Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fittekkkmevsim

Bas 81.5 guncel 79 hedef69
Tepki
661
Menum
Sabah7
yarimdan az yufka
1tk tereyagi peynir azicik
7zeytin maydonoz

Ogle12
1pide ayran:uzgnm:

Ara 2hurma

Aksam18
Salata yogurt 2 catal patates

Ara 21
2d elma 1lokma muz

Su 2lt
Spor 25dk yuruyus

Bugun cozutma otesi oldu ins yarina arti olmam:acpsnr::acpsnr::acpsnr::acpsnr:

OP
Hiç

Hiç

Daimi deli hedef: aynalar
Tepki
3.081
valla bende yarının stresı var kuzu 2. duzey ultrasonda neler cıkacak ne dıyecek onun stresı var su sıralar pelvısın oldugu yerdekı kemıklerım acayıp agrıyor bla bla bla :D
ay o pelvis kemigi agrısı :hihi: çok çektim kuzeyde ya ve sonunda kalça agrısına döndü sonuç biraz sogukta kalsam hala agrıyor

Beyazpapatyammm

Bslngc :96.8 boy :160 hedef : 70 gncl 80.1
Tepki
713
Ayy kızlar çok teşekkür ederim tek tek alinti yapamadım oglum iyi çok şükür yanımda yatıyordu gece beni uyku tutmadı sabahtan çok salgın uyumuşum yanımdan düştü birden pat diye bir ses ödüm koptu sabah sabah çok ağladı yavrum 3,4 saat uyutması çok şükür keyfine iyi çok az kafası sismisti buz koyduk şimdi iyi bakalım yinede bakar olirum sabaha kadar
Cokk teşekkürler hepinize

askrhpozitif

Daimi Üye
Tepki
1.465
Ayy kızlar çok teşekkür ederim tek tek alinti yapamadım oglum iyi çok şükür yanımda yatıyordu gece beni uyku tutmadı sabahtan çok salgın uyumuşum yanımdan düştü birden pat diye bir ses ödüm koptu sabah sabah çok ağladı yavrum 3,4 saat uyutması çok şükür keyfine iyi çok az kafası sismisti buz koyduk şimdi iyi bakalım yinede bakar olirum sabaha kadar
Cokk teşekkürler hepinize
gelmıs gecmıs olsun canım bende kızı dusurmustum 7-8 aylıkken nekadar sakınırsan sakın olacagı varsa oluyor canım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar