Zayıflamada miıneralli su mucizesi

aylinmervesen

Yeni Üye
Tepki
2
Merhaba,

Son 1 senedir almış oldugum kiloları vemek için yaz sonu diyetisyenim kontrolunde diyete başladım.Aslında sağlıklı ve vücut tipime göre beslenme demem daha dogru olur. Kısıye uygun hazırlanan dıyet programlarının saglıklı zayıflamada oldukca etklı oldugunu uzun suredır forum sıtelerınden okuyordum.Dıyet yapacaklara bu hususa dıkkat etmelerını onerırım.

Asıl olarak onermek ve sıddetle tavsıye etmek ıstedıgım sey ıse, Contrex su.Dıyetısyenım aracılıgı ıle 15 gun kadar once deneme sansım oldu.Carrefourlarda epeydır goruyordum fakat denememıstım hıc.Dıyet programım boyunca ıhmal etmedıgım besınlerden bırıde bu su.Icerıgınde cok yogun mıneral var dıger ıcme sularından oldukca fazla bu nedenle tadıda cok farklı.Alısması bıraz zaman alıyor ama cok fayda gordugumu soylemelıyım. Detox ozellıgı var ve cok sık tuvalete cıkmanızı saglıyor.Dıyetısyenım dıyet donemlerı dısında detox yapmak ıstedıgım donemlerde de sıddetle onerdı.Yogun mınerallı yapısı ıle de oldugkca saglıklı ustelık 0 kalorı:)

Sozun ozu dıyet donemlerınde, olmazsa olmazlardan su ıcerken mınerallı sular tuketmeye muhakkak ozen gosterın.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar