14 Şubat ı kınıyorum :D

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
14 Subat
Ahanda geldi yine . Kadın, erkek, evli, bekar hepiniz panik içinde ne alacağınızı düşünmeye başladınız.

Bu 14 Şubat'ta sevgilinizi şaşırtın ve *bana* hediye alın.
1f601.png

Pirinç, makarna, battaniye, gül, çiçek ne alacağım diye düşünmeyin...

Bir markete, mağazaya veya bakkala girin ve ilk gördüğünüzü alın. 500 karat pırlanta ya da altın kaplama saat almışsın gibi *sevindiğimi* göreceksiniz...

*Bana nasıl ulaşacaklarını bilmeyenler için tarif edeyim...*

Hani geçen gün yolda yürürken *sümüklü bir çocuk görmüştünüz* ya, işte o benim...

Her gün önünden geçtiğiniz harabe bir gecekondu var ya, işte orada oturuyorum...

Hani geçenlerde karton yığınlarında uzanmış hasta ve yaşlı bir adam dikkatinizi çekmişti ya, işte *o adam benim...*

Sırtımda bebeği ile geçen gün çöpünüzü karıştıran kara kuru bir kadın vardı ya, işte *o kadın benim...*

Bana hiçbir yerde denk gelemediyseniz çöpün yanına bakın; bir lokma ekmeğe muhtaç o mahsun bakışlı *köpek benim...*

Eğer hâlâ göremediyseniz çöpün üstüne bakın; atılan camlardan ayağımın kesilmesi pahasına bir poşette belki bir lokma yiyecek bulurum umuduyla çöpün açılmasını biçare bekleyen *kedi benim...*

Gelin... Hediyenizi bana verin...

Yüzümdeki şaşkın gülümsemeyle fotoğrafımı çekip sevgilinize hediye olarak gönderin...

Bence bunu bir düşünün. İkinize de çok iyi gelecek, en çok da bana...

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
14 Subat
Ahanda geldi yine . Kadın, erkek, evli, bekar hepiniz panik içinde ne alacağınızı düşünmeye başladınız.

Bu 14 Şubat'ta sevgilinizi şaşırtın ve *bana* hediye alın.
1f601.png

Pirinç, makarna, battaniye, gül, çiçek ne alacağım diye düşünmeyin...

Bir markete, mağazaya veya bakkala girin ve ilk gördüğünüzü alın. 500 karat pırlanta ya da altın kaplama saat almışsın gibi *sevindiğimi* göreceksiniz...

*Bana nasıl ulaşacaklarını bilmeyenler için tarif edeyim...*

Hani geçen gün yolda yürürken *sümüklü bir çocuk görmüştünüz* ya, işte o benim...

Her gün önünden geçtiğiniz harabe bir gecekondu var ya, işte orada oturuyorum...

Hani geçenlerde karton yığınlarında uzanmış hasta ve yaşlı bir adam dikkatinizi çekmişti ya, işte *o adam benim...*

Sırtımda bebeği ile geçen gün çöpünüzü karıştıran kara kuru bir kadın vardı ya, işte *o kadın benim...*

Bana hiçbir yerde denk gelemediyseniz çöpün yanına bakın; bir lokma ekmeğe muhtaç o mahsun bakışlı *köpek benim...*

Eğer hâlâ göremediyseniz çöpün üstüne bakın; atılan camlardan ayağımın kesilmesi pahasına bir poşette belki bir lokma yiyecek bulurum umuduyla çöpün açılmasını biçare bekleyen *kedi benim...*

Gelin... Hediyenizi bana verin...

Yüzümdeki şaşkın gülümsemeyle fotoğrafımı çekip sevgilinize hediye olarak gönderin...

Bence bunu bir düşünün. İkinize de çok iyi gelecek, en çok da bana...
Süper :kaalp::kaalp:

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
:evet: Ne acıdır ki günden güne üretmeden tüketmeyi alışkanlık haline getiren toplumumuza. Bir günlük sevgilere değil ömürlük sevgilere bakalım.Çok keyif alarak okudum yüreğinize sağlık.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar