Yılbaşı için etkinlik arıyorum.....

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Geçen yıl yeğenim anaokuluna gidiyordu.Etkinliklerinin hepsini tam olarak hatırlayamıyorum ama ağaç süsleyip,şapka ve maske yapmışlardı.Bunlar her okulda her yıl yapılan klasik şeylerden biridir tahminime göre.Sen daha yaratıcı fikirler istiyorsun anladığım kadarıyla canım-gozluk

Ayrıca evden malzemeler götürüp yılbaşına özel resimler yapmışlardı :utan: Şuan değişik aklıma gelen bir etkinlik olmadı :dusun:

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
turuncucum mutlaka paylaş çok merak ettim doğrusu ne güzel bi mesleğin varya kıskandım :)

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
benim oğlum anasınıfına gidiyor yılbaşında sınıflarını süsleyip ışıklı ağaç koyucaklar ve burgerkıngden oyuncaklı çocuk menüsü yiyecekler şapkalar parti düdüğü balonlar falan sanırım müzik falanda açarlar aslında benim için sıradan bir gün ama işte çocuklarda eğlenmek ister etkinlikleri bizden iyi sen bilirsin tatlım çocukları sıkmıcak zorlukta olması iyi olur bence

OP
T
Tepki
62
Teşekkür ederim fikirlerin için bende el baslısı ile çam ağacı yaptırmayı düşünüyorum. bir de cd üzerine 3 boyutlu mini çam ağaçları yaptırıp süsletmeyi. umarım güzel birşey çıkar ortaya :heyo:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar