonrada biz bursaya gitcez ya oda pazar dogm gnü kutlucak evlerimiz dar tabi size bikac esya koysam pazartesi siz dönünce alsam olrmu falan dedi dedm esime soriym. Esimde olur dedi zaten bugn kapilarni caldm sabahn köründe esim dedi git bi helallik iste falan diye :) ben fazla samimi olmak istemiyorm ama yinede isi düsmüs hayir demek istemedm. Bugun yardm ettim diyede bana bi hediye verdi kücük bsi ama düsünmesi yeter.
cok iyi demissin canim bence mesaji almistir. yardimlasmak da cilki cikmadigi surece iyidir. Vicik vicik olmadan da samimi olabilirsiniz insallah dengeyi yakalar guzel bir komsuluk iliskisi kurarsiniz. Benimde burda kimsem yok bulundugum katta 4 tane daire var biri bos diger ikisindekiler yolda gorsem tanimam o derece kopuk. O yuzden bazen bende diyorum keske kapisini calabilcek bir komsum olsa diye.

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
cok iyi demissin canim bence mesaji almistir. yardimlasmak da cilki cikmadigi surece iyidir. Vicik vicik olmadan da samimi olabilirsiniz insallah dengeyi yakalar guzel bir komsuluk iliskisi kurarsiniz. Benimde burda kimsem yok bulundugum katta 4 tane daire var biri bos diger ikisindekiler yolda gorsem tanimam o derece kopuk. O yuzden bazen bende diyorum keske kapisini calabilcek bir komsum olsa diye.

Evt cnm cok haklisin öteki dairemde bende öyle diyordm herkezle buz gibiydk bi aile vardi ama onlarda yasca büyük oldgu icin :) aslinda cok mutlu oldm ilk geldigimde kapisini calip bi kahve icebilcegm otueup konusabilcegm insan olmasi cok güzel ama hersey mesafeli olmali mesaji almisdir insallah seviyeli bi komsulugmuz olur :) Allah sanada nasip etsn insallah cnm

Ayyulduz

Daimi Üye
Tepki
2.024
aminnn cnm.
Alerjiler baslar artik
bende de var

Ritim bozuklugu icin biseyler yapiyolarmi cnm

hep bu al - verler bizi bezdirdi zaten tatlim
Surda biraz sabredip 10 kiloyu versek ve almasak cok guzel olacak

eee okadarcik olacak mervem fazla bisey kalmadi sonucta

Sen nasilsin kamilem nasil gidiyor

Herkesin motivasyon dusuklugu bikkinlik ayni zamana denk gelince iyi olmadi
Ama eminim biz bununda üstesinden geliriz
Sadece elbirligiyle birazdaha çaba gosterelim
Ablacigim kontrol altında tutuyorlar ileri boyutta değil şukur

Ablam niyetim artık adam gibi yemeyi başarmak yaseminin dediği gibi hanimefendi gibi yemeyi öğrenmeye calisicam ,hiç bir şeyi yasaklamadan az miktarda yemeyi başarmak istiyorum artik

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar