"Yaz Tatlıları Yarışıyor" yarışmasına katılımlarınızı bekliyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
resim

:incim: "Yaz Tatlıları Yarışıyor" :nk:
:findik:

Uzun bir aradan sonra yeni bir yemek yarışmasının daha startını veriyoruz...

Havaların ısınması ile birlikte yaz tatlıları yarışmasının uygun olabileceğini düşünüp sizlerle paylaştım ve katılım göstereceğinize güvenerek 15 Ağustos'a kadar bana göndereceğiniz tariflerle birlikte oylamayı başlatmaya karar verdim (kesin katılacaksanız süre bitsede bekleyebilirim merak etmeyin :55: )

smilie_girl_278.gif

kiss.gif
Alıntı tarifleri kabul etmiyoruz birebir sizin elinizden çıkan bir tarif olması lazım aksi taktirde diskalifiye olma durumu ile karşı karşıya geliriz ki bunu pek istemeyiz :sirin:

kiss.gif
Tatlınızın fotoğraflarını düzenlemeden yolluyorsunuz...

kiss.gif
En fazla 5 resimle katılabilirsiniz

kiss.gif
Tarifinizi tek mesaj halinde atmanız tercih edilir ki karışıklık olmasın :)

kiss.gif
Kendinizi deşifre ettiğiniz takdirde yine diskalifiyelik söz konusu olur o yüzden yarışma bitene dek dikkatli olmanızı rica ediyorum

Şimdiden tüm katılımcılarımıza başarılar diliyorum eminim yine çok hoş tatlılarla karşılaşacağız

Tariflerinizi bana ulaştırmak için buraya tıklayarak özel mesaj yollayabilirsiniz

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
yeni bir yarisma basliyorrr yupppiiii anlayinca belki bende katilirim

canim nk'm bitanem fistikli balli lokumum yaz tatlilari derken illa sutlu tatli gibi mi olucak hafif tatlilar mi yani yoksa serbetli tatlilarda olucak mi yani sormak stedigim yaz tatlisi derken kastin ne anlat su konuya arap kalmis aslicigina :tskler:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Yazın yenen hafif tatlılar Aslım şerbetli olurda üstü kremalı dondurmalı vs olur parfe olur yaz pastaları olur yaz meyveleri ile yapılmış turtalar olur ne isterseniz yani :sirin:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
hmm anladim kuzum simdi cok tesekkur ederim
tamam ben azicik arastirayim guzel bir tarif bulursam begendigim hemen yapip katilirim kuzum birde kizcem ne kadar izin verirse :tskler:
bu arada alinti tarif kabul etmiyoruz derken yani netten buldugumuz bir tatliyi yapamicaz mi illa kafadan mi uydurmamiz gerekcek
cok soru sorup bogdum dimi:eek:ys: simdi dicen vazcaydim asli sen katilma :hihi:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
ay amanın selam verdık borclu cıktık ıyı mı :kahkaha:
:avcink'yaavlananaslismilisi:
tamam canim buldugum ilk firsatta yapip resim gondericem insallah ama yine de soyluyorum malum benim kucuk kizcem var o ne kadar izin verirse :tskler:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
"nk teyzen Nurhayat'ı çağırmakla tehdit etti anneciğin tatlıyı yapana kadar uslu duruyoruz kızım" de tanır o Nurhayat teyzesini malum minik bir sohbetleri olmuştu :kahkaha:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
"nk teyzen Nurhayat'ı çağırmakla tehdit etti anneciğin tatlıyı yapana kadar uslu duruyoruz kızım" de tanır o Nurhayat teyzesini malum minik bir sohbetleri olmuştu :kahkaha:

:kahkaha::kahkaha::kahkaha: ay oldum gulmekten valla sila teyzesine guveniyo kizim nk teyzesi malum nurhayatin hakkindan geliyo sila teyzemiz:kahkaha:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Şahınız olmadan yarışma olmaz dimi ama-ayse
Bir mani olmazsa muhakkak bende olacağım.
Şimdiden birinci belli kızlar:kupa:
Rakiplerimi görmek isterim

heyt beee ozguvene bak -alkis
amma kuzum bizde fena sayilmayiz hani hanimefendiler eline su dokebilir yani birinciligi kaptirabilirsin :dance2:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
:kahkaha::kahkaha::kahkaha: ay oldum gulmekten valla sila teyzesine guveniyo kizim nk teyzesi malum nurhayatin hakkindan geliyo sila teyzemiz:kahkaha:

O kadar emin olmasın küçük prensesim Handan Nurhayat Yasemin'den voltranı oluşturma gücüm var o akıllı kızdır gelsin kendinden ışıklı Nurahayat'ın şefkatli kollarına o pışpışlarken sende tatlını yaparsın işte:kahkaha::kahkaha::kahkaha:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
heyt beee ozguvene bak -alkis
amma kuzum bizde fena sayilmayiz hani hanimefendiler eline su dokebilir yani birinciligi kaptirabilirsin :dance2:

Oooo amanın yoksa bir düello davetimi bu :durbun:iki yiğit çıktı meydane ikiside birbirinden merdane haydeeee mi olacak ki :kahkaha::kahkaha:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
nk'cım ve Aslı'cım çekilin bir kenara bakim siz....-kizgin
Azıcık özgüven aşılayayım cümle aleme beee:eek:ky:
Birinciyim işte çekemeyen anten taksın diyorum
Heheheytttt beeee,amma iddialıyım,sondan birincilik geliyor desenize:kupa:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar