yüreğimi söktüm

Tepki
8.216
bu gün sana bir sır vereceğim dost tan bir haber alacaksın ve belkide anlayacaksın.
yok kimseye sitemim yada kırgınlığım çünki bu benim insanlığım ve benim yanlızlığım.
ellerimle söktüm kalbimi yine bu gece tuttum avuçlarımda nasılki bir küreye bakar gibi baktım bende içine istemedende olsa düşüncesizce.çok fazla şey yok aslında sadece büyük bir kısmı taşlaşmış dünüşü olmaksızın geriye ve var olan tek yerinde sımsıcak bir dost un sevgisi varmış sanki yetermiş gibi kalan ömrünce.
Sana söylüyorum bunları çünki seni görüyorum içinde ister dinle istersen hikaye de ama değer verdiğince ve sevdiğince var olacağını da kendi kendine söyle.Ben çok şey istemiyordum aslında senden ne inancını zorla nede umudunu körelt eğer benim içinse.Biliyormusun değmem aslında hiçbirine ne alışmışım böyle bir ilgiye nede sevgiye.Ben kendimi bile sevmezken barışık değilken vicdanımla ölesiye sen nasıl sevebilirsin ki söyle.
Diyorsun ya güzel bir dost arkadaş diye sana evet öyle elbette ama alışkın değilim ki ben bu sevgiye ne görmeye hasret gözlerimle nede taş yüreğimle acıtırsın diye korkar içim ve titrer benliğimde.Ne olur can eğer anlarsan beni acıtma sakın yüreğimi dayanmaz çünki titrer bir üzüm salkımı gibi vede hayat için çarpıyorsa bile durur vuruşları belki ve belki atmaz birdaha göğsümde hissedemem yüreğimi kapanır gözlerim ve başlar benim sualim yaşamadığım tatmadığım acı dolu yaşamın bıraktığı izleri sorgular melekler aslında korkmuyorum ama nasıl karşılık görmedin neden hislerini ve duygularını ezdirdin derler se verecek cevap bulamam suçlayamam kimseyi cennet vaad edilmiş bile olsam.
Şimdi anlıyorsan eğer beni sadece bir mesaj yaz ve gönder yüreğimi geri vede sevgimi.Eğer inanıyorsan göndereceğin kutuya koy senin kilerini

alıntı dır arkadaşlar

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
öyle yazılar eklemişşin ki etkilendim ya sanki birinden yeni ayrılmışım ayrılık acısı çekiyomuş gibi bi ruh haline girdim duygulu ve üzüntülü:)))

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar