Yalın - Aşk Diye

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Merhaba aramıza hoşgeldin Yalın'ın şarkıları hep güzel olur zaten

Claraa

Üye
Tepki
65
Merhaba aramıza hoşgeldin Yalın'ın şarkıları hep güzel olur zaten

Evet :) Mesela onun bir şarkısından hikaye yazıyorum mesela :) Çok seviyorum onun şarkılarını.
Bu arada hoş bulduk. Joseph Morgan hayranıyım da onunla ilgili bazı şeyler araştırırken bu siteye rastladım, üye oldum diyeyim. Pek bir şey bilmiyorum da burada.. :)

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Evet :) Mesela onun bir şarkısından hikaye yazıyorum mesela :) Çok seviyorum onun şarkılarını.
Bu arada hoş bulduk. Joseph Morgan hayranıyım da onunla ilgili bazı şeyler araştırırken bu siteye rastladım, üye oldum diyeyim. Pek bir şey bilmiyorum da burada.. :)

Ciddimisin :) Sen tam buraya uygun üyesin o zaman :hihi: biz sana yardımcı oluruz hiç çekinme sor bizlere olur mu

Hikayeni eklemek istersen yazdığımız hikayeleri paylaşıp yorum aldığımız bir bölümümüz var Hikayelerimiz ve Romanlarımız - Hanimefendi.com - Kadın sitesi hangi şarkısına yazıyorsun?

Benim Sil Baştan adlı hikayemde başrolü Kıvanç Tatlıtuğ ve Joseph Morgan paylaşıyor (ikisininde kemiklerini sızlatıyorum ) ikiz kardeşler gifli mifli çok iyi oldu :D ilgini çekerse yorumlarını almak isterim

Claraa

Üye
Tepki
65
Ciddimisin :) Sen tam buraya uygun üyesin o zaman :hihi: biz sana yardımcı oluruz hiç çekinme sor bizlere olur mu

Hikayeni eklemek istersen yazdığımız hikayeleri paylaşıp yorum aldığımız bir bölümümüz var Hikayelerimiz ve Romanlarımız - Hanimefendi.com - Kadın sitesi hangi şarkısına yazıyorsun?

Benim Sil Baştan adlı hikayemde başrolü Kıvanç Tatlıtuğ ve Joseph Morgan paylaşıyor (ikisininde kemiklerini sızlatıyorum ) ikiz kardeşler gifli mifli çok iyi oldu :D ilgini çekerse yorumlarını almak isterim
Orayı gördümde çok kafam karıştı ya :acep:
Yalın'ın Sen En Güzelsin adlı şarkısı ve Joseph Morgan karakteri var :)
O hikayeni bilmiyorum ama BİR TUTAM AŞK adlı hikayeni biliyorum. Başladım okumaya da bitirmeye çalışıyorum. Bitirdiğimde yorumumu yapacağım. :) Ama o hikayene bakarım yine de. Konusu ne merak ettim gerçi

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Hiç kafan karışmasın sadece hikaye konunu açıp bölümleri ekliyorsun bir de yorum sayfan oluyor oldu bitti. Ben düzenlemelerde yardım ediyorum zaten

Yalın'ın o şarkısı da çok güzeldir ya bir ara radyoda sürekli çalardım :sarki:Hikaye ismi olarakta çok güzel uymuş :eek: BTA'yı okuyorsun demek çok sevindim yorumunu merakla bekleyeceğim şimdi 44.bölümün yazımındayız :findikim: Sil baştan daha 7 bölüm oldu onu biraz yavaş yazıyorum nedense diğer iki hikayeden fırsat kalmıyor:eek:ys:

Claraa

Üye
Tepki
65
Yalın-Sen En Güzelsin

İşte benim hikayemin şarkısı :) Dinlemişsindir belki, o yüzden tekrardan dinlersin. Dinlemediysen de benim sayemde şimdi dinlemiş olursun. :) Video nasıl yüklenir bilmiyorum. :)

Claraa

Üye
Tepki
65
Hiç kafan karışmasın sadece hikaye konunu açıp bölümleri ekliyorsun bir de yorum sayfan oluyor oldu bitti. Ben düzenlemelerde yardım ediyorum zaten

Yalın'ın o şarkısı da çok güzeldir ya bir ara radyoda sürekli çalardım :sarki:Hikaye ismi olarakta çok güzel uymuş :eek: BTA'yı okuyorsun demek çok sevindim yorumunu merakla bekleyeceğim şimdi 44.bölümün yazımındayız :findikim: Sil baştan daha 7 bölüm oldu onu biraz yavaş yazıyorum nedense diğer iki hikayeden fırsat kalmıyor:eek:ys:

Ben de demin sana o şarkıyı gönderdim :) Ben ilk dinlediğimde çok beğendim ve böyle bir hikaye yazmaya başladım. Onu da yükleyeceğim, yakında buraya. :)

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Bu klizi sade izlemiştim şarkıyı dinlememiştim :1:
ama çok güzel klipler bence aşkı güzel anlatıyor yalıncım :hihi:
Ama nedense sadece filmler,diziler,klipler ve hikayelerde aşk güzel :D gerçegine rastlamadım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar