Yüz tipine uygun allık sürme yöntemleri

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341

attachment.php

Temiz bir karviziti elmacık kemiklerinize verev olarak yaslayın (kulağınızın üst kısmını baz alın) ve bronzlaştırıcı pudrayı yukarı doğru uygulayın. Yarattığınız bu gölge, keskin bir ifade kazandıracak.

Alıntıdır.

Ekli dosyalar

• allik-2502-1.jpg
    allik-2502-1.jpg
    25,1 KB · Görüntüleme: 68
OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
allik-2502-2.jpg

Gülümseyin, iki parmağınızı burnunuzun yan kısmına dayayın ve allığı elmacık kemiklerinizin renklendirilmemiş kısmına sürün. Ürünü burnunuza çok yakın uyguladığınızda yüzünüz daha toplu görünür.

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
allik-2502-3.jpg

Aydınlatıcı pudrayı şakağınızdan elmacık kemiklerinizin üst kısmına doğru, kemiğin üzerine gelecek ve C harfi oluşturacak şekilde uygulayın. Bu aydınlık ifade kemiğin daha çıkık görünmesini sağlayacak.

kralice78

Yeni Üye
Tepki
0
ya kızlar bi de pembe şeftali gibi tonlar hele bi de sürmeyi bilmiosan seni palyoça gibi yapabiliyor. simli terracota mı ne deniyor ya, onlarla daha güzel oluyor, bölüm bölüm olmuyor. yüzünün geneli ile bütünleşiyor. ben daha önce şeftali tonlarında sürüyordum, şimdi farmasinin terracota allığını aldım, keşke daha önceden bulsaymışım bunu dedim.. makyaj yeteniği olmayan beni bile güzel gösterdi, o derece yani :)

L

Lykia

Misafir
Makyaj yapmayı çok seviyorum aynı Forum Oyunları oynamak gibi :ask:

reklam yapmayı bırakmazsan cıs olursun.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar