Yılbaşı Gecesi Önerileri Vol.2 Manikür!

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
4ZkoAA.jpg

Yeni yıl yaklaşıyor ve yeni yıl partileri için abiye elbiselerden tutun da makyaja ve oje renklerine kadar her şey düşünüldü aslında. Yılbaşı partileri için kıyafet düşünenlere bir diğer önerimiz bu güzel gecede farklı ve trend bir manikür yaptırmanız.

Çünkü artık sade ve düz oje yerine gidilen yerin ruhuna ve giyilen kıyafete uygun ojeler seçip ya da şekilli ojelerle şekillendirmeler yapmak hem çok keyifli hem de çok moda. Yeni yıl manikürü adı altındaki bu şık manikürde tırnak üzerine yeni yılı anımsatan şık figürler ve yeni yılı anımsatan renkler kullanılıyor. Bir partiye davetli olmayabilir ve arkadaşlarınızla evde yeni yılı karşılamayı düşünüyor olabilirsiniz. Hiç fark etmez. Çünkü bu ojeler illa bir parti için değil sade bir kıyafet giyerek bir ev oturmasında da rahatlıkla kullanılabilecek eğlenceli ve şık ojeler.

J74J9J.jpg

O3Z6b4.jpg

z2VkZ7.jpg

GpkA7r.png

yAlaWk.jpg

6lkVB0.jpg

W6Zvzm.png

31aZ50.jpg

RbVZA7.jpg

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
W6Zvzm.png

Bu hoşuma gitti ama ben bu tırnak boyama işini kendimde yapamıyorum ya :eller:

nk83

Admin
Tepki
83.515
Doğru ya sen ve sadiye yarışmalarımızın vazgeçilmez adaylarıydınız :D teşekkür ederim becerikli bacıcım benim :ask:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
:D epeydirde yapmıyordum tırnaklarım azcuk uzasında :eller: yaparım gene :eller:

nk83

Admin
Tepki
83.515
Bende kısalttım tırnaklar hafif uzun olunca annem hamurişlerine el sürdürmüyor :kptmya: şaka şaka kısalttım ojeleri de sildim biraz dinlendiriyorum hava alsın derler :eller:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
:nazo: sorma teyzeme gidince oda aynısını yapıyor işime geliyor valla işten kaçmış oluyom dolma sarma olayları beni bayıyor :kptmya:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar