Zayıflama hakkında yardım

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
Arkadaslar dogum sonrası kılolarımı vermek ıcın yaptıgım yarım dıyet gayet ıyı gıdıyor 4 *5 kılo verdım bıle goren sasırıyor ...emzırdıgm ıcın yarım dıyet yapıyorum yanı :))
fakat apshaper arıyorum bulamıyorum hıcbıryerde ..kocısle heryerı gezıyoruz bulamıyoruz...carrefour,,,kipa felan cok yer gezdık ama yok yok yok....pıyasadan kalkmıs herhal :S:S bıldıgınız bı yer varmı bole spor aletlerı satan ...yada şu sauna eşofman dıye bısey var ..gıyıyorsun evın ıcınde ınanılmaz terletıyo bu yuzden zayıflatıyo ondanmı alsam dıyorum .fakat daha once karnına poset gıyıp spor yapmanın sağlık acısından hıc uygun olmadıgını duymustum ..sımdıde bu esofman benı dusunduruyor...fıkrınızı almak ıstedım...karın sarkıgımın gıtmesı gerek...dogumdan sonra kaldı oylece :(( ....bıan once gıtsın ıstıyorum...gelecek yaza fit gıbı gırmelıyım heheheh :)))) ne dersınız dostlarım :) karaakara dusunur oldum bı yardım edın su bacınıza yaaa :((

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
valla pek bi fikrim yok bu zayıflama konularında inşallah ideal kilona ulaşırsın-hmm

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
poşet sarmanında sauna eşofmanlarınında sağlıklı olmadığını bi işe yaramadığını düşünüyorum.çevremden duyduklarımdan dolayı.acele etme yavaş yavaş verirsin. öncelikle bebeğini düşün.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar