Survivor - Tv8

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
Parkurların sözde kral ve kraliçelerini mutlu ,Acun'u da daha da zengin edeceğinize, o programı izlediğinizde yarışmacılara oy vereceğiniz yerde kanser le cebelleşen çocuklara hayata tutunmaları için bir şans versek ne güzel olur değil mi ? oylara yatırdığınız parayı losev e yatırın bir hayat kurtulsun :sopa:

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
İlk giden genelde kızlardan olur diyorlar, bakalım akşama kız mı elenecek

Adriana Lima'nın Markusa selamı varmış. Acun bunu niye söylediyse...
Üstünde kalmasın diye herhalde :D

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Bu sene ünlüler sevmediğim insanlardan oluştuğu için yarım yamalak izledim ama şu itme oyununda Gönüllülerden Anıl bayağı iyidi. Sanki o diğerlerinin arasından sıyrılıp finale doğru yaklaşır gibi

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Bu sene ünlüler sevmediğim insanlardan oluştuğu için yarım yamalak izledim ama şu itme oyununda Gönüllülerden Anıl bayağı iyidi. Sanki o diğerlerinin arasından sıyrılıp finale doğru yaklaşır gibi

Ben ademi tutmaya başladım
Ve bugün aklıma şöyle berbat bir senaryo geldi: Aynen geçen seneki gibi olacak, finale kalan üçlü Adem+bir futbolcu(i.mansız yerine ümit karan)+gönüllülerden bir genç(ogeday yerine anıl berk) olacak. Ümit Karan elenecek. Anıl da genç ve toy oldugundan ve iyi halini devam ettirirse biraz da ağlarsa birinciliği götürecek :/
Adem gene teselli ikramiyesi diye hiçbişey alacak. Olur mu olur

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar