Yılbaşında makyajınla büyüle!

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Yılbaşında makyajınla büyüle!

Yılbaşı gecesi unutulmaz olmak istiyorsanız, büyüleyici bir makyaja ihtiyacınız var demektir. İşte size adım adım yılbaşı gecesi makyajı...

Far seçimi: İlk adım yüzünüzü iyice temizledikten sonra, kaliteli bir fondöteni tüm yüze yedirmektir. Daha sonra makyaja gözlerden başlıyoruz. Göz kapağına baz olarak ****lik, daha sonra açık kahve far sürülüyor. Bir parça pamukla fazlalığı alabilirsiniz.

yilbasi-makyaji_d4fb1141-32e7-4ab7-af4c-c87af6407830_4.jpg

Çarpıcı gözler: Gözkapağının üst ve alt çizgisi aynı renkteki kahverengi göz kalemiyle ya da krem farla belirginleştiriliyor. Gözün tüm çerçevesi, bu renklerde bir kalemle çizilmeli.

Gözlere gölge: Göz kapağına baz olarak sürülen farlardan sonra sıra gölgeye geldi. Turuncu renkteki ****lik far yardımıyla gözlerin dışından içine doğru gölge yapılıyor.

yilbasi-makyaji_8b67861f-4467-443d-a0ea-6983b62cb912_3.jpg

Maskaralı kirpikler: Kirpikler ilk olarak diplerden uca doğru koyu kahverengi bir farla fırçalanmalı. Daha sonra bir kat daha içlerden dışlara doğru kirpikler maskarayla boyanmalı.

Koyu kırmızı dudaklar: Koyu kırmızı renkteki bir dudak kalemiyle dudaklar çerçevelendikten sonra, içi yine koyu kırmızı renkteki bir rujla boyanmalı. Bir dudak fırçası yardımıyla dudaklarınızdaki rengin daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

yilbasi-makyaji_a2e08d4f-f271-49b1-9431-c89aca59dd09_3.jpg

Dudaklarınız parlasın: Daha çarpıcı bir görüntü için kırmızıya boyanmış dudağınızın tam orta kısmına bir dudak parlatıcısı sürebilirsiniz. Parlatıcıyı tüm dudağınıza sürmemeye dikkat edin, parlatıcıyı sadece dudağınızın orta kısmına sürmeniz daha hoş bir görüntü oluşmasını sağlar.

Ortaya çıkan sonuç: Yılbaşı tatili kısa olsa da yüzünüz dinlenmiş olacaktır. Bu dingin yüzü, özenle renklendirilmiş dudaklar, pembe yanaklar ve dikkatle belirginleştirilmiş gözler süsleyebilir ancak. Yılbaşı gecesi yapacağınız makyaj, hem abartısız hem de çarpıcı olmalı. Bu yüzden sizin için hazırlanmış bu rehberin maddelerini dikkatlice okuyup gerçekleştirmenizde yarar var. Ortaya çıkan sonuca siz bile inanamayacaksınız.

yilbasi-makyaji_eb6aaa9d-85f8-42d6-b5d4-2e875aa2fc97_2.jpg

ekolay

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar