Kızını Diri Diri Gömecekti

BAL KÖPÜĞÜ

Daimi Üye
Tepki
1.559

Hindistan’da bir baba 10 yaşındaki kız çocuğunu canlı canlı toprağa gömerken yakalandı. Olay Hindistan’ın Tripura kentinde yaşandı.
Baba, çocuğunun kız olmasına daha fazla tahammül edemeyerek onu evinin arka bahçesine gömmeye çalıştı. Ağzını bağırmaması için bir bez ile kapayan ve ellerini iple bağlayan baba, eşinin evde olmamasını fırsat bilerek 10 yaşındaki kızını bahçeye götürdü.
Burada kazdığı bir çukura küçük kızını yerleştiren cani baba, onu toprak ile örtmeye çalışırken komşuları tarafından fark edildi ve kız kurtarıldı. Hintli babanın tutuklandığı ve cinayet suçundan yargı önüne çıkarılacağı belirtildi.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Konu için teşekkürler :hhhhhh:

Bu nasıl bir baba? böylesine bence baba denmez.
Ne yazıkki günümüzde hala kız-erkek ayırımcılığı yapılıyor.
Ben buna karşıyım.
O kız çocuğunun günahı ne ?
Onun eline bir şans verselerdi degil erkek olmak öyle bir babaya evlat olmak bile istemezdi!

OP
BAL KÖPÜĞÜ

BAL KÖPÜĞÜ

Daimi Üye
Tepki
1.559
Konu için teşekkürler :hhhhhh:

Bu nasıl bir baba? böylesine bence baba denmez.
Ne yazıkki günümüzde hala kız-erkek ayırımcılığı yapılıyor.
Ben buna karşıyım.
O kız çocuğunun günahı ne ?
Onun eline bir şans verselerdi degil erkek olmak öyle bir babaya evlat olmak bile istemezdi!

rica ederim canımcım
resmen adam cahiliye döneminde yaşıyor
üstelik cinsiyeti belirleyen de kendisinin hücreleri:böö:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Bu olayda başka şeyler var bence 10 sene beklemiş ondan sonra mı çocuğun kız olması batmış yani -kizgin bu insanlar gerçekten cani hangi vicdan sahibi insan küçücük bir çocuğu alıp gömmeye çalışır deli bu insanlar direkt akıl hastanesine alacaksın ordan da müebbet!

OP
BAL KÖPÜĞÜ

BAL KÖPÜĞÜ

Daimi Üye
Tepki
1.559
Bu olayda başka şeyler var bence 10 sene beklemiş ondan sonra mı çocuğun kız olması batmış yani -kizgin bu insanlar gerçekten cani hangi vicdan sahibi insan küçücük bir çocuğu alıp gömmeye çalışır deli bu insanlar direkt akıl hastanesine alacaksın ordan da müebbet!

bence de adamın psikolojisi bozuk
çin mi japonya mı hatırlamıyorum ama anne baba olmak isteyenler izinsiz çocuk yapmıyor ve önce muayene ediliyor diye okumuştum
adamlar izin vermemekte haklı
böyle yaratıklarla büyüyecek çocuk zaten çoktan hayata 1-0 yenik başlamış:derdimcok:

nk83

Admin
Tepki
83.515
bence de adamın psikolojisi bozuk
çin mi japonya mı hatırlamıyorum ama anne baba olmak isteyenler izinsiz çocuk yapmıyor ve önce muayene ediliyor diye okumuştum
adamlar izin vermemekte haklı
böyle yaratıklarla büyüyecek çocuk zaten çoktan hayata 1-0 yenik başlamış:derdimcok:

En akıllıcası valla iyi yapılıyor bende duymuştum öyle birşey bence de psikolojisi uygun olmayan aile önce bir dizi terapiden geçsin can bu ya ne hakkı var öyle hırpalamaya :( valla direkt çocuğu alsınlar o adamın elinden kızcağızın korkusunu kafamda kurgulayamıyorum bile tüm hayatını etkilecek birşey bu belki de çevresindeki kişilere karşı hep korku içinde olacak yazık

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Yaşıda oldukça hafızasına kazınacak bir yaş.
10 yaşındaki çocuk asla bu durumu unutmaz ve kimseyede asla güvenmez.
Bu hayatta babası bile bunu yaptıysa millet neler yapmaz :mad:
Kınıyorum böyle babaları!

nk83

Admin
Tepki
83.515
Boşanma gibi durumlarda bile yaşı daha küçük olan çocukların nasıl etkilendiği hırpalandığı söyleniyor ki 10 yaş hani gerçekten çok travmatik bir yaş :(

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Bu tarz babaların cidden saglık sorunu var ve direk bir akıl hastanesinde tedavi edilmeli.
Birde şöyle bir sistem gerekiyor aslında sadece o ülke degil diger ülkeleride kapsayacak bir sistem.
Ayda 1-2 defa ebeveyn ve çocuklar piskolojik destek almalı bence bu şekilde hiç deilse azda olsa neyin ne oldugu ögrenilir gibi düşünüorum :dusun:

OP
BAL KÖPÜĞÜ

BAL KÖPÜĞÜ

Daimi Üye
Tepki
1.559
Bu tarz babaların cidden saglık sorunu var ve direk bir akıl hastanesinde tedavi edilmeli.
Birde şöyle bir sistem gerekiyor aslında sadece o ülke degil diger ülkeleride kapsayacak bir sistem.
Ayda 1-2 defa ebeveyn ve çocuklar piskolojik destek almalı bence bu şekilde hiç deilse azda olsa neyin ne oldugu ögrenilir gibi düşünüorum :dusun:

kesinlikle eğitim şart:tıktık

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar