Yeniden Doğuşun Hikayesi Bu Yelek

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Evet bu yelek oğlum için ördüm.Daha evvel bu bir boğazlı bayan kazak idi.Kızkardeşim örmüş ancak beğenmemiş sonrasında atıyorum abla dediğinde,bir kunfucu edası ile:miyagi:kardeşimin üstüne atladım ve aldım.:zopa:
Atılırmı nan deli,ben bunu yeniden değerlendiririm dedim ki öylede yaptım.Baştan söktüm sıfırdan oğluma yelek yaptım.
Nasıl olmuş ama,kardeşimin üzerine uçtuğuma değmiş değilmi:gul:
attachment.php

attachment.php

Ekli dosyalar

• h1.jpg
    h1.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 172
OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Şahmaranım aynı yeleği aynı renk ve modelle ben oğluşuma örmüştüm.kaç sene önce.
Güle güle giysin yakışıklı ellerine sağlık:huhuu:

Ablam ipin modası geçmez,hele örgünün hiç geçmez.
Bakalım bizim sıpacık ne kadar giyecek bu yeleği.
Hafta içi okula gidiyor ama hafta sonları uykudan uyanınca kışın ben muhakkak yelek giydiririm üstlerine bir süre.Hani o uyku halinden çıkana kadar.
Sonra hastalanmaları çok cabuk oluyor.:ne:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
:miyagi::miyagi:Kunfu edasıyla alman ve sonra ortaya bu güzel yeleği çıkarman Şahım maşaallah sana bitanem harika olmuş oğlun güle güle mutlu günlerde kullansın:huhuu::huhuu:

goznuru

Daimi Üye
Tepki
396
:bebecikcocuklar kucukken bende cok yapiyordum , gecen yil orduklerim diyer yil olmuyordu, bazen icine farkli renk katiyordum, bazende sapka,atki eldiven olarak deyerlendiriyordum.Ah genclik gece yarisi olsa illa bitecek sabah giydirecektim yavru kuslarima

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Teşekkür ederim,beğenmeniz beni inanın çok mutlu ediyor-alkis

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Değmiş değmiş :hihi: çok güzel olmuş atılırmı bu ya fıstık gibi işte :durbun:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Yaptım ama hiç giymedi benim deli oğlanım.
Galatasaraylı yeleğini daha çok seviyormuş.
Bunun tüyleri varmış batıyormuş:gul:

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
MAŞALLAH benim hamarat arkadaşıma canım ellerine kollarına sağlık çokda güzel olmuş hem geri dönüşüm olmuş hemde çöpe gitmekten de kurtulmuş hemde çok güzel bir iş çıkmış ortaya bayılıyorum böyle değerlendimelere oğlun güze güle güzel günlerde kullansın İNŞALLAH :huhuu::huhuu::huhuu:

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
Evet bu yelek oğlum için ördüm.Daha evvel bu bir boğazlı bayan kazak idi.Kızkardeşim örmüş ancak beğenmemiş sonrasında atıyorum abla dediğinde,bir kunfucu edası ile:miyagi:kardeşimin üstüne atladım ve aldım.:zopa:
Atılırmı nan deli,ben bunu yeniden değerlendiririm dedim ki öylede yaptım.Baştan söktüm sıfırdan oğluma yelek yaptım.
Nasıl olmuş ama,kardeşimin üzerine uçtuğuma değmiş değilmi:gul:
attachment.php

attachment.php

eline koluna sağlık canısı hamarat kadının hali başka ya yeniden değerlendirmek adına
bende oğlanlara kazak örmüştüm boğazlı gene giymediler boğazlı sevmediler bende onları yeniden elden geçirçemde yelekmi yapsam fermuarlı gene hırkamı kararsız kaldım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar