Yılbaşı Gecesi Önerileri Vol.1 Kıyafet!

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Herhalde hepimiz için o gecenin en önemli kısımlarından biri kostüm. İster evde ister dışarıda, ister arkadaşınızın ev partisinde kutlayın her duruma yine de özenle hazırlanılması gerektiğini savunan biriyim.

EV ^^

Sizde benim gibi evden ve evcimenlikten vazgeçemeyenlerdenseniz bu kısım sizin için. Ama tabi ki biz de kendi içimizde ayrılıyoruz;

1. "Evde yalnız, sevgilisimle, ailemle geçiririm fakat pijamamdan vazgeçemem" diyenlere

Tabi ki sizi anlıyorum yılbaşını bir tatil olarak görüp dinleneceğim yaşasın demiş olabilirsiniz, ama yine de diğer tatil günlerinizden farklı kılmak adına size yılbaşı ruhunu aşılayacak rahat ama şık pijamalarr ^^

9951m9.jpg

qmlkG3.jpg

2. "Tamam evde geçiriyor olabilirim ama yılbaşından bahsediyoruz" grubu

Henüz belli olmasa da ben de bu grupta olabilirim :) Bu grubu ben biraz böleceğim aile, sevgili ve arkadaşlar olarak, evde olacağınız için hem rahat olmak isteyeceksiniz hem de diğer arkadaşlarınızdan sade kalmak istemeyeceğiniz bir akşam olacak sonuçta

-Aile
Ailemizle beraberken genelde üstümüze başımıza çok dikkat etmeyebiliriz fakat eğer bir aile yemeğinden bahsediyorsak sevilmeyen yengeler, dünürler, görümceler falan geliyor olabilir dolayısıyla şık ve kıskananlar çatlasın olmanız lazım resmiyetin yanında. Buradan buyurun;

MPyGd6.jpg

Q4l3VA.jpg

XDo1Po.jpg

-Sevgili, Arkadaşlar
Mutlaka siyah, kırmızılar, kadifeler, payetler ^^

bg2XBY.jpg

dW2dOZ.jpg

5oklDM.jpg

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar