Hanımlar Yardım Edin Çileğiniz Çilekeş Olacak :(

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Ben düğün olana kadar stresten öleceğim :(
Hesaplarıma göre Adet dönemim düğünümle çakışıyor hanımlar günüde değiştirmek istemiyorum ne olur bir akıl verin ya geciktirmek mümkünmüdür bunu ?
Varmı bir yolu acaba o zaman uygulayabileceğim regl olmuş bir gelin olmak istemiyorum o günüm berbat gecer :(
:acep:

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
ayy bebeğimm benımde öyle oluyor normalde her 2 - 3 gun tekler veya daha çok ama su 3 aydır tam zamanında oluyorum ve tam düğün günümdee boruluar patlıyorr :ko
adet gecıktırıcı hap dıyorlar tam arastırmadım ama düğüne 1 hafta kala ıcıyormussun olmuyormus ..

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Geciktirici haplar var diye duydum canım 1-2 ay önceden kullanmaya başlıyorsun hiç adet olmuyorsun :utan:

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
bende 1 hafta kala başlıyorsun diye duymustum :) kulaktan dolma bilgiler işte :)) doktora gıtmek sormak lazım , tabi ne kadar faydalı ne kadar zararlı sahsen ben kullanmak ıstemıyorum 1 hafta daha dayansın koçiş ne yapak sımdı :ko

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Aman kocis halt yesin benim derdim oynamak :D kendi dugunumde adet olursam hayatta oynamak degil yerimden kalkamam kas kati kesilirim :D ney faydali ki su hayatta bn bir jinekologa sorayim en iyisi varsa cok makbule gecer kara kara dusunuyordum

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Adeti Geciktirmek için düğünden önceki adetinin ilk günü doğum kontrol hapına başlayıp, ara vermeden her gün 1 draje içerek iki kutuyu bitiriyorsun. İkinci kutu bittikten sonra birkaç güne sökün ediyormuş galiba
1 Kutu 21adet biliyosun
Gene de doktora danışın

Yalniz korunma amacı da varsa d.kontrol hapının ilk ayında çok güvenmemek lazım.özellikle son adet tarihi düğüne çok yakınsa, sanırım senin düğünün bir kutuyu bitirdikten sonra olur ki ikinci kutuya da devam edecegine gore tam olarak korur

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Adeti Geciktirmek için düğünden önceki adetinin ilk günü doğum kontrol hapına başlayıp, ara vermeden her gün 1 draje içerek iki kutuyu bitiriyorsun. İkinci kutu bittikten sonra birkaç güne sökün ediyormuş galiba
1 Kutu 21adet biliyosun
Gene de doktora danışın

Yalniz korunma amacı da varsa d.kontrol hapının ilk ayında çok güvenmemek lazım.özellikle son adet tarihi düğüne çok yakınsa, sanırım senin düğünün bir kutuyu bitirdikten sonra olur ki ikinci kutuya da devam edecegine gore tam olarak korur

Bu ilaçlar zararsızdır değil mi ? Yani o kadar uzun süre kullanmam sorun teşkil etmez..Ha doktora da soracağım ama bilemedim şimdi..
İnternette de okudum herkes aynısını yazmış 1 ay öncesinden kullanılması gerikiyor diye..

Yan etkileri var mı ? düğün bitiminde hiç kullanmazsam ilacı hemen akabinde olurmuyum..? Sadece düğün günü olmayım yeter bana.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Ben dügünden 15 gün önce baslamıştım unutmuştum dügün stresinden aklıma gelmemişti ama 18 aylık evliyim hapı bırakalı 3 ay oldu sağolsun sanırım hala koruma görevi devam ediyor lanet olasıca :krizz: kızlar sakın kullanmayın sonra sıkıntısı oluyor :) siz isteyince bebecik gelmiyor :(

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar