5 şişle çorap örüyoruz...

OP
kikimoraa

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
kikimoraa bitirdim bir hata yaptım ipim ince diye 2 katla ördüm ev botu gibi oldu.Amaç öğrenmekti ben teşekkür ediyorum size.Bu gün çorap ipleri aldım sizden bir ricam var burundan başlayıp topuk kısmıda dahil olarak resimli bir çorap modeli açıklamanız mümkünmü.Eğer mümkünse ipleri bekleteceğim sizin paylaşımınızdan sonra başlayacağım.Bu arada hünerlerinizi gördüm ben hiç kendimi örgücü diye değerlendirmeyeceğim :) Bu anlamda çok profesyonelsiniz sizden öğrenmem gereken çok şey olacak.Emeklerinize sağlık sayın kikimoraa.
yapabildine çok sevindim evet amacı öğrenmek... zaten bir tane olmuş sa artık ip kalınlığına göre hesaplama da kolaylaşır... oburlar artık kusursuz olacaklar :ask:
burundan gösterim... benim için problem değil...fakat patik istemişler... istersen patik başlayıp sonra çoraba nasıl uzatıcana da devam ederim... ama bana bir kaç gün musade edin... bitermem gereken bir işim var ve bu arada bu tur çorabı (patik) başlayim... çünkü hem örüyorum hem resim çekiyorum... sonrada bütün resimleri toparlayıp açıklama yazıyorum... bu bi kaç günüm alıyor...:utan:

rica ederim canım.biraz zor bir isim ben kabul ediyorum.
evet benim bir yabani için çok kolay değil:utan: ama yeniden örenecam.... zaten burada sizinle tanışmaktan mutluluk duyorum..:ask::ask::ask:

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
yapabildine çok sevindim evet amacı öğrenmek... zaten bir tane olmuş sa artık ip kalınlığına göre hesaplama da kolaylaşır... oburlar artık kusursuz olacaklar :ask:
burundan gösterim... benim için problem değil...fakat patik istemişler... istersen patik başlayıp sonra çoraba nasıl uzatıcana da devam ederim... ama bana bir kaç gün musade edin... bitermem gereken bir işim var ve bu arada bu tur çorabı (patik) başlayim... çünkü hem örüyorum hem resim çekiyorum... sonrada bütün resimleri toparlayıp açıklama yazıyorum... bu bi kaç günüm alıyor...:utan:

evet benim bir yabani için çok kolay değil:utan: ama yeniden örenecam.... zaten burada sizinle tanışmaktan mutluluk duyorum..:ask::ask::ask:

Çok zarifsiniz çok teşekkür ederim.Tabikide beklerim kolay değil bir emeği ortaya çıkarmak.Lütfen rahatsız olmayınız müsait olduğunuzda paylaşırsınız.Kolay gelsin.:hhhhhh:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar