yardiminiza ihtiyacim var lutfen :(

lalmina

Yeni Üye
Tepki
0
Merhaba 30 nisanda bi birliktelik yasadim ve ilk kez oldu kizlik zarimin bozulduguna isaret olan lekelenmelerim oldu 4 gun boyunca 14u gibi duzenli adet zamanimda adet gordum ve 20si gibi adet oldugum icin test yapmadim. simdi sol kasigimda hafif hafif agrilar olusuyo ve sislik var kendimi hamilelige odakladigim icinmi bunlari hissediyorum yoksa hava degisiminden mi anlamadim midemde de bulanti hissi yasiyorum. test alip kesinlestirmek istiyorum. Testi adetime 1 hafta kala falanmi yapmam gerrkir ? Ve sizce pozitif cikma olasiligi azda olsa var mi

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
bu durumda ne desem bilemedim önce birlikte olup sonra hamilemiyim acaba telaşına düşüyorsunuz neyse beni aşar zaten

birlikte olurken korunma amaçlı bir önlem almadınmı ayrıca bazı bayanlarda kızlık zarı bozulduktan sonra adet tarihi değişirmiş diye duymuştum
tabi nekadar doğru bilemeyecem

ağrı lar bulantı hamilelik belirtisi gibi kendini psikolojikmende çok kaptırmışsan olaya aynı şikayetleri yaşayabilirsin
ayrıca testide adet tarihine göre adet olmamışsan bir hafta yada 10 gün sonrasında yapınca kesin sonuç veriyor zaten hamileysen sonuç verecektir .
kesin emin olmak istiyorsanda kan tahlili yaptır kan testi beklemeye gerek yok günleri hemen sonuç verecek

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar