Yeni işim için dua edin kızlar:)

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
slm kızlar bi çeyiz dükkanı devraldık annem kardeşim ben işletiyoruz...yeni başladık dükkan biraz dağınık adam etmeye çalışıyoruz temizlik düzenleme falan...çok mutluyum...inşallah herşey güzel olur...siz de bizim için dua edin olur mu? seviyorum sizi:huhuu::huhuu:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Cok sevindim canim, ne güzel ailece is sahibi olmussunuz. Rabbim hayirli kazanclar nasip etsin insallah.
Bende seni seviyorum. :eek:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Cok sevindim canim, ne güzel ailece is sahibi olmussunuz. Rabbim hayirli kazanclar nasip etsin insallah.
Bende seni seviyorum. :eek:

sağol canım ilk defa bu yazı evde geçiricem gezcem tozcam diyodum sanırım benim kaderimde var çalışmak ben istemesem de iş beni buluyo:hihi::hihi: ama mutluyum yani iyi oldu bakalım kendi işimiz olduğundan kolay kolay sıkılmam hem de evde işim olunca istediğim saatte çıkarım bakalım:lilav:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
sağol canım ilk defa bu yazı evde geçiricem gezcem tozcam diyodum sanırım benim kaderimde var çalışmak ben istemesem de iş beni buluyo:hihi::hihi: ama mutluyum yani iyi oldu bakalım kendi işimiz olduğundan kolay kolay sıkılmam hem de evde işim olunca istediğim saatte çıkarım bakalım:lilav:

Tabi ki canim, böyle daha zevkli olur. Kendi isinin patronusun sonucta. :kayris:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Çok güzel olmuş ben şahsen sevindim işallah sende seversin işini.Sana bol kazançlar dilerim zevkli bir iş:huhuu:

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
ALLAH utandirmasin canim,
bol kazancli,hayirli isleriniz olsun insaALLAH,,,

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.533
slm kızlar bi çeyiz dükkanı devraldık annem kardeşim ben işletiyoruz...yeni başladık dükkan biraz dağınık adam etmeye çalışıyoruz temizlik düzenleme falan...çok mutluyum...inşallah herşey güzel olur...siz de bizim için dua edin olur mu? seviyorum sizi:huhuu::huhuu:

Ay ne güzel :huhuu: hayırlı uğurlu olsun bol kazançlar canım...

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
amin kızlar hepinize teşekkür ederim:sirin:

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175

gözünüz aydin
hayirli ugurlu olsun canim benim
ailecek ne renkli ne heycanli nede güzel gecer günleriniz kessin
bol kazanc ve bereket diliyorum simdiden
hersey gönlünüzce olsun dükkaninizla insaallah

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
sağolun kızlar çok yorulduk kaç gündür dükkan devralmak ne zormuş içi dolu onları temizle düzenle ne var ne kadar öğren kaç gündür oturamadım bile...ama az kaldı sayılır inşallah bundan sonrası daha zevkli olacak:)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar