Yardımmmm :((

ada26

Yeni Üye
Tepki
2
uzun zamandır bir ilşkim var 3 yıldır devam etmekte olan. ilk 1 yıl herşey mükemmeldi tabi zamanla erkekler değişiyor.evlilik kararı aldık ve yıllardır benim ailemi ikna etmek için uğraştık neyseki sonunda 1 ay önce nişanlandık ve yakında düğünümüz var. ama onda son zamanlarda değişiklik seziyorum bazen iyi gibi ama bazen beni tersliyor soguk davranıyor napıyosun iyimisin o kadar aramızda nerdeyse başka bir konuşma geçmiyor. yemeğe çıkalm diyorum bakarz diyor. bi anlam veremiyorum seviyorsa neden böyle davranıyor sevmiyorsa neden sürdürüyor bi anlam veremedim anlayan yada fikri olan varsa bir yorum istiyorum lütfen :(

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
yol yakınken al karşına konuş derdi neymiş öğren evlendikten sonra düzelmez hiç birşey acı ki erkekler malesef değişiyor.

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Bunun cevabını ancak nişanlından alabilirsin.En kısa zamanda karşına al ve açık açık konuş.Gerekirse bitirin ama mutsuz bir evliliğe adım atmayın.Belki sana söylemediği bir derdi vardır.

Ben nişanlılık zamanlarımı hatırlıyorum da ... Çok mutluyduk.Beraber olabilmek için her fırsatı değerlendirir birbirimizi kırmamaya özen gösterirdik.

Kısa zamanda sorunu çözün bence tatlım.Hayırlısı olsun hakkınızda.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Yol yakından enine boyuna konuş canım :dusun:
Ne derdi varsa söylesin?
Seviyorsada tribe baglamasın evlilik heycanı dicem ama ne alaka :ne:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar