Zeynep Büşra Emmeyi Bıraktı mı ?

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
Selaaaammm Ben geldimm .. Ama hiç de iyi gelmedimm. Zeynep Büşra'm emmeyi bırakıyor galiba. Daha 14 Aylık. Kime söylediysem o kadar sorun etmedi, ben mi abartıyorum . Daha küçük en azından 2 yaşına kadar emseydi. Perşembe günü ikindiden sonra emzirdim uyudu, uyanınca bir daha emmedi, göğsümü ısırıyor ama emmiyor. Anlam veremedim. Ek gıdalarla zorla uyuttum çünkü kendisi emerek uyuyan bir bebek. Hala uyumakta zorluk çekiyoruz. 2 gün göğsümü ısırdı,emmedi. Sonrasında kucağımda bile durmadı. Bende sütümü sağarak verdim. Sütümü istiyor damacana ile versem yine içer bitirir ama emmiyor. (Bu arada ısırdığında öyle büyük tepkiler verip ağlatmadım, korkmuş olamaz yani ) . Emmeyi bırakma süreci böyle birşeymi ?Acaba bu durum geçici mi ?Doktora gitsem birşey farkeder mi ? Sütü mü sağmaktan vazgeçsem mi ? Ben mi bir yerde yanlış yaptım ? Kafamda Deli Sorular.. Noluuuuuur Bana yardım edinnn .. Ancak akşam cecap verebilirim yazdıklarınıza arkadaşlar Tabletim bozuldu, eşimin tableti de aksam elimde oluyor. Şimdiden hepinize çok teşekkür ederimmm .. çok çok öpüyorum hepinizi...

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
canımmm tekrar hg özlemişim seni:eek: emmeyi normalde 1 buçuk yaşında da birakiyorlar sizde de bişey kalmamış aslında. emse tabi ki guzel olur ama emmiyorsa da çok problem yapma bunu kendine. gayet güzel emmis zaten küçük prenses annesi:utan: ek gıda yiyorsunuzdur artık. ilk başlarda zorlanma n çok normal memeyi bırakırken ilk zamanlar uyku düzeni zor oturuyor bende senin gibi memede uyutuyordum ama biz baya bi geç bıraktık çok düşkün du oğlum çünki:eek:fff: şimdi kendi kendine uyuyor artık. varsa evde salincaginiz onla uyutmayi dene yada emzik emiyorsa onunla

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar