Zayıflama Yarışması / 1.TAKIM

asfarovski

Daimi Üye
Tepki
738
Menüm:

11:30 2 tb ekmek, 1 salam, 1kk peynir, 5zeytin, 1tk kaymak, 1tk bal, domates biber

16:00 2kuru kayisi

19:00 1,5 Enginar tavuklu, 1kase Salata, 3yk yogurt

20:00 1kücük tahinli kurabiye, 2badem

2 fincan yesilcay
2,5lt Su
30dk h.t yürüyüs =60p
30dk nt yürüyüs =30p Toplam= 90puan @İremSu
Pınarım şu kurabiyeleri mezun olunca eklesen menulere ama sabah saatlerinde olsa ;)

Komşuna gelince yapacağın şey Çok kolay aslında teklif ettiği anda kibar ama kesin bir dille hayır demek ;) sebep belirtme açıklama yapma hatta çok ısrar ederse sadece istemiyorum de :) ama bu gidişe bir dur de çünkü abartıyor komşun hem anlamadım ki neden birlikte kurabiye yapıyorsunuz :D üç senedir bu evdeyim kimse ile kurabiye yapmadım :D:D

Iyi geceler kizlar ben hic iyi degilim ya esimlede tartistik aksam ustu sebepte eften puften :ckskc: saat 4 e geliyodu nobetteydi napiyo diye aradim aramaz olaydim naptin ne ettin falan filan sonra dedim ki bende temizlik yapiyorum birazdan yuruyuse cikacam canim dememle cildirdi sabah niye gitmiyosun da bu saatte yuruyus mu olur daa boyoe mi spor yapilir da 4 ciksan eve gelmene hava kararir daa bilmem nee ya bende mi anormallik var 4 e ciksam en gec 6 ya evde olurum cok tepki verdi bnde ona kizdim niye bu kadar sorun yapiyosun 1 saat yurur gelirim dedim yok sen boyle spor yapilmaz dedi bu kadar kiloyu sen mi verdin geri kalininida sen mi verecksin sporun saati olmaz diye kizdim dahada uzadi konusmamiz bende gitmiyorum deyip sinirlendim kapattim teli :snzdglsn: bazen kiskancligi sinirini asiyo kizlar saat 5 den beri konusmuyoruz bide suclu ben oldum kendini duzeltene kadar mesaj atma diyo tribe bak:haha: canim sıkıldı benimde kalktim kendime kereviz salatasi yaptim 1 saat tv izledim yemek yedim odama geldim saat 8 9 gbi uyuyakalmisim uykumda yoktu aslinda biraz telle ugrasip 5 mil leslie yapacaktim guya:( bi uyandim saat 1 bucuk olmuss :krktm: ter basmis vucudumu icim yanmis susuzluktan kalktim su ictim 3 kasikta yogurt yedim biraz serinledim ben boyle uyumazdim off duzenim bozuldu sabaha kadar uyuyamazsam simdi ya tuh cok uzuldum kendimeee haha esim bazen cok dengesizlesiyo @Güldüş bilir okuldada kimseyle pek gorusturmezdi sinifta bile dibinden ayirmazdi benim manyagimm:asikk:
Ah ah gençlik demek geliyor sadece içimden ama ikinizin tepkisi de fazla geldi bana biraz
Daha once gitmistim hicbisey yapmadilar gecer dediler :kötü: haftada cogu kez boyle oluyo niyeyse kilomla alakali galiba sabahlari sis uyaniyorum 1 saat sonra iniyo kendiliginden asiri tuzluda yemiyorum ama vucut odem tutuyo galiba :(

Adet oldun mu canım sen o da ödem yapar

asfarovski

Daimi Üye
Tepki
738
Dünkü menüm

Sabah 08:00
2 kuru kayısı

Kahvaltı 09:30
1.5 haşlanmış yumurta
Peynir zeytin acuka sos
2 dilim tb ekmek
Domates
Süzme yoğurt

Öğle 14:00
Küçük tabak ıspanak yemeği
Lor peyniri
Çeyrek ev yufkası

Akşam 19:00
1 tabak kabak yemeği
Çeyrek yufkadan ıspanaklı börek ama yağsız tavada pişmiş
Yoğurt

Su 2 litre

1 saat tempolu yürüyüş 120 puan @İremSu

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
Günaydinn kizlarr
Ay bu yeni evde yukarnin su giderinin borusu geciyo sanrm yatak odasinda su sesi geliyo bazen sangir sangir bide ses yalitimi yok heralde asansörn orlarda biri konusunca sanki yanimizda konusuyor gbi oluyor. Yatak odasina ses yalitimi yaptirmak şart olcak sanirim :bsmagryr:

NaRTaneSi

~İlk'122.5|Bş'109.6|Gn'107.3|Hd'85~
Tepki
2.112
Günaydinn kizlarr
Ay bu yeni evde yukarnin su giderinin borusu geciyo sanrm yatak odasinda su sesi geliyo bazen sangir sangir bide ses yalitimi yok heralde asansörn orlarda biri konusunca sanki yanimizda konusuyor gbi oluyor. Yatak odasina ses yalitimi yaptirmak şart olcak sanirim :bsmagryr:
Ayy canim ya benim yatak odasinin dis duvarinda catidan inen yagmur borusu var yagmur yagdiginda cildiriyorum tik tik likir likir akiyo valla insani delirtir muzik dinlemekten baska bi cozumum olamiyo malesef

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
Ben yavaş yerim ama çok çıkarırım tadını. Misal aynı tabağı eşime de dolduruyorum 10 dk olmadan o biter, ben yarım saat yerim.Çok çiğner tadını çıkarırım, hatta bazen yavaş yiyon ama kilo alıyorsun hiç anlamıyorum senin metabolizmanı diyo:)

Ahanda kırmızı alarm. Başımdan geçen bi olay hemen devreye girsin. Benim de alt komşu( ayrıca akraba), çok sıkar böyle, yazar çat kapı gelir, çocuklar küçükken toplar toplar götürürdü. Baktım iş çığrından çıkıyor, el atmam lazım duruma. Bir gün çat kapı geldi yine, kapı çalışından anladım bu, giydim mini pijamamı açtım kapıyı:D.
AAAAA sen bu saatte uyuyor musun dedi, evet dedim . Uykunun zamanı mı var, gelince yatıveriyorum da kapı bi uyutmadı dedim:mad:. Kusura bakma kem küm etti, yok yenge sen yabancı mısın postacı zile basıp uyandırdı, sonra uyku tutmadı filan dedim . Geçti oturdu, ben giyinip geldim kahvesini içip gitti. Bi daha sen misin hafta içi kocası yok diye çat kapı gelen:komik:.
Arada bazen yine başlıyor sık sık yazıp bunaltmaya. Geç cevap veriyorum, işim vardı, görmedim filan yazıyorum. O mesafe otomatikman oluşuyor o zaman.
Kırmadan bi yolunu bul mesafe oluştur, yoksa çok yapışkan bi komşun olacak haberin olsun;).

Kiz biz cok benziyoruz bende yavas yerim ama tabi aşırı degilde kahvaltida bile esim 3-4 dilim ekmek yemisdir ben 1 tane anca ama ona bakarak yiyince bazen benide acele ettiriyor farkediyorm cok hizli yer oda

Komsuma gelince Allahtan cat kapi gelmeleri yok ama yaziyor durmadan mesela bide ben düsündm dün simdiye kadar hep o yazdi öglen oluyo napiyorsn gel istersn hic beklemiyorki birde ben yazaym bilmiyorm beni kendine cokmu yakin gördü ama bende artk bazen kestirip atcam napiym :) dün cok israr etti bunalti biraz

Iyi geceler kizlar ben hic iyi degilim ya esimlede tartistik aksam ustu sebepte eften puften :ckskc: saat 4 e geliyodu nobetteydi napiyo diye aradim aramaz olaydim naptin ne ettin falan filan sonra dedim ki bende temizlik yapiyorum birazdan yuruyuse cikacam canim dememle cildirdi sabah niye gitmiyosun da bu saatte yuruyus mu olur daa boyoe mi spor yapilir da 4 ciksan eve gelmene hava kararir daa bilmem nee ya bende mi anormallik var 4 e ciksam en gec 6 ya evde olurum cok tepki verdi bnde ona kizdim niye bu kadar sorun yapiyosun 1 saat yurur gelirim dedim yok sen boyle spor yapilmaz dedi bu kadar kiloyu sen mi verdin geri kalininida sen mi verecksin sporun saati olmaz diye kizdim dahada uzadi konusmamiz bende gitmiyorum deyip sinirlendim kapattim teli :snzdglsn: bazen kiskancligi sinirini asiyo kizlar saat 5 den beri konusmuyoruz bide suclu ben oldum kendini duzeltene kadar mesaj atma diyo tribe bak:haha: canim sıkıldı benimde kalktim kendime kereviz salatasi yaptim 1 saat tv izledim yemek yedim odama geldim saat 8 9 gbi uyuyakalmisim uykumda yoktu aslinda biraz telle ugrasip 5 mil leslie yapacaktim guya:( bi uyandim saat 1 bucuk olmuss :krktm: ter basmis vucudumu icim yanmis susuzluktan kalktim su ictim 3 kasikta yogurt yedim biraz serinledim ben boyle uyumazdim off duzenim bozuldu sabaha kadar uyuyamazsam simdi ya tuh cok uzuldum kendimeee haha esim bazen cok dengesizlesiyo @Güldüş bilir okuldada kimseyle pek gorusturmezdi sinifta bile dibinden ayirmazdi benim manyagimm:asikk:

Canim senin esin asiri kiskanc adami degisdiremicegine göre bu saate sonra can cikar huy cikmaz demisler cnkü ozaman ona göre davran erken gitmeye calis sporuna aslinda 4 de gec diil ama anlayamadm bende artk hava 7 gbi anca karariyor neyse belki oda anlar hatasini :) tatli dille konusursnuz gene dersn ben hava kararinca cikmiyorm bak sende bana enazindna sporuma karisma ben öyle daha saglikli oluyorm falan de..

Ben cok korkmustm kilolu hamile kalirim diye esimin ablasi dogumdan sonra kilo yüzünden karni dikisleri patlamis ve iyiki hastanedelermis o an yoksa ölme riski varmis.. Allah korusun böyle seyler anlat esine bak ben zayifliym daha saglikli gebelik ve hayat yasiyalim de :)

Pınarım şu kurabiyeleri mezun olunca eklesen menulere ama sabah saatlerinde olsa ;)

Komşuna gelince yapacağın şey Çok kolay aslında teklif ettiği anda kibar ama kesin bir dille hayır demek ;) sebep belirtme açıklama yapma hatta çok ısrar ederse sadece istemiyorum de :) ama bu gidişe bir dur de çünkü abartıyor komşun hem anlamadım ki neden birlikte kurabiye yapıyorsunuz :D üç senedir bu evdeyim kimse ile kurabiye yapmadım :D:D

Ah ah gençlik demek geliyor sadece içimden ama ikinizin tepkisi de fazla geldi bana biraz

Adet oldun mu canım sen o da ödem yapar

Kurabiye canavariym ben cok severm iste tariflere bakarken öyle yapmis bulundm smdi yiyemeden duramiyorm ama cumaya insallah mezun olup dedign gbi yapaym zaten bu son 2 gün yemiycem :)

Beraber kurabiye yapmayada iste laf arasi gecti ben bu tatliyi severm yok ben bnu falan derken ben dedm tahinli kurabiye yapmayi dusunuyorm oda dedi oglunun dogm gnü varmis bu pazar oraya yapsammi kolaymi falan neyse sonra ben kendm deneyince oda o gün niyetliydi 3 aylarn baslangici diye aksam götürdm yesin denesn fikir olur isterse yapar gibisinden. Bana sonra yazdi cok güzel olmus cok begendik dedm afiyet olsun e sonra diyo beraber yapalimmi ne diymki olur dedm ama mesela ben hayatta cagirmam öle bsi yapcagimda ama Kadin sanki beni bekliyormus burda :))) aman ona kizmiyorm aslinda ben biliyormusn hani yardm ederm yaparz sadce şu israrlari olmasin ozaman hemen kendimi ister istemez cekmeye basliyorm itici geliyor

Ay bir tembellik var üzerimde sormayın evi topladım ama ütü var hiç elim gitmiyor çıkıp oğlana bir iki birsey almam lazım ama oturup el işi yapmak istiyorum sadece

ayy ütü bende hic sevmem hic de yapmam gömlek haric :) kolay gelsn cnmm. Kiz el isini aksam yaparsn hallet islerni :) bu aralar herkez böyle bisi yapasi yok nezaman düzelcez ya takimcak cöktük

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
Ayy canim ya benim yatak odasinin dis duvarinda catidan inen yagmur borusu var yagmur yagdiginda cildiriyorum tik tik likir likir akiyo valla insani delirtir muzik dinlemekten baska bi cozumum olamiyo malesef

Ayy oda kötuymus ama bizmkide baya kötu e yukarda suyla bsi yaptiginda biz sangir sangir duyuyoruz hic olmuyo ses yalitimi onada iyi gelirmi bi nebze bilmiyorm ama esim dün baya araddirdi yatak odasina sart gbi ya biraz daraltcak ama olsun. Muzik dinlemekde iyi fikirmis yada kulaga böyöe tikac mi almak lazm acaba :))

Ayyulduz

Daimi Üye
Tepki
2.024
Selam kizlar
Ben diyet zayıflama işlerini bırakıyorum bu sefer olmuyor yapamıyorum eski iradem azmim hirsim yok .bu bir iki haftalık bişey değil Nigar olarak geldiğimden beri böyle
Sene seneyimi aratıyor bikmislik sendromu mu yoksa kabullenmek mi bilmiyorum ama kesinlikle eminim ki bir süre ara vermek istiyorum
Bu şekilde isteyipte yapamamak daha çok yıpratıyor
Beynimde bitirdigim zaman o gücü hissettiğim zaman tekrar basliycam bu 3 ay sonra olur 5 ay sonra olur bilmiyorum yeminler ettim o rağmen yapamadım aşırı kilo problemim olmayışıda bilinç altımi etkiliyor galiba

Sadece diyeti bırakıyorum sizi kesinlikle değil burda olucam fırsat buldukca sizin gün be gün hedefe ulaşmanıza şahitlik edicem;)

Ponibon

☆Başlgç:80.3☆Güncel:79.3☆Aslaa Vazgeçme☆
Tepki
938
Kizlar valla komsum cok iyi niyetli ama bi huyu var sanki hergün görüsmek zorundaymisiz gbi öglen olunca hemen yaziyor napiyorsn gel diye bugn dedm ben disari cikcam falan sen napiyorsn iste evdeysen geliym dicektm ama disari cikiyormussun baska sefere yazms bende önce düsündm e gelsn sonra cikarm sonrada dedm nie kendi planimi bozaymki sonra gittkm nese geldm balkonsa gördm gelirsn falan dedi gene tmm dedm smdi yazms gel cocuk da uyuyor dedmki yemek yapiyorm sn gel istersn ama cocuk uyuyoms sen gelseydn iyidi yazms biraz gicik oldm benmi abartiyorm bilmiyorm da böyle kendmi görüsmeliymisim gbi hissetmek istemiyorm
Çok tatlılık tez ayrılık getirir canım. Abartmış biraz komşun bu kadar kısa sürede ne bu samimiyet

NaRTaneSi

~İlk'122.5|Bş'109.6|Gn'107.3|Hd'85~
Tepki
2.112
İyi aman öyle olsun ;)
Oyle sukur :komik: allah aglatmasin :) abla en gec ramazana kadar kendini dinle ramazan ayina da dopdolu maneviyatla sabirla sukurle baslayalim aramiza katil daha istekli duzenli bi sekilde hem sevaba girer hemde dikkatlice diyetimize devam ederiz insan bunaliyo evet heleki kacamaksiz sartlaninca belli bi sure sonra bikiyo tukeniyo sukur fazla kilon yok hem biraz koruma gbi hemde dinlenmek amacli tatil gibi dusun istirahat et ablam ama aramizda kal sevincimize uzuntumuze ortak olmaya devam et bizi sensiz koyma abla:kalp:

Ponibon

☆Başlgç:80.3☆Güncel:79.3☆Aslaa Vazgeçme☆
Tepki
938
Bunaltan koca tipi gerçi bnmkide çok kıskançtı şimdi değişti. Geçn akşm avmye yalnz gittim spordn çıkınca kendi istedi çocukla olmuyo diye. Seninki de büyüyecek

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar