Yaptığım hatadan dolayı çok kötüyüm.

Siyahlıkız

Yeni Üye
Tepki
0
Benim bir sevgilim vardı. Ayrildigimiz 3 hafta oluyo. Biz ayrılmadan tartismistik o da bunu bahane ederek ayrildi. Ayrıldıktan 2 gün sonra whatsappta profil fotoğrafını sevgilisiyle yaptı instagrama tarih yazdı. Ve o tarihtede biz çıkıyorduk. Ben 2 hafta filan dayandım. Hiç mesaj filan atmadim ama içim içimi yiyo. Aldatildim diye düşünmeye başladım tabi. Gecenlerde kafede onu gordum benim yanımdada arkadaşım vardı biraz da onun gaziyla onun yanına gittim yoksa hayatta yanına gitmezdim. Neyse işte bu aldatmadıgına yemin ediyo. Bende biz o tarihte cikmiyomuyduk dedim bana gulerek öyle bir şey mi var dedi. Bende o öfkeyle masadan kalktim. Sonra yolda giderken aklıma bir şey geldi ama o öfkeyle geldi sonra arkasımda gaz verince cocugun başından aşağı su döktüm.ama bir anlık öfkeyle yaptım. O zmanlar da yaptığından mutluydum. Dünde bizim bir ortak arkadasimiz vardı onla konuştuk. Anlattı bana. O gunkı olayı. Olaydan sonra onla konusmuslar arkadaşim inanmamış benim böyle bir şey yaptığıma beni aradı hatta o zman. Neyse çocuk bile benim için ben onu daha olgun biri zannederdim bu kadar ergen olduğunu bilmezdim filan demiş. Arkadaşimda benim niye böyle bir şey yaptığımı sorup durdu niye kendini bu kadar küçük düşürdün dedi ben onun yerinde olsam seni orda doverdim dua etki öyle bir şey yapmadı filan dedi. Bende açıkladım durumu ben sadece o tarihin açıklamasını istedim dedim o da öyle karşımda gülünce aşırı ofkelendim dedim. O tarihte de cocukla o kız cikmiyomus sadece tanışmışlar. Ama çıkıp çıkmaması önemli değil benim için ben o hareketle be kadar saçma, salakca bir hareket yaptığımı fark ettim. Şuan acayıp kotuyum. Herkes bir hata yapmışsın ama bunun üzerinde durma diyo daha gençsin filan diyo. Çocuğa mesaj atsam diyorum atamıyorum engellemis. Artık onu sevmiyorum ona karşı bir şey hissetmiyorum ama yaptığım o saçma hareketten dolayı çok kötüyüm kimseye derdimi anlatamıyorum. Anca böyle sayfaya yazabildim. Lütfen bna akıl verin.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.533
Merhaba Kıvırcık öncelikle aramıza hoşgeldin diyeyim

Sorununu okudum ve içimden geçen ilk şey keşke ayrıldıktan sonra bir daha muhatap olmasaymış geçmiş bitmiş artık su dökmelere ya da sanki hala onu önemsiyormuş gibi gözükmesine gerek yoktu oldu. Bence artık mesaj falan atma bir karşılaşma vs gibi doğal akışta olan bir durum olursa çok içinde kaldıysa senin yaptığında hoş değildi ama kendi adıma o suyu döktüğüm için özür dilerim vs diyebilirsin ama şimdi üstüne düşme bak engelleme falan da yapmış zaten bırak gitsin. Kötü de hissetme bir hata olmuş ve bunu anlamışsın bir tekrarlamazsın

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.533
Merhaba Kıvırcık öncelikle aramıza hoşgeldin diyeyim

Sorununu okudum ve içimden geçen ilk şey keşke ayrıldıktan sonra bir daha muhatap olmasaymış geçmiş bitmiş artık su dökmelere ya da sanki hala onu önemsiyormuş gibi gözükmesine gerek yoktu oldu. Bence artık mesaj falan atma bir karşılaşma vs gibi doğal akışta olan bir durum olursa çok içinde kaldıysa senin yaptığında hoş değildi ama kendi adıma o suyu döktüğüm için özür dilerim vs diyebilirsin ama şimdi üstüne düşme bak engelleme falan da yapmış zaten bırak gitsin. Kötü de hissetme bir hata olmuş ve bunu anlamışsın bir daha tekrarlamazsın. Tecrübe olmuş ders çıkarmış oldun bence...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar