Yardımınıza ıhtıyacım var

zeynep1986

Yeni Üye
Tepki
1
merhaba hanımlar aranıza yenı katıldım bebegım ıcın kıyafet ıhtıyacım var oglum 10 aylık annemın yanına geldık aılecek esım su an ıssız alacak durumumuz yok ne kendıme nede bebegıme ltf yardımcı olursanız sevınırım ıstanbulda oturmaktayım

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Arkadaşlar yanlışlıkla banlamış sizi kusura bakmayın.

Sitemizdeki yetkili arkadaşlardan birisine bir miktar para göndereceğiz. Kendisi aldığı elbise vb size gönderecektir. Konu hakkında size tekrar ulaşacağız.

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Farklı tarayıcılardan deneyebilirsiniz. Her ihtimale karşı özel mesaj ile alıcı isim soy isim ve adres bilgilerinizi iletirseniz, bir kargo paketi hazırlayıp gönderebiliriz.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Merhaba,hoşgeldiniz :hhhhhh:
Bebeginize uygun kıyafetler isterseniz mevcut şuan benim yegenlerimin var?
Eger giydirirm derseniz özelime ulaşın..

(not; konu yardım melekleri bölümüne taşınmıştır..)

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Destek amaçlı etikettir!..

* @melekfeyza @hums @yasemin52 @yeliz47 @emoşş @berrine @Ulku nur @cefos @bengim @hint kınası @öznur çulha @cellda @melifalis @berrin tubay @hande_3434 @Fundaca @kuzgunanne @altiokmine @s_arslan @nazlı cangır @Civciv277 @bilgee @meraal @Hera @bayanbiftek @lena @beyaz-masal @office @Lilav @maviboncuk @sürpriz @elem @münteha @Leonie- @suphiye @bblau @tansel @pikecan @adengokce @aZeLYa55 @nazo06 @kuseyen @Nara @panter @kedijik @esmeryarim @Eylem_Işıl @füreyya @Şila @maren @*Bilgin* @LiLi @ZiLeY @mmelis @kikimoraa @küçük hanımm @SudeFB @firkete1 @nesrin yonkuç @burcu13 @havvacan @hazalım @hayall @elis @melek yüzlüm @kızların süper annesi @sühoş @-sumeyye @pamukelf @okypete @Beyonce @tuana @Çikolata @nüve @zeh @zele @mes32 @jelibon @pembenutella @fıdan @denizplt @deniz 22 @Güℓümse @zeynepnehir @nly @serpilL @niha55 @zuzu44 @sunay @Ayben @eylülkoc @oyamtar @elfb @telma @olcay @dermieladen @aslı83 @havvaelgün @dietileter @gululucan @gül2007 @gafarli @kbrszgn @btll @beste @çilekk @Şekerpare @ferah @talya @Aslı Oktay @nk83 @Deokman @incitanemtuana @elifsu @Fındık Kurdu @Arina @Es_se @rüzgar gülü @ayser @elis @*Neşe* @Kariyer @acigul @ademiyat @Ahududu @besmele @aminenur @alaz @AMOR @anneyimben @arzuco @asksinsencansinsen @aslı0909 @asmil @AYPARÇASI @azelya @başakk @berceste @Betty @bettyprenses @beyazgül @beyazinci @birsam @Blossom @BıCıR_kıS @böcegimm @canikom @chatlack @cimcimesultan @derin55 @Dilar @donut @divinity @DyGLu @duygudolu @ebe melek @eftelya @elasu @esmer bomba @esmer bomba @günce @fosforlu @fufuk @gurbetkusu @Gülümse @hazalım @iklim @k.a.y.r.a. @KaraKiz @KheChi @LaRisA @mavisim @Masum @melek25 @melegim @merwe @muju @munise @Neriman @Oruc @p@g @purelove @ravza @roşum @seren.. @serena @sufu* @sunshine @suskun @tatlıpozan @valeire @yesilgosluMELEK @ünzile @yoruldum71 @zehra @zencefil @Özor @_Dersena_ @halece @lalece @datlu sapuk @*caqla* @_elifarslan_ @zerdem @sevinka @aytenligünler @elara @banu34 @tunaefe

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
çok tskr ederım ılgı gösterdıgınız ıcın

Balım senin işi hallettim ben, ben kendim ayarladım ve bir kaç arkadaş sagolsun beni kırmadılar 2 3 güne bebegin için gereken herşeyi ayarladım getirecekler.. Ama sana uygun kıyafet maalesef mevcut degil ama bebek benim için daha mühim. Babacıgımın hayrına kabul eder duanı esirgemezsin

eda_eda

Yeni Üye
Tepki
19
Balım senin işi hallettim ben, ben kendim ayarladım ve bir kaç arkadaş sagolsun beni kırmadılar 2 3 güne bebegin için gereken herşeyi ayarladım getirecekler.. Ama sana uygun kıyafet maalesef mevcut degil ama bebek benim için daha mühim. Babacıgımın hayrına kabul eder duanı esirgemezsin

cok tskrler bitter hanım tabiki su an bebegım daha onemlı ben kendımden once onu dusunmelıyım ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN VE ARKADASLARDAN

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar