Yüz Yıllık Mucize (Star Tv)

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Birkan Sokullu'yu severim de Ebru Şahin'i görünce bir tüh be başkası olaymış keşke olmadım değil. Bu kızın oyunculuğunu sevemedim gitti. Neyse ilk bölüme bir göz atarım

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Ben bir bu kız bir de İrem Helvacıoğlu ile alakalı net karardayım asla başrol oyuncusu değiller. Hatta İrem kesinlikle iyi kız değil kötü karakter oynamalı diye düşünüyorum yanlış rol veriyorlar kıza ( Ona da karış nk eksik kalma bacım :gülsemmi: )

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
İmkansız olduğunu bile bile Süreyya ve Eşref diyorum ya geçmişte de gelecekte de uyumları aşırı iyiydi :kaalp: :kalp::kaalp:

Ebru Şahin ile alakalı yine yanılmadım onu başrol yapmak bildiğin bir çuval inciri berbat etmiş. Kızın oyunculuğu da yazılan karakterin tarzı tavrı da bildiğin yazlık dizilerdeki saftirik kızlar gibi offf! Hiç değilse Süreyya gibi derin bir karakter yazın da başrol olduğu belli olsun çok sönük kalmış. Halbuki Zerrin Tekindor da dirhem yaşlanmıyor ne vardı onu başrol yapmadılar anlamadım mis gibi de olurdu hem de :olamaaaz:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
O değilde bu dizide oradan buradan çırpma çıktı bir kerecik olsun bir yerlerden esinlenmeden güzel bir dizi yazamayacak mı bu senaristler :olamaaaz: Forever dizisi olsun The Age of Adaline filmi olsun başka yerden olsun konuda sahnelerde alınmışta alınmış :bayilacam:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar