Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

mabgraves

Yeni Üye
Tepki
0
Aklına gelen ilk 'O' diyelim. :serenade: Ay ne kadar hareketli bu emojiler. "Gözlerine bakmadan nasıl gelir ağzıma kelimeler, hanımeli sensiz kokmaz, gece sensiz sessiz, yanında olsam da bakamam gözlerine zaten bebeğim."

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
upload_2018-2-14_21-33-1.png

Bu gün sevgililer günü ve sen hayatımda olmasan da seviliyoruz sevgili.Kardeşim ve eşi sağolsun senin yapamadığını yaptılar.Bu harika çiçekleri bu özel günde göndermediler kendileri getirdiler.
ve eşi.

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
Demlensin diye değil, yorulan kalbim dinlensin diye değil,sadece bana dön diye zamana bıraktım aşkı ama çok geç olmasından korkuyorum. gelecekse şimdi gelmeli.Umarım çok geç olmaz.

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
Yaralıyım ben diyorum, yaralarımı saracaklarını söylüyorlar,inanmak istiyorum ama inanamıyorum. Hani hep derler ya sen güçlüsün diye ama bilmiyorlar ki en güçsüz yerimden vurulduğumu. Yoruldum çooookkk yoruldum. Sevgisizlik, ilgisizlik, ihanet, insanın ruhunu bir başka acıtıyor.

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
Hoşgörü, empati yerine ne egolar, ne kibirler büyütmüşüz,gitmesi gerekenleri gözümüzde çok büyütmüşüz.Değmeyecek insanlar için; elinizde tuttuğunuz öfke, sıcak bir kömüre benzer. Yanan siz olursunuz. O halde, atın gitsin!

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
"Canımın içi, biliyorum zaman sadece bu dünyadaki biz ölümlülerin kafayı taktığı bir mevzu. Öğrendik tabi acının değil derslerin olduğunu, bazı kayıplarla insanın büyüdüğünü, hayatın hep kutlanması gereken en kutsal şey olduğunu, ne olursa olsun kalp kırmamak gerektiğini... kırdığını onarabilen olduğunda insan olduğunu, anlamak ve bir olmak için susmak gerektiğini öğrendik Can'ımın ta içi... Ama çok özledik.
Kocacım kocacım ela gözlerinden ayrılalı 15 ay oldu koskoca 15 ay... ve bu gün, ela gözlerini dünyaya açtığın gün senin. kocaman bir merhaba çığlığı attığın gün hayata, o gün ağlıyordun ya sen gözlerini açtığında, işte ben şimdi ağlıyorum... :(

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
İhtiyacım olduğunda yanımda olacağını sandığım emin olduğum tek insandın,yanılmışım hiç bir özel günümde yaşadığım sorunlarımda hiç yanım da olamadın ve ben hep öksüz kaldım yalnızlığımda.Kısaca:

Çok fazla yormadan gidin,

Gitmeyecekseniz de değiştirin elinizdeki avucunuzdaki kötülükleri.

Yere koyun,toprağa ekin,havaya bırakın.

Ama durmasınlar sizin avucunuzda.

Yakışmıyor çünkü.

"İhtiyacım olduğunda yanımda olmayanın, Aklına estiğınde "Nasılsın?" demesine Verecek tek cevabımdır.. "Sana Ne..!"

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar