zuzu44

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Merhabalar;
Üye sözlük siz değerli üyelerimiz içindir.
Üyemizi tanıdıgınız kadar yorumlayabilirsiniz.
@zuzu44 adlı üyemizi nasıl tanırsınız?

Not;Samimiyetiniz,sevginiz vs.. yorumlayabileceğiniz bir topiktir kırıcı hakaret yasaktır. :hhhhhh:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
sitemizin kahvehanesini işletiyor :hihi:
oldukça mesaj ve tık sayısı ile rekora koşuyor :1:
şaka bir yana hoş alımlı ve bakımlıdır :interest:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
zuzu44 ooo bir dur hele orda :ko kendisi 15,982 yorum 238,563 tık almış ve almaya da devam eden bir Kahvehaneye sahiptir :coffee: Sohbeti sevilen ve aranan bir hatuncağız :eek:

Ayrıca bana göre kelime anlamı : Fıstığın önde gideni neşe ve enerji kaynağı :interest: ayrıca iyi de bir arkadaşdır sitede olmasam bile gelince bir naberini esirgemez güzel bacım benim

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
Merhabalar;
Üye sözlük siz değerli üyelerimiz içindir.
Üyemizi tanıdıgınız kadar yorumlayabilirsiniz.
@zuzu44 adlı üyemizi nasıl tanırsınız?

Not;Samimiyetiniz,sevginiz vs.. yorumlayabileceğiniz bir topiktir kırıcı hakaret yasaktır. :hhhhhh:

öncelikle sevgili bittercim söylicek söz bulamıyorum sana yaa hiç bir konuda beni unutmuyorsun inan çok duygulandım bir o kadarda sevindim...sevilmek güzelmiş bu aralar en çok ihtiyacım olan şey...gerçekten tekrar teşekkür ederim sana kuzum yaaa iyiki varsınızzz ...seni seviyorum bitterim :eek:

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
zuzu44 ooo bir dur hele orda :ko kendisi 15,982 yorum 238,563 tık almış ve almaya da devam eden bir Kahvehaneye sahiptir :coffee: Sohbeti sevilen ve aranan bir hatuncağız :eek:

Ayrıca bana göre kelime anlamı : Fıstığın önde gideni neşe ve enerji kaynağı :interest: ayrıca iyi de bir arkadaşdır sitede olmasam bile gelince bir naberini esirgemez güzel bacım benim

NK diyince ilk aklıma gelen nefis yemekleri marifetleri becerikliliği...ne kadar sık görüşemesekte girdiğim zaman yazıcağım insanlar arasındasın seninle çok hoş sohbetlerimiz oldu bana çok yardımın oldu,yeri geldi en üzüntülü anlarımda beni motive ettin moral verdin, bunları asla unutamam birlikte bazı şeylere emek verdik,güldük yeri geldi birlikte üzüldük kısacası sen benim aklıma gelicekler arasındasın, çokmu çok tatlı balım datlum gıymatlumsun:) mutfak arkadaşım benim...
seviyorum seni canım arkadaşım benim:eek::eek:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Bitanem benim kıyamam sana unutulurmusun sen hiç :ask:
Seni seviyoruz canımın içi
Degerli yorumun için bende sana cok tesekkür ederim balımcım :ask: