Epimedyumlu macun kullanımı işe yarıyor mu

feraye

Yeni Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar. Aranızda büyük ihtimalle epimedyumlu macun ismini duyanlar vardır. Erkek ve kadınlar tarafından kullanıldığı söyleniyor. Erkeklerde cinsel isteksizliğin ortadan kalkmasına, birden fazla kere birlikte olmaya, sperm sayısının ve kalitesinin artmasına yardımcı olduğu yazıyor bazı sitelerde. Kadınlarda da daha kolay orgazm olma, isteksizliğin yok olması ve vajina ıslaklığını dengelediği yazıyor. Bunlardan benim için en önemli olanı gerçekten sperm sayısı ve kalitesini arttırıp arttırmadığı! 3 yıllık evliyim ve çocuk konusunda herhangi bir gelişme yok yani hamile kalamıyorum. Bitkisel yöntemler deneyerek bu sorunu çözmek istediğim için yaptığım araştırmalar sonunda bu macuna rastladım. İnternet sitelerinde hep olumlu şeyler yazılmış ama hangisine ne kadar güvenebiliriz kocaman soru işareti. İncelediğim firmalar içinde sitesi en derli toplu olan ve olumlu yorumlar yapılan marka Organikasyon firmasının ürettiği Epimedium Force ismindeki markaydı. Bunun hakkında bilgisi olanlar varsa lütfen mesaj göndersin..

Epimedyumlu macunun satış ve destek sayfası:

Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar