Zaman Makinası Geldi Hanımmmmm

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
biz bir aradan çıkalımda bir aradaki vakitte ananın hali ne olur:hamis:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
doğduğum gün neler olduğunu merak ettiğimden çocuklarımın çocukluğunda olan gazete dergi hep saklarım ama onlar henüz sormadılar

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
:utan::utan::utan::utan::utan:ben ben 1968 yıllarımda olmak isterdim yani çocukluk yıllarımda ozamanlarda en çok fayton arabalara binmeyi çok severdim mahallede birde kızkardeşimle oev senin bu ev benim diye zilleri çalıp kaçma oyunu oynardık çok zevkli bir oyundu birgün tam ben bir evin ziline basarken evin sahibi tarafından yakalanmıştım ve oan çok utandım ev sahibi hiddetle kapıyı açıp hey napıyorsun neden zile basıyorsun dedi ve ben şeeyyyyyy hiiiiiiiç karanlıktan korkuyorumda lambayı yakmak istemiştim dedim o günden sonra kimsenin zilini çalıp kaçmadım kadın beni gafil avladı çok utanmıştım halbuki ne vardı sanki izin verseydi kıyametmi kopardı sanki dimi ama haksızmıyım insanlık ölmüş anacııııııııım

başakk

Daimi Üye
Tepki
671
bende doğduğum günlere dönmek isterdim neler yaşamış neler olmuş görmek isterdim.

S

suna

Misafir
yaşadığım yaşamın hep anlamı var güzelliği var şuanım da güzel şükrediyorum
faydalı insan olmak için dua ediyorum ben böyle mutlu oluyorum

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
ben osmanlının yükseliş devrinde ve istanbulda yaşayan bir paşanın kızı olarak dünyaya gelmiş olum zahmetin için şimdiden teşekkürler paşa kızı olunca kalmam iyiliğinin altında sana resim ve nakışlar yapıp gönderirim:hhhhhh:

Tepki
26
2005e geri döniyim isterim. ve şu an hayatımdan silmek istediğim 2006 yılını baştan yaşamak isterdim, bu sefer daha az hata yaparak :) hatasız olmuyo napalım bu da kafi...

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
bende rahatça uyudugum herhangi bir zamana gitmek isterim uykummmm varrrr

melek annem

Aktif Üye
Tepki
192
hımmm hiç düşünmedim aklıma direk doğum yaptığım gün geldi oğlumu ilk kucağama alışım tekrar ilk tanıştığımız günü yaşamak isterdimmm

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar