Yitirdim Güven Duygumu. .

BeteRBöcek

Aktif Üye
Tepki
127
Bi insana güvenmek, bir ilişki yaşamak çok zor benim için..
Daha önce dertleştiğim arkadaşlarımdan bahsedenler olurdu ''saçmalamayın'' derdim ''her insan bir olamaz!''
Ama bu düşüncelerimi yok edecek iki ilişki yaşadım.. İkisinde de aldatıldım, bi başkası için terkedildim..
Kasım ayında birisi girdi hayatıma. Çok iyi anlaşıyoruz, iyi vakit geçiriyoruz, birbirimizi çok iyi anlıyoruz.. Hoşlanıyodum ondan oda benden tabi..
Ocak ayında birlikte olmaya başladık. 3 gün geçti arada bitirdim. Yapamadım..
Normal zamanda rahatsız etmeyen arkadaşlarıyla vakit geçirmesi rahatsız etmeye başladı beni. Kafamda saçma sapan düşünceler. Acaba başka bi kızla birlikte mi gibi şeyler..

Bu sorunu nasıl aşıcam bilmiyorum. Hayatı bu şekilde geçiremem geçmez biliyorum..
Desteğinize ihtiyacım var bayanlar... Yardım eder misiniz bana ?

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
canim bence sen ozguvenini yitirmissin karsidakine olani degil
oncelikle kendine guvenmelisin kisiligine guvenmelisin sen aldatilcak bir degilsin kendine bunu empoze etmelisin bence sen kendine guven ki karsidakine guven ikinci sirada gelir
ve yeni basladigin bir iliskiye digerleri gibi olcak diye baslarsan bunun sonu gelmez yeni baslangic yapmis olmazsin sen digerleriyle kaldigin yerden devam edersin sadece kisiler degisir.
bu bana zor geliyo diye de olmaz bu ben bunu yapicam yapabilirim fikriyle hareket etmelisin.
acizane fikrim insallah seni kirmamisimdir.

OP
BeteRBöcek

BeteRBöcek

Aktif Üye
Tepki
127
Oda var evet.. Kilo problemimden dolayı olan bişey. Yaşadıklarımla birleşince bu hali aldı sanırım.
Hayır neden kırılayım ki söylediklerin çok doğru.. Teşekkür ederim

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Kilolu olmak da ozguvenini kaybetmene neden olmasin insallah verirsin de canim benim ama kilolusun diye aldatilcagin anlmaina gelmiyo kendinle barisik ol
sen kendinle barisik ol ki insanlar vitrinine degil kisiligine gelsinler. guzellik fizik onemlidir ama sadece bunlara onem verip gelen gelmesin bi zahmet seni herkes sen oldugun icin sevsin gerisi bos bana gore...

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Ahh kuzum bi siteye bi bitter yeterdi aşk konusunda :durbun:

Şaka şaka bitanem aynı ben gibisin eski gidince yerine yenileri koy sevene kadar dene böyle :D dünyada 3 5 erkek yok bi sürü bi sürü :kptmya:

-Gizem-

Daimi Üye
Tepki
561
BeteRBöcek canım Allah yardımcın olsun. Bende boşluktayım bu aralar. Duygularıma kısmen tercüman olmuşsun. Aslı hanım da haklı yalnız insanları tanımak artık gerçekten zor. Gerçek aşkı yaşayacak-yaşatacak insanlar çok nadir. Her şey menfaat, çıkar. İnsanın ister istemez güveni sarsılıyor. 1 kere yaşıyorsun 2 kere yaşıyorsun 3. de artık illallah ediyorsun haklı olarak. Üzülmeye değmez demek isterim ama insan bir kerede incinince kolay toparlayamıyor.:dertli: Hakkımızda hayırlısı olsun.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar