Gülizar (Kanal D)

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
tfyghujk.jpg

Gülizar (Kanal D)

Hikaye ve Künye

Gülizar (25) İzmir’in fakir bir mahallesinde, annesinin onu emanet ettiği Suzan’la (40) birlikte yaşamaktadır, müzik onun için çok önemlidir ve en büyük hayali bir gün iyi bir şarkıcı olmaktır.

Suzan, Şerif’in işlettiği pavyonda çalışmaktadır ancak Şerif’in gözü Gülizar’dadır. Suzan’dan Gülizar’ı pavyona getirmesini ister. Gülizar’ın bir diğer derdi ise kendisiyle evlenmek isteyen yaşı geçkin Bahri Bey’dir. Gülizar, başındaki bu dertlerden kurtulmak isterken hayatı tahmin edemeyeceği şekilde değişir. Öz babası süt-peynir fabrikaları sahibi zengin iş adamı Mehmet Rıfat ölüm döşeğindedir, kendisini görmek istemekte ve artık onların çiftliğinde yaşamasını vasiyet etmektedir. Çiftliğin kâhyası ve Gülizar’ın varlığını yıllardır bilen kâhya Veysel’in oğlu Murat, Gülizar çiftliğe geldiği andan itibaren ona vurulur ancak ortada bir sorun vardır; kendisi Mehmet Rıfat’ın kızı Mine ile nişanlıdır. Gülizar çiftlikte hayallerine ulaşmaya çabalarken hem geçmişteki hem yeni edindiği düşmanlarla mücadele edecek, bir yandan da Murat’a duyduğu aşkla sarsılacaktır.

Yapım: O3 Medya

Yapımcı: Onur Güvenatam

Yönetmen: Çağan Irmak

Proje Tasarım: Çağan Irmak

Senaryo: Çağan Irmak ve Scripta Yazı Grubu

Müzik: Çiğdem Erken

Oyuncular: Farah Zeynep Abdullah (Gülizar), Ömer Berk Cankat (Murat), Ebru Cündübeyoğlu (Suzan), Şerif Sezer (Hayriye), Berkay Ateş (Fettah), Zuhal Gencer (Candan), Sevtap Özaltun (Mine), Berk Erçer (Tuğrul), Osman Alkaş (Veysel), Mahperi Mertoğlu (Şerif Abla), Ayşe Tunaboylu (Zemzem), Goncagül Sunar (Nazan), Gonca Cilasun (Muazzez), Emre Taşkıran (Teksoy), Pelin Abay (Fatoş), Sinem Yener (Perihan), Feriha Eyüboğlu (Şükriye), Baran Can Eraslan (Fuat)

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
İlk bölümü çok iyiydi. İkinci bölümü fena değildi. Farah Zeynep çok iyi bir oyuncu. Gözümden yaş getirdi babasının mezarını ziyaret ettiğinde onunla konuşması sahnesi...

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Bugün izleyeceğim başka bir şey yok bende izlerim büyük ihtimalle
Önceki bölümleri çok bağlamamıştı beni bakalım yeni bölüm nasıl fragmanı da görmedim hiç

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Bugün izleyeceğim başka bir şey yok bende izlerim büyük ihtimalle
Önceki bölümleri çok bağlamamıştı beni bakalım yeni bölüm nasıl fragmanı da görmedim hiç
Aynen bişey yok Fazilet Hanım falan ıyy..
O ses Türkiye ye baktım bir ara Benjamin finale kalacakmı diye bekledim, o da en son çıktı.
Gülizar'ı yarım yamalak izlemiş oldum.
Kız çok iştahlı yemek yiyor. Sabah aklıma takılmış ben de maydonozlu omlet yaptın

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Aynen bişey yok Fazilet Hanım falan ıyy..
O ses Türkiye ye baktım bir ara Benjamin finale kalacakmı diye bekledim, o da en son çıktı.
Gülizar'ı yarım yamalak izlemiş oldum.
Kız çok iştahlı yemek yiyor. Sabah aklıma takılmış ben de maydonozlu omlet yaptın

O Ses Türkiye de beni biraz sıkmaya başladı zaten elemeler başlayınca genelde izlemeyi bırakıyorum. Takımları oluşturma kısmı daha eğlenceli oluyor :D

Bende bilgisayara bakarken izledim ama bu bölüm daha çok hoşuma gitti. Yavaş yavaş oturuyor herhalde

Afiyet olsun. Önünde otlu omlet dururken çocuğun sahanda yumurtasına ekmek banıp durdu ya bende orada sevmediğim yumurtaya özendim :)

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
O Ses Türkiye de beni biraz sıkmaya başladı zaten elemeler başlayınca genelde izlemeyi bırakıyorum. Takımları oluşturma kısmı daha eğlenceli oluyor :D

Bende bilgisayara bakarken izledim ama bu bölüm daha çok hoşuma gitti. Yavaş yavaş oturuyor herhalde

Afiyet olsun. Önünde otlu omlet dururken çocuğun sahanda yumurtasına ekmek banıp durdu ya bende orada sevmediğim yumurtaya özendim :)
Bu diziden sana çok gif çıkar (hikayelerde kullanmalık) Gülizar-Murat-Mine
Fettah olayı var bi de..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar