Yardımınızı bekliyorum

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Tatlım eşinle yaşadıkların unutulacak şeyler değil.Ona karşı soğuk olman okadar doğalki :uzgun: Nasıl aşabilirsin inan bir fikrim yok :uzgun: Tek yapman gereken daha önce yaşanılanları unutmaya çalışman.Uzman desteğide alabilirsin bunun için :uzgun:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Bencede uzman destegi al canim benim.
Unutmaya calis unutma bu senin degil esinin zayifligi senin basin dik öyle düsün olurmu canim
sen bunu belli etmiyerek büyüklügünü gösterirsin hersey gönlünce olsun

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
bir kadın ihaneti asla unutmaz sadece unutmuş gibi yapar...
bir uzmandan yardım alsan iyii olur..

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
tamamen unutman imkansız canım yardım alma imkanın varsa mutlaka ihmal etme ama en iyi yöntem boşvermek ve zamana bırakmak kimse senden kıymetli değil bunu unutma yaptıysa kendine yaptı diyip takma tvdeki bir evlilk danışmanı hep derdi ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin çok sevdiğim bir sözdür belki sanada bir tavsiye olur

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Sen bu yaptığını af edebildiyen ona 2. şansı verdiysen demekki seviyorsun ama sanırım bunu hatırladıkça sindiremiyorsun.
Bence kafana takma 2. bir şansa bak eğer bir daha olursa kendine istediğin yolu seçersin.
Şimdilik uzman yardımına ihtiyacın var aşmak için.

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
canım arkadaşlarım eşime karşı çok soğudum tekrar ona nasıl ısınacağımı bilemiyorum ,yaşadıklarımı az cok biliyorsunuz birileri bana akıl versin lütfen :(

eşine ısınman için, senden çok eşinin ısınma hareketleri :)yapması gerekiyor bence
sende duruma göre değerlendirirsin...

H

Hera

Misafir
Kesinlikle Eşinin artık sana yaşatmış olduğu bu durum için altından girip üstünden çıkıp herzamankinden daha sıcak daha sevgi dolu ve daha ilgili olarak davranması gerek ki sende bu durumu unuturak değil belki ama arkana atarak yaşamayı becerebilirsin Yeni bir sayfa yeni bir sen ve yeniden sil baştan kocan olarak başlama imkanı :)

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
benim tavsiyem; gün içinde için sıkıldıkça "kocamı seviyorum" diyerek kendi kendine telkinde bulun.
İnan faydasını göreceksin canım.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar