Latife Anane - Hayaller ve Hayatlar

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
*-Bir Tutam Aşk-*- adlı forum hikayemizin kulağı ağır işiten karakteri Latife ananeden inciler

Latife Anane - Hayaller ve Hayatlar
Yazan : nk83

mPRoDY.gif

- Senin yaş kaç be oğlum?
- Efendim?
- Yaş yaş! Kafa kağıdında kaç yazıyor?
- 34 efendim
- Yaşında bayağı varmış be yavrum ne yiyorsun ne içiyorsun Latife teyzene bir tiyo miyo bir şey ver
- Aslında özel olarak yaptığım bir şey yok
- Allah Allah! Ben Naz'ın arkadaşı falan deyince seni daha küçük sanmıştım. Maşallah sen atmışına gelsen demek kırkında gibi gösterip yakacaksın ortalığı. Sana havada karada ölüm yok oğlum
- Estağfurullah
- Eskiden bir jön vardı aynı senin gibi upuzun boylu selvigillerden. Adı Tarık Akan bildin mi?
- Bilmez miyim?
- O senin aksine esmerdi renkli gözlüydü. Filmi yazlık sinemalara bir geldi mi bütün kızların feleği şaşardı. Hepsi birbiriyle yarışır gibi süslenir püslenir etekleri zil çala çala koşturup en önden yer kapmaya bakardı. Sanırsın adamla görüntülü konuşacaklar! Ne heyecan ne heyecan
- Siz öyle yapmaz mıydınız?
- Ben yaş itibariyle ayıptır söylemesi biraz ablaları gibiydim. Onlar gibi öyle saftirik hallerim yoktu yani ama çok da severdim be o artisti. Ne yalan söyleyeyim bakınca gözüm gönlüm açılırdı. Ben severim güzel insanı...
- Sonra ne oldu peki?
- Ne olacak? Hayaller zümrüt gözlü Tarık Akan iken hayatlar badem gözü kör olmayasınca Kazım oldu!
- Siz yine de öyle demeyin
- Yok yok bir şey olmaz o arada beni dürtüp böyle rahmet ister. Bizim bu saatten sonra iletişim şeklimiz böyle ben onu gündüz gömüyom o da akşam rüyamda bana atarlı giderli şarkılar yolluyor geçinip gidiyoruz

Site dışında kullanılması yasaktır

Diğer maceraları :hihi:
Latife Anane - Uçak 1
Latife Anane - Bluetooth
Latife Anane - Misafirlikte
Latife Anane Misafirlikte -2
Latife Anane nasıl evlendi?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar