Tehlikeli Karım (ShowTv)

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
1850532_1920x1080.jpg

Show TV'nin yeni dizisi Tehlikeli Karım sete çıktı!

Yakında Show TV’de izleyicisi ile buluşacak olan, yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Tehlikeli Karım dizisi önceki gün sete çıktı.

Dizi evli bir çiftin aşk ile başlayan ilişkilerinin gün geçtikçe hayatın da yüklediği telaşla değişimini ele alıyor. Bu değişim sonucunda bir kadının, bir erkeğin ve çevrelerindeki insanların şaşırtıcı bir şekilde nelere sebep olabileceğini suç, aşk ve kara mizah üçgeninde anlatacak olan Tehlikeli Karım izleyicisini her bölüm şaşırtmaya hazırlanıyor.

Yapımcılığını MF Yapım’ın, uygulayıcı yapımcılığını ise Şelale Baskıcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı, senaryosunu Nalan Merter Savaş ve Vilmer Özçınar’ın yazdığı Tehlikeli Karım’ın başrollerini;Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir ve Mustafa Üstündağ, Bige Önal paylaşırken, kadroya Erdem Akakçe, Ceren Soylu, Fatih Dönmez, Nilay Erdönmez, Bihter Dinçel, Hakan Atalay ve Emine Şans Umar dahil oldu.

Aldatılan bir kadın için üç seçenek vardır; ayrılmak, affetmiş görünüp mücadele etmek ve görmezden gelmek. Derin bunların hiçbirini yapmadı!

“Tehlikeli Karım” yakında Show TV’de başlıyor!

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Bir iki dakika baktım da, değişik bir tarafını göremedim
Reytingi nasıl acaba
Yüksek olduğunu sanmam

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Ben pek beğenmedim uzun süreli olacağını da sanmıyorum. Olursa şaşırtır beni :yes:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar