Yardımcı olun kızlar (Koşu bandı)

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
kızlar bir süredir koşu bandı almak istiyordum araya bişeyler girdi artık bu yaz kesin lazım bana diye düşünüyorum aşırı sıcaklarda yürümek işkence oluyor ama hangi marka alayım pek bilgim yok tanıdığınız kullandığınız yada tavsiye edebilceğiniz markalar varmı yardımlarınızı bekliyorum:bebecik

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
Canım hamileyken koşu bandında yürümek ne kadar doğru olur? Zaten havalar ısınacak yakında, bence yürüyüşe çık.

canım sanırım dikkatli okumadın şimdi için istemiyorum yazın son aylarda yürümicem zaten doğum eylüle denk geliyo oğlum ve bebekle yürüyüş zor olur o zaman şimdi koşu bandında yürürmüyüm hiç -kizgineşimle bayadır almak istiyoduk hazır kilo alıyoken almak istedim şlimdiden:kayris:

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
kesinlikle Dynamic'i önerirm.. benim de koşu bandım bu marka ve çok memnunum.. yürüyüşe vakti olmayan herkesin alması gereken bir alet bence koşu bandı :kayris:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
canım sanırım dikkatli okumadın şimdi için istemiyorum yazın son aylarda yürümicem zaten doğum eylüle denk geliyo oğlum ve bebekle yürüyüş zor olur o zaman şimdi koşu bandında yürürmüyüm hiç -kizgineşimle bayadır almak istiyoduk hazır kilo alıyoken almak istedim şlimdiden:kayris:

Hmmm anladım canım. Valla ben hiç almadım o yüzden pek bilmiyorum canım

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
kesinlikle Dynamic'i önerirm.. benim de koşu bandım bu marka ve çok memnunum.. yürüyüşe vakti olmayan herkesin alması gereken bir alet bence koşu bandı :kayris:

sağol canım mutlaka bakıcam bu markaya -hmm
çok haklısın canım her zaman fırsat olmuyo gerçektende

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Benimde bilgim yok canim, ben hamileligimden sonra yememe dikkat etmistim. Birde evde bildigim bir kac hareketi yaptim.:eek:

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
Benimde bilgim yok canim, ben hamileligimden sonra yememe dikkat etmistim. Birde evde bildigim bir kac hareketi yaptim.:eek:

sağol canım yinede :sirin:zaten zayıfım kilo veririmde ben hareket yapmayı sevmiyorum evde :dertli:yürüyüş en güzel spor hele akşam yemeğinden sonra:cikolata:

G

guzelcem

Misafir
Koşu bantını almayı ihmal etme, bu arada doğum zamanı gelinceye kadar sık sık yürüyüş yap sanırım sıcak yaz dönemine geliyor doğumunu ALLAH hayırlısıyla kurtarsın, doğumdan sonrada çabuk sağlıklı kilo verirsin İNŞAALLAH...koşu bantıyla.

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
Koşu bantını almayı ihmal etme, bu arada doğum zamanı gelinceye kadar sık sık yürüyüş yap sanırım sıcak yaz dönemine geliyor doğumunu ALLAH hayırlısıyla kurtarsın, doğumdan sonrada çabuk sağlıklı kilo verirsin İNŞAALLAH...koşu bantıyla.

sağol canım birazdan çıkıcaz bakmaya gözüme kestirirsem alıcam
havalarda güzel gidiyo kar falan yağmadı daha çıkıyorum hergün canım çok sağol:sirin:

G

guzelcem

Misafir
Senin adına çok sevindim :))) hayırlı günlerinde kullan herşeyin başı sağlık kilodan uzak yaşamak gerekir.

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Çikolatacım , mümkünse gürültüsü ve kapladığı alanı az olan model tercih et.
Ben de koşu bandı alıcaktım, vazgeçtim. :dusun:
Çok gürültü yapıyor , yer kaplıyor , apartmanda koşu bandı çalıştırmak , birde üzerinde koşmak çok zor bence.. :esse:

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
Çikolatacım , mümkünse gürültüsü ve kapladığı alanı az olan model tercih et.
Ben de koşu bandı alıcaktım, vazgeçtim. :dusun:
Çok gürültü yapıyor , yer kaplıyor , apartmanda koşu bandı çalıştırmak , birde üzerinde koşmak çok zor bence.. :esse:

sağol canım haklısın onada dikkat edicem zaten çok büyüklerinden almak istemiyorum biizm apartman aile apartmanı olduğu için gündüz falan sorun olmaz zaten hepimizin gürültüsü yetiyo :cokkomik:ama altına koruma halısı alıcam oda sesi önlüyormuş biraz diye duydum

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
bugün aldık eşimle yarın gelicek inşallah birde karın egzersizi için bi alet hediyeside var yanında eğim nabız kalori 5 yılda garanti herşeyi var :1:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar