Yerlere tüküren kaba adamları protesto ediyorum.

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
:hihh:Dünya sanki kendilerine tahsis edilmişçesine,başkalarını düşünmeden kabaca ve iğrençce tükürenlerden nefret ediyorum.Birazcık varsa içlerinde onları diğer insanlara karşı sygıya davet ediyorum bu kadar da olaz yaaa-zebani

arkadaşıma katılıyorum.Bazan yolda yürümek iğrenç bir hal alıyor:eek:

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
öle bişe gördüğümde sanki onlar insan değil de insan taklidi yapan hayvanlar gibi geliyor bana ve ağzıma geleni söylüyorum.bi onlar, bir de sokakta yürürken sigara içip dumanını arkasında yürüyene solutanlar.onlar da aynı düşüncesiz insan taklidi yapan yaratıklar...

Neriman

Daimi Üye
Tepki
267
en nefret ettigim sey bazen kizim yapiyor hemen azarliyorum. sakin ha asla görmeyim diyorum.gerci kücük ama agac yasken egilir, kötü bisey oldugu nu biliyor artik yapmiyor.yaninda mendil tasi devamli mecbur kalirsan mendile yap diyorum .haksizmiyim arkadaslar.igrenc bi sey cünkü cevremizi temiz tutalim deyilmi ya

elma şekeri

Daimi Üye
Tepki
1.278
iğrenç adamlar, evlerine tükürüyolarmı acaba aynı şekilde..
İğrençliklerinin farkında değiller, iyi bişey yaptıklarını sanıyolar...

suzan_78

Daimi Üye
Tepki
721
benimde en nefret ettiğim iğrenç ötesi bir hareket yaa hayvanlar bile yaptığı pisliği örtmek için eşelenip duruken bu tür yartıklar hayvanın derecesine bile yükselemez bu ne saygısızlık adam önümüzde yürürken o pis sesi çıkararak yeer tükürüyo yaaa hiçmi insanlara çevreye saygınız yok terbiyesiz karektersiz varlıklar söyleyecek söz bulamıyorum bunları bile yazarken sinir oldum gene

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Sadece erkekler yapmıyo malesef bunu yapan kadın ve dahası örnek olduğumuz çocukları da görüyorum,dünyayı geçtim kendine saygısı yok bunu yapanın:mad:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Bugün genç bir gurp sanırım lise çağında idiler onlar yere tükürdü la havle dedim yürüdüm birde baktım özel bir vasıta içinde oturan bir hanım burnunu karıştırıyor ve ben öğğğ diyerek yoluma devam ettim düşme korkum olmasa gökyüzüne bakarak yürüyeceğim:mad:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar