Temmuz Ayı İlk Konuğumuz Sevgili--> Kelebeğim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-Gizem-

Daimi Üye
Tepki
561
İkramlara bayıldım bayıldım sevgili @Deokman -alkis

Kolay gelsin @kelebeğim. Bakıyorum da bazı huylarımız benziyor. Örümcek, böcekler filan :D

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
@kelebeğim
aramıza hosgeldın canım dıkkatımı cok ceken bır uyesın senı taımak cok guzel
hıkayelerını de cok merak edıyorum en kısa zamanda okuycam ınsallah

bu arada ıssız adaya dussen alacakların arasında olmam hosuma gıttı tesekkur ederım canım benım cok eglenırdık emın ol hatta bız o ıssız adayı baya kalabalık hale de getırırdık sıte arkamızdan gelırdı cunku :kptmya:
@Deokman kız Ramazan mubarek gun bu ıskence yapılır mı bana o tatlılar ne yawww :bayil:
@nk83 kız pabucumu dama atmıssın sen benım :ne: kıskandım ama ben :cirla:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
@kelebeğim

bu arada ıssız adaya dussen alacakların arasında olmam hosuma gıttı tesekkur ederım canım benım cok eglenırdık emın ol hatta bız o ıssız adayı baya kalabalık hale de getırırdık sıte arkamızdan gelırdı cunku :kptmya:
@Deokman kız Ramazan mubarek gun bu ıskence yapılır mı bana o tatlılar ne yawww :bayil:

Önce git kendi hikayeni oku kız :yazararkadaşınalafçarpannksmilisi: şaka şaka kelebeğimin hikayeleri de oku pek güzeller ben takipteyim kendisini :cak:

O ıssız adaya bitter'i de transfer edersek değme keyfimize :bacısınıözleyennksmilisi: :eek:fff:

Senin pabucunu dama atarmıyım üçü bir aradanın şekeri o pabuc zamkla yapışık bende kelebeğimi de sevdim ama pek sempatik baksana :hihi:

kelebegim

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
440
@kelebeğim

Çok teşekkür ederim :) böyle dikkati çekilen birisi olmak, beni çok mutlu etti. Herkesi mutlu eder, tabi bu :)

Tanımasam bile sürekli gözüme gelen isimler olduğu için onları arma katmak istedim. :) Hikayelerime de elbet bekliyorum. Umarım beğenirsin. :)

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Önce git kendi hikayeni oku kız :yazararkadaşınalafçarpannksmilisi: şaka şaka kelebeğimin hikayeleri de oku pek güzeller ben takipteyim kendisini :cak:

O ıssız adaya bitter'i de transfer edersek değme keyfimize :bacısınıözleyennksmilisi: :eek:fff:

Senin pabucunu dama atarmıyım üçü bir aradanın şekeri o pabuc zamkla yapışık bende kelebeğimi de sevdim ama pek sempatik baksana :hihi:
küütttt ahhh kafam tas cok agır geldı cooookk kızım fırsatım olmadı bak kac gun sonra gelebıldım okucam yahu :ne:

bende cok ozledım kuzumu ahh keske burda olaydı ne eglenırdık be :eek:fff:

bacım sevındım bı an eyvah dedım aslı cık damlara durum vahım:hihi:
evet cok sempatık bır ınsan bende cok sevdım :huhuu:
Çok teşekkür ederim :) böyle dikkati çekilen birisi olmak, beni çok mutlu etti. Herkesi mutlu eder, tabi bu :)

Tanımasam bile sürekli gözüme gelen isimler olduğu için onları arma katmak istedim. :) Hikayelerime de elbet bekliyorum. Umarım beğenirsin. :)

once kendı hıkayeme bakayım sonra ınsallah canım begenecegıme emınım
nk'mdan dayagı yıcem once kendı hkayemızı okumazsam :kptmya:

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Neden bozulan otobüsün yolculari bizim otobüsümüze aktarildiginda onlara mültecilermis gibi bakariz?
Neden her gördügümüz haritada hemen Türkiye'yi bulmaya çalisiriz? Millet olarak dünyada kaybolma kompleksimiz mi vardir?
Neden insanlar birbirlerine sarilinca saga-sola sallanirlar?
Neden ögrenciler ilkögretimin besinci sinifinakadar ögretmene "ögretmenim" diye seslenirken altıncı sinifta bir anda "hocam" diye seslenmeye baslarlar?
5-Neden sinavlarda "4 yanlis bir dogruyu götürür" seklinde bir uygulama ile ögrenciler cezalandirilirlarda; "4 dogru bil, bir dogru da bizden" seklinde bir kampanya baslatilip zekaya ve riske girme cesaretine ödül verilmez?
Neden insanlar kapali bir alandan yagmur yagan alana çikinca kafalarini egerler? Yagmura duyulan saygidan midir yoksa ondan tirstigimiz için midir?
Neden dükkanini kapatip giden esnaf, kapiya "10 dakika sonra dönücem" yazar, ne zaman gittigini nasil anlarız?
Televizyona çikan insanlar neden kendilerini Türkiye'deki bütün insanlarin izledigini sanirlar? Örn: Su anda 70 milyon kisi bizi izliyor.
Dügünlerde neden "Dom Dom Kursunu" ile göbek atilmaktadir. "Bir avci vurdu beni, bin avci beni yedi" gibi sözler esliginde kendinden geçen baska milletler var midir?
Neden bazi kizlarimiz sirin bir hayvancagiz gördüklerinde "inanmiyorum!" derler, inanilmayacak olan nedir?
Dolmuslardaki fiyat tarifesinde "en kisa mesafe" neden "indi-bindi" olarak tabir edilir? Önce inilip sonra mi binilir? Bir terslik yok mudur?
Bir programi kurarken neden "kabul ediyorum" ya da "kabul etmiyorum" seçenekleri vardir? O kadar parayi bayilip bir bilgisayar programi satin aldiktan sonra "kabul etmiyorum" seçenegini isaretleyen bir takim saf kisiler mevcut mudur?
Bulmacalarda boru sesinin karsiligi neden hep "ti"dir? Bulmacalari hazirlayan arkadaslar hiç "ti" diye ses çikaran boru görmüsler midir?
Ipana 7 reklamindaki kiza "Ne zamandan beri Ipana 7 kullaniyorsun?" diye soran doktor, Ipana 7'nin yeni bir ürün oldugunu ve reklamdan sadece bir kaç gün önce piyasaya çiktigini bilmemekte midir?
Neden ilanlarda "doktordan temiz araba" diye yazilir? Hipokrat yemininde"arabami temiz kullanacagim" seklinde bir madde mi vardir?
Sence Dünya'nın en güzel ülkesi neresi?
En tehlikeli dedikodu türü hangisidir?
Kendini ne zaman iyi hissedersin?
Yanlış çevrilen telefon numaraları niye hiçbir zaman meşgul çalmaz?
Örümcek ağını örerken ipliği nerden buluyor?
En uzun süren rüya 6 saniye mi?
Yılanlar ve kertenkeleler, niçin sürekli dillerini dışarıda tutar?
Aşkın kimyası var mı?
Kendi kendine konuşanlar deli mi?
Neden ateşimiz çıktığında üşürüz?
24 saat açık benzin istasyonlarının kapılarında neden kilit vardır?
Dünyanın en güçlü teleskopunu yaptın. Neler görmek isterdin?
Denizde bir balıksın. Balıkçının olta attığını görüyorsun. Her an oltaya takılabilirsin. Neyapardın?
Ormanda yaşayan bir hayvan olsaydın, hangi hayvan olmak isterdin? Niçin?
Uzaylı bir arkadaşınıza mektup yazsanız ne yazardınız? Mektubu nasıl gönderirdiniz?
Bir dağın tepesinde tırmanıyorsun. Neler gördüğünü kısaca anlat?
Başka birisi olabilseydin, kimin yerine geçmek isterdin? Neden?
Şu anda en çok yapmak istediğin şey nedir?
Evde hangi hayvanı beslemek isterdin? Neden? Ona hangi ismi verirdin?
Hangi masal kahramanını kardeş ya da ağabey olarak seçerdin? Neden?
Dünyanın herhangi bir yerinde yaşama şansın olsaydı nereyi, neden seçerdin?
Eve geldin ve en sevdiğin kitabını kardeşinin yırttığını gördün. Ne yapardın?
Sence güzel bir gün nasıl olur?Kısaca anlatır mısın?ü
Görünmez olsaydın neler yapardın?
Dünyanın hakimi olsaydın neler yapardın?
Yeni doğmuş bir bebeksin. Neler gördüğünü kısaca anlat?
Öğretmen olsan sınıfı rahatsız eden çocuğa nasıl davranırdın? Neler yapardın?
Eğer, Sindrella’daki Prens, cam ayakkabının sahibini ararken, ayağı Sindrella kadar küçük birisine sartlayıp o kişiyle evlenseydi ne olurdu?
Bir bilim adamı olsan ne icat ederdin? Niçin?
En sevdiğin şowmen?
En sevdiğin türkücü?
En sevdiğin arabeskçi?
En sevdiğin yemek?
En sevdiğin ekmek?
En sevdiğin içecek?
En sevdiğin mahalle arkadaşın?
En sevdiğin araba?
En sevdiğin kamyon?
En sevdiğin otobüs şirketi?
En sevdiğin uçak şirketi?
En sevdiğin at arabası şirketi?:kptmya:
En sevdiğin yalan?
Kendini kötü hissettiğin zaman ne yaparsın?
En sevdiğin top?
Evde tek başına kaldığında ne yaparsın?
Haftanın kaç günü 12'den sonra yatarsın?
Hoşlandığın biri başkasını seviyormuş. Sen ne yaparsın?
Yeni biriyle tanıştığın zaman nasıl davranırsın?
Yolda nasıl yürürsün?
En sevdiğin takım hangisi?(Kendi takımının dışında)
En sevdiğin stadyum?
En sevdiğin bakkal? :deli:
En sevdiğin voleybolcu?
Yüzmek zayıflatıyorsa balinalar nerede yanlış yapıyorlar?
Niçin falcıya gitmeden evvel randevu almak gereklidir? Geleceğimizi bilemez mi?
Bunlar ne biçim sorular?

kelebegim

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
440
Neden bozulan otobüsün yolculari bizim otobüsümüze aktarildiginda onlara mültecilermis gibi bakariz?
-Bilmem.

Neden her gördügümüz haritada hemen Türkiye'yi bulmaya çalisiriz? Millet olarak dünyada kaybolma kompleksimiz mi vardir?
-Çünkü Ülkemiz ne kadar büyüklükte ve nerede kaldığını çok merak ettiğimizden. Bu merakımız gitse dahi yine de aramaya devam ederiz. Ve benimsediğimizden…

Neden insanlar birbirlerine sarilinca saga-sola sallanirlar?
-Onu bende hala çözebilmiş değilim :ko

Neden ögrenciler ilkögretimin besinci sinifinakadar ögretmene "ögretmenim" diye seslenirken altıncı sinifta bir anda "hocam" diye seslenmeye baslarlar?
-Bilmem ki. Kendimizden büyüklerden duyunca alışıyoruz ve refleks olarak ağzımıza dolanıyor. Yani o saflıkla ‘Demekki bunlar öğretmene böyle sesleniyor’ gibilerinden bir sonuç çıkmış olabilir.

5-Neden sinavlarda "4 yanlis bir dogruyu götürür" seklinde bir uygulama ile ögrenciler cezalandirilirlarda; "4 dogru bil, bir dogru da bizden" seklinde bir kampanya baslatilip zekaya ve riske girme cesaretine ödül verilmez?
-Bilmem, bu hiç aklıma gelmedi.

Neden insanlar kapali bir alandan yagmur yagan alana çikinca kafalarini egerler? Yagmura duyulan saygidan midir yoksa ondan tirstigimiz için midir?
-Refleks bir durum. Aniden gelince o davranışta aniden oluyor. Ben hiç öyle bir tavır sergilemediğimden bilemiyorum. Belki de yüzleri ıslanmasın diye. ..

Neden dükkanini kapatip giden esnaf, kapiya "10 dakika sonra dönücem" yazar, ne zaman gittigini nasil anlarız?
-Kimse anlayamaz ki. Yani, gelen birisi karşımızda durduğunda ona geldin mi diyoruz. Oysaki geldiğini dahi görüyoruz. Türklerin farkı :)

Televizyona çikan insanlar neden kendilerini Türkiye'deki bütün insanlarin izledigini sanirlar? Örn: Su anda 70 milyon kisi bizi izliyor.
-Ağız alışkanlığı… :D

Dügünlerde neden "Dom Dom Kursunu" ile göbek atilmaktadir. "Bir avci vurdu beni, bin avci beni yedi" gibi sözler esliginde kendinden geçen baska milletler var midir?
-Bilmiyorum ki. Düğüne gidipde etrafa boş boş bakanlardanım, ben.

Neden bazi kizlarimiz sirin bir hayvancagiz gördüklerinde "inanmiyorum!" derler, inanilmayacak olan nedir?
-Bu da bir refleks sonucu bir durumdur. Bunlar onların ne kadar hayvansever olduklarını gösteriyorlar zaten.

Dolmuslardaki fiyat tarifesinde "en kisa mesafe" neden "indi-bindi" olarak tabir edilir? Önce inilip sonra mi binilir? Bir terslik yok mudur?
-Çok saçma bir tespit. :ko Hiç bilmiyorum. Kafamda tartışmadım.

Bir programi kurarken neden "kabul ediyorum" ya da "kabul etmiyorum" seçenekleri vardir? O kadar parayi bayilip bir bilgisayar programi satin aldiktan sonra "kabul etmiyorum" seçenegini isaretleyen bir takim saf kisiler mevcut mudur?
-Senden onay alsın ki o program kurulsun, değil mi? Hem önemli bilgiler, kuralalr sunuyor ki neyi kabul edip etmediğini bilsin. Belki yanlışlıkla kabul etmeyen vardır ya da kuraları beğenmemiştir filan…

Bulmacalarda boru sesinin karsiligi neden hep "ti"dir? Bulmacalari hazirlayan arkadaslar hiç "ti" diye ses çikaran boru görmüsler midir?
-Bulmaca pek çözmüyorum. :) Görmemişlerdir, duymuş olabilirler ya da duydukları o sesi anımsatmış olabilirde.

Ipana 7 reklamindaki kiza "Ne zamandan beri Ipana 7 kullaniyorsun?" diye soran doktor, Ipana 7'nin yeni bir ürün oldugunu ve reklamdan sadece bir kaç gün önce piyasaya çiktigini bilmemekte midir?
-Reklam işte… Dün çıkan ürünü, bir yıldır piyasada olduğunu göstermiş ve böyle bir saçma reklamlar önümüze çıkıyor.

Neden ilanlarda "doktordan temiz araba" diye yazilir? Hipokrat yemininde"arabami temiz kullanacagim" seklinde bir madde mi vardir?
-Bunu ilk senden duyuyorum.

Sence Dünya'nın en güzel ülkesi neresi?
-Türkiye, tabi :)

En tehlikeli dedikodu türü hangisidir?
-İnsanın hakkında, iyi kötü arkasından konuşma.

Kendini ne zaman iyi hissedersin?
-Banyo yaptığım zamanlarda, müzik dinlediğim vakitlerde falan filan…

Yanlış çevrilen telefon numaraları niye hiçbir zaman meşgul çalmaz?
-Ah, bir bilsem… :) Keşke yanlışlıkla beni aradıklarında meşgul olsaydım. Ki vardır illa meşgul çalan bir telefon numaraları ya…

Örümcek ağını örerken ipliği nerden buluyor?
-Örümceklerin ağ örme organları var ve bu da karınlarınlarının arka tarafında. Şimdi bu kesimde her 3 çift bez var ve bunlar her birinden ayrı. O bezlerin her birinde açık vardır ve onlar hava aldıkça sertleşiyor. Eğer örümcek ağ yapmak isterse ayaklarıyla bu bezleri bastırıyor ve böylelikle meydna gelen basınçla bezlerdeki maddeyi dışarı aktarıyor. Bir kere akmaya başladığında dışarı çıkan ağ ipeği hemen kuruyor, böylece örümcek ağ yapmaya başlar. Kendileri üretiyorlar gibi bir şey. Hem, affola internetten araştırdım :)

En uzun süren rüya 6 saniye mi?
-Hayır, 11 saniye. Ortancası 6, en düşüğü 3-3 buçuk gibi olması lazım.

Yılanlar ve kertenkeleler, niçin sürekli dillerini dışarıda tutar?
-Nefes almak için değil mi? Gerçi bende bilmiyorum. Neden?

Aşkın kimyası var mı?
-Bilmem.

Kendi kendine konuşanlar deli mi?
-Bence değiller. Sinirlerini ya da duygularını bir bakıma nasıl aktaracakalr ki? Bu da bunun bir başka yolu işte.

Neden ateşimiz çıktığında üşürüz?
-Ben pek biyoloji dersini sevmem ve dinlemezdim de. Dershane de hep fizik, kimya ve biyoloji derslerinde arkaya geçmişimdir.

24 saat açık benzin istasyonlarının kapılarında neden kilit vardır?
-Aklımda hiç yoktu, bu. Tartışmadım hiç.

Dünyanın en güçlü teleskopunu yaptın. Neler görmek isterdin?
-Tüm dünyanın tüm güzelliklerini…

Denizde bir balıksın. Balıkçının olta attığını görüyorsun. Her an oltaya takılabilirsin. Neyapardın?
-Her balık gibi kaçmaya çalışırdım.

Ormanda yaşayan bir hayvan olsaydın, hangi hayvan olmak isterdin? Niçin?
-Hep aslan, kaplan gibi bir merakım olurdu. Genellikle kanal gezdiğimde bazen belgesellerle karşılaşıyorum ve bir aslanın yavrularını koruması, onlara yiyecek bulup her karşına çıkabilecek kötülüklere rağmen yavrularını korumaya çalışması hep beni etkilemişti. Sanırım bu yüzden bir anne aslanı olmak isterdim.

Uzaylı bir arkadaşınıza mektup yazsanız ne yazardınız? Mektubu nasıl gönderirdiniz?
-Hey, uzaylı arkadaşım. Nasılsın, neler yapıyorsun? Yanıma bir gün gelir misin? Seni çok merak ediyorum ve seninle vakit geçirmek istiyorum. :ko Uydu alıcısı olabilir belki. Nasıl olacaksa

Bir dağın tepesinde tırmanıyorsun. Neler gördüğünü kısaca anlat?
-Türkiye’mizin yine güzel manzaralarından birini görüyorum. Böyle yemyeşil ağaçlar dizilmiş, arkasında saklanan evlerin muhteşem görüntüsü…

Başka birisi olabilseydin, kimin yerine geçmek isterdin? Neden?
-Annem. Yani annem çok güçlü bir kadın. Annem ve babam ayrı, kendi başına 3 çocukla baş edebiliyor. Çocukları için her şeyi yapan, tüm zahmetlere giren, onlara değer veren, tüm zorluklara rağmen ayakta duran annem olmak bence en iyi seçenek olurdu.

Şu anda en çok yapmak istediğin şey nedir?
-Uyumak, yemek yemek, su içmek, müzik dinlemek, hikayelerime kaldığım yerden devam edebilmek için aklıma fikir gelmesini çok istiyorum.

Evde hangi hayvanı beslemek isterdin? Neden? Ona hangi ismi verirdin?
-Kedi ve köpek. Birinin Minnoş, birinin Pamuk olurdu ismi.

Hangi masal kahramanını kardeş ya da ağabey olarak seçerdin? Neden?
-Bilmem ki. Külkedisi olabilirdi. Ona çok iyi bir abla olabilirdim.

Dünyanın herhangi bir yerinde yaşama şansın olsaydı nereyi, neden seçerdin?
-İstanbul. İlk defa gittiğimde bayıldığım şehirdir kendisini ve orada gerçekten çok farklı hissettim kendimi. Çok ayrı bir güzelliği var.

Eve geldin ve en sevdiğin kitabını kardeşinin yırttığını gördün. Ne yapardın?
-Azarlardım. Çünkü geldi başıma. Arkadaşımın bana doğum günü hediyesi için Bartın’a gelen Kahraman Tazeoğlu’na imzalattığı Bukre adlı kitabı yırtmıştı. Çok üzüldüm.

Sence güzel bir gün nasıl olur?Kısaca anlatır mısın?ü
-Sabah şöyle kalkarsın. Hiç böyle sızlanmadan, sinirlenmeden. Elini yüzünü yıkarsın. Kendini iyi hissetmek adını önce müziği açıp giyinirsin. Ardından kahvaltını yapıp hava almak istiyorsan dışarı çıkarsın. Sahilde biraz dolaşır, denizin akışı ve kuşların cıvıltısı eşliğinde yürüyüşünü yaparsın. Eve geldiğinde kitabını okursun ya da internete biraz dolaşırsın. Biraz sonra annenle sohbet edersin ardından kardeşinin yanağını sıkıp bol bol öpersin(Çok yapıyorum bunu ama tatlı ne yapayım). Sonrası akşam olunca müziğini açar biraz gözlerini kapatıp şarkıya eşlik edebilirsin. Ne kısa anlattım ama :ko

Görünmez olsaydın neler yapardın?
-Arkadaşlarımın aklını başından alırdım, sanırım. :ko

Dünyanın hakimi olsaydın neler yapardın?
-Öyle bir şey olmayacağı için hayalde olsa cevaplamak istemiyorum. :)

Yeni doğmuş bir bebeksin. Neler gördüğünü kısaca anlat?
-Nerede olduğumu daha anlamaya çalışıyorum. Dur bir, bana bakanın kim olduğunu öğreneyim de. :ko

Öğretmen olsan sınıfı rahatsız eden çocuğa nasıl davranırdın? Neler yapardın?
-Onun göz hizasına eğilip onu uyarırdım ve yaptığı davranışın hatalı olduğunu uygun bir şekilde açıklardım. Eğer tekrarlarsa, tahtanın yanına koyduğum sandalyede tüm ders boyunca oturtturur, zil çaldığında tüm sınıftan özür dilettirir ve bunu yapmayacağına dair ondan söz alırdım.

Eğer, Sindrella’daki Prens, cam ayakkabının sahibini ararken, ayağı Sindrella kadar küçük birisine sartlayıp o kişiyle evlenseydi ne olurdu?
-Her şey değişirdi. Sindrella da sanırım kaldığı yerden devam ederdi ve kötü kalpli üvey anne ve kötü kız kardeşlerinden çekmediği kalmazdı.

Bir bilim adamı olsan ne icat ederdin? Niçin?
-Bilmem.

En sevdiğin şowmen?
-İlker Ayrık

En sevdiğin türkücü?
-Selda Bağcan

En sevdiğin arabeskçi?
-Arabesk dinlemem.

En sevdiğin yemek?
-Nohut üstü pilav, et yemeği, mercimek çorbası, Bulgur pilavı, yaprak sarması, biber dolması

En sevdiğin ekmek?
-Normal ekmek işte. Ama ramazanda pideyi çok seviyorum.

En sevdiğin içecek?
-Şeftali aromalı meyve suyu ve su.

En sevdiğin mahalle arkadaşın?
-7. Sınıfa kadar aynı sınıfta olduğum ve aynı mahallede oturduğum-bir zamanlar- Sibel. Şu an o İstanbul’da ve ben de Bartın’dayım. İkimiz ayrı yerlere yerleştik ve birbirimizden kptuk. Ama iletişimimizi hiçbir zaman kesmedik. Çünkü o benim ilk arkadaşım.

En sevdiğin araba?
-Araba markalarını bile bilmiyorum ki. :)

En sevdiğin kamyon?
-Hiç haz almam. :)

En sevdiğin otobüs şirketi?
-Kamilkoç.

En sevdiğin uçak şirketi?
-Hiç uçağa binmedim.

En sevdiğin at arabası şirketi?
-Bundan 3 soru öncesi…

En sevdiğin yalan?
-Yalanın sevilen tarafı mı olurmuş, hiç?

Kendini kötü hissettiğin zaman ne yaparsın?
-Müzik dinlerim ve yatıp uyurum.

En sevdiğin top?
Badminton, Basketbol… 

Evde tek başına kaldığında ne yaparsın?
-Müzik dinlerim, dans ederim, pasta-tatlı türleri bir şey yaprım. Odamın şeklini değiştiririm. Hikaye yazarım. Uyurum. Kahve içerim.

Haftanın kaç günü 12'den sonra yatarsın?
-Yatma saatim pek yok. Ama başka bir yerde kalsam, yurtta filan, 11den sonra uyurum.

Hoşlandığın biri başkasını seviyormuş. Sen ne yaparsın?
-Bir şey yapmam. O mutluysa, bana da ona mutluluklar dilemek düşer.

Yeni biriyle tanıştığın zaman nasıl davranırsın?
-Bazen çekingenliğim tutuyor. Tabi bu onun davranışına göre…

Yolda nasıl yürürsün?
-Düz, dik… Yani…

En sevdiğin takım hangisi?(Kendi takımının dışında)
-Takım tutmuyorum ve ilgilenmiyorum da.

En sevdiğin stadyum?
-
En sevdiğin bakkal?
-

En sevdiğin voleybolcu?
-

Yüzmek zayıflatıyorsa balinalar nerede yanlış yapıyorlar?
-Balinalar zayıflasaydı, hiç tatlı olurlar mıydı hala düşünemiyorum.

Niçin falcıya gitmeden evvel randevu almak gereklidir? Geleceğimizi bilemez mi?
-Bilemez sanırım. Yoksa nasıl araştırıpta nasıl birisi olduğunu nereden bilirler?

Bunlar ne biçim sorular?
-Fena sorular fena :bayil:

Soruların için teşekkür ederim, @Deokman :)

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
aaa ben burayı nasıl fark edememişim :acep:

konuk senmişsin @kelebeğim hayırlı olsun canım

sorularla boğmuşlar seni :D cevaplarken nefes alabildinmi bari :ko

sorular şahane ve kolay yerlerden gelmiş :D hiç sıkılmadan büyük bir zevkle okudum tüm sayfayı -alkis

seni sadece formun yazar hanımefendisi olarak tanıyordum
daha yakından tanımak çok güzel @kelebeğim

kelebegim

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
440
aaa ben burayı nasıl fark edememişim :acep:

konuk senmişsin @kelebeğim hayırlı olsun canım

sorularla boğmuşlar seni :D cevaplarken nefes alabildinmi bari :ko

sorular şahane ve kolay yerlerden gelmiş :D hiç sıkılmadan büyük bir zevkle okudum tüm sayfayı -alkis

seni sadece formun yazar hanımefendisi olarak tanıyordum
daha yakından tanımak çok güzel @kelebeğim

Hepsini severek cevapladım ve böylece birazda kendimi keşfetmiş oldum, onlar sayesinde. :)

Ben de seni tanımayı çok isterim :) Teşekkür ederim :)

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
ben konuk olmaya henüz hazır değilim çok kısıtlı zamanlarda pc başına geçebiliyorum bu yüzden sorulara yanıt veremem

merak edip sormak istediklerin varsa bana yazabilirsin tabiki seve seve kendimi tanıtırım sana :ask:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Seni tanıdıgımıza cok mutlu olduk kelebegım
samımı ve ıcten cevapların ıcın tesekkur ederız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar